Boca v Ledči rozstřílela Brandýsek

Boca  v Ledči rozstřílela Brandýsek

V první březnový den se Boca utkala v zápase osmnáctého kola na domácí palubovce v Ledči nad Sázavou s týmem FC Brandýsek. Po porážce v posledním kole u lídra tabulky z Hradce Králové si chtěla spravit chuť třemi body a vrátit se tak opět na vítěznou vlnu. To se podařilo a po přesvědčivém výkonu nakonec soupeři nadělila krásnou desítku.

Zápas se nezačal vyvíjet příliš dobře. Hosté totiž s obrannou hrou začali až na vlastní polovině, z které posléze vyráželi do smrtících brejků. Hned ve 3. minutě se Krocovi povedl první (0:1) a když v minutě šesté zakončil gólem další brejk Rychlý (0:2), vypadalo to s Bocou špatně. První branku domácích vstřelil v desáté minutě Tomáš Novotný (1:2), který se tím zapsal do letošních statistik premiérovou 100. brankou Bocy a zároveň tím začal své gólové galapředstavení. Hosté poté sice ještě po dalším přečíslení zvýšili ve 14. minutě na 3:1, ale to bylo z jejich strany víceméně vše. Boca se totiž v dalším průběhu dokázala vyvarovat větších skulin v bránění, zlepšila střeleckou potenci a devíti brankami v řadě dokázala utkání otočit a dotáhnout k přesvědčivému vítězství. Zvrat odstartoval nikdo jiný než Tomáš Novotný, který se v roli pivota s hostujícími obránci často doslova pral a v důležitých okamžicích si dokázal najít to správné místo k zakončení. Dvěma dorážkami zařídil vyrovnání a osm sekund před koncem prvního poločasu se Boce podařilo při rychlém přečíslení jít v zápase konečně do vedení brankou Tomáše Hromádky, který proměnil výhodu po červeném faulu na Pavla Novotného- 4:3.

Přestože po přestávce hosté alespoň částečně vysunuli svoji obranu, hrálo se i nadále převážně směrem k brance Brandýsku. Na 5:3 zvyšoval opět Tomáš Novotný, na 6:3 po samostatném nájezdu Ondra Staněk, na 7:3 Martin Somerauer a na 8:3 si připsal povedenou hlavičkou svou již pátou brankou v zápase Tomáš Novotný. Hektický průběh měla i poslední minuta, kdy hosté nejprve tvrdou ranou trefili tyč domácí branky, dvaadvacet vteřin před koncem zápasu ale na druhé straně zvyšoval na 9:3 do prázdné Miloš Moravec a jen o pár vteřin později přidal kulatou desátou branku Pavel Novotný.

Zápas měl tentokrát jednoznačný průběh a náramně vyšel zejména kanonýru dne Tomáši Novotnému, kterému herně velmi zdatně sekundoval Ondra Staněk. V dalším zápase zajíždí Boca v pátek 8.3 na „výlet“ do Kadaně k utkání s domácím Betisem.

FK Boca Chotěboř 10:3 FC Brandýsek (4:3)
branky: Novotný Tomáš 5x, Moravec Miloš, Staněk Ondřej, Somerauer Martin, Hromádka Tomáš, Novotný Pavel - Rychlý Libor, Toman Matěj, Kroc Patrik
ŽK: 0 - Šimek Martin, Stibor Mike
ČK: 0 - Tesař Tomáš


sestava: Tomáš Benc – Miloš Moravec, Martin Somerauer, Tomáš Novotný, Pavel Novotný, Tomáš Hromádka, Radek Odvářka, Ondra Staněk, Michal Čáp, Petr Veselý

zdroj: Dušan & Michal Čapek

Komentáře rss


, replica watches uk odpovědět
Keep in apperception as able-bodied that sometimes food or added entities will arrangement with a watchmaker to aftermath a watch with their name on the face. Haynes addendum that Tiffany & Co. is an archetype in
rolex replica this instance. So, if you accessible the aback the movement will accept a altered name than that on the dial.There are replica watches uk aswell brands that fabricated curve beneath altered names. Rolex is a able-bodied accepted affluence watch brand. But did you know, according to replica rolex Haynes, they aswell marketed curve of watches beneath added cast names like Tudor, Unicorn, Marconi, Rolco, and Genex?