Boca Chotěboř padla na palubovce prvního

Boca Chotěboř padla na palubovce prvního

V pátek 15.2. zajížděla Boca k utkání na palubovku dosud vedoucího týmu soutěže Salamandr HK, a jak se v průběhu zápasu ukázalo, nachází se domácí na samé špici tabulky oprávněně. Hradečtí totiž předčili Bocu především v pohybu, a protože i kombinace a individuální schopnosti domácích hráčů byli na výši, získali zaslouženě tři body.

Přesto se výhra domácích nerodila lehce, úvodní branku totiž vstřelil důrazný Martin Somerauer již ve čtvrté minutě utkání. V dalším průběhu domácí srovnali, když se ve 13.minutě prosadili střelou z bezprostřední blízkosti ze středu hřiště. V 19. minutě se pak nešťastnou vlastní brankou Hromádky ujali domácí vedení, které po přestávce navýšil ve 30.minutě domácí hráč tečí do brankoviště nahozeného balonu. Vzápětí pak dvěmi slepenými brankami ve 34.minutě utkání rozhodli, kosmetickou úpravu zaznamenal v dresu Bocy ve 37.minutě individuální akcí Ondra Staněk.

Korektní utkání s minimem faulů bylo kromě gólových situací okořeněno i opakovaným rozezněním brankové konstrukce na obou stranách a také větší diváckou účastí včetně podporujícího domácího „fanklubu“, takže i nezaujatí si určitě v zápase „to svoje“ našli.

UFA Salamandr Hradec Králové – FK Boca Chotěboř 5:2 (2:1)

Sestava: Tomáš Benc – Martin Somerauer, Miloš Moravec, Ondra Staněk, Pavel Klimeš – Tomáš Hromádka, Michal Čapek, Petr Veselý a Pavel Novotný.

0:1 Martin Somerauer (áčko nebylo v zápise, jestli někdo, tak O.Staněk), 5:2 Ondra Staněk (áčko taky nikdo)

ŽK 32.Pavel Novotný

zdroj: Michal Čapek

Komentáře rss


, replica rolex odpovědět
Automatic watch winders may be rolex replica begin in 3 above flavors, programs akin of investment you admiration to absorb and aswell the corrective acreage amount the winder. The everyman priced automated watch winders serve the replica watches uk commonsensical action of ambagious timepieces, but defective the aesthetically ambrosial covering apprenticed or copse formed case to accommodate them. They charge to accommodate added than almost collapsed apparent rolex replica watches to plan correctly. The additional ambit of automated watch winders is hardly added expensive.