Áčko venku za tři body

Áčko venku za tři body

K dalšímu mistrovskému utkání odcestovala Boca do dobře známé haly v Lovosicích, kde se poprvé utkala s třebenickým nováčkem. Papírové postavení v tabulce favorizovalo před utkáním Bocu a přestože utkání nebylo jednoduché, podařilo se Boce získat tři body.

Na úvodní zápis do střelecké listiny se čekalo do 8.minuty, kdy domácí hráč prošel středem hřiště a překonal Petra Pátka v naší brance. O pět minut později si ale u postraní čáry výtečně poradil Petr Popelka s dotírajícím hráčem soupeře a následně i s domácím brankářem, a bylo vyrovnáno - 1:1. V 16.minutě se prosazuje Martin Koutný a v minutě 19. po dorážce i Tomáš Novotný. Když ve 24.minutě po krásné individuální akci zvyšuje na 4:1 Ondřej Staněk, vypadalo to na poklidný konec utkání. Domácím se ale dvěma slepenými brankami o pět minut později podařilo utkání zdramatizovat, naštěstí pro Bocu jen na minutu, neboť svou další branku přidává po signálu z rohu Petr Popelka. Ve 36.minutě se znovu prosazuje i Tomáš Novotný a konečnou podobu výsledku dává ve 38.minutě Petr Popelka.

V utkání byla Boca nebezpečnějším týmem, přesto se vítězství nerodilo jednoduše. Na povedený hattrick Petra Popelky a zisk dalších tří důležitých oříšků, pardon bodů, ve vyrovnané tabulce naváže Boca až v neděli 21.2.2016, kdy v havlíčkobrodské hale vyzve od 13:30 Betis Kadaň.

17. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
Ludis Team Třebenice - FK Boca Chotěboř 3:7 (1:3)
Branky Boca: 13.min. 1:1 Petr Popelka, 16.min. 1:2 Martin Koutný (Tomáš Novotný), 19.min. 1:3 Tomáš Novotný (Martin Koutný), 24.min. 1:4 Ondřej Staněk, 30.min. 3:5 Petr Popelka (Ondra Staněk), 36.min. 3:6 Tomáš Novotný (Dušan Čapek), 38.min. 3:7 Petr Popelka (Ondra Staněk).
Sestava: Petr Pátek - Dušan Čapek, Michal Čapek, Pavel Klimeš, Tomáš Novotný - Jirka Kratochvíl, Petr Popelka, Ondra Staněk a Martin Koutný.

Komentáře rss


, just_a_string odpovědět
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was reallyvaluable. thanks a lot.orologi replica
Repliche Orologi
Cheap Air Max
Nike Air Max
, Rolex watches odpovědět
These Rolex Watches Replica based on the color of its charming dial, with the same material or satin leather strap bracelet for Meaningful case better. The detachment front Ladymatic Breitling Watches Replica are decorated with black, white, brown, how IWC Replica's work, why are Rolex’s so expensive and the latest Omega Watches Replica.Louis Vuitton Handbags soul while being constantly adding new elements to be re-interpreted, and still did not forget the traditional classical Hermes Handbag Replica inheritance;?

Louis Vuitton Handbags

IWC Replica

Breitling Watches Replica

Hermes Handbag Replica

Rolex Watches Replica

Omega Watches Replica