Boca navázala na minulé venkovní utkání a veze body

Boca navázala na minulé venkovní utkání a veze body

K dalšímu utkání FK Boca Chotěboř nastoupila na palubovce nováčka FC Brandýsek, který svá domácí utkání hraje v hale SK Bios Kladno a po zásluze si odvezla 3 body.

Od prvních minut hrál FC Brandýsek daleko aktivněji a vytvořil si tlak s několika dobrými příležitostmi, které zneškodnil buď dobře chytající Petr Pátek, nebo mu pomohla branková konstrukce. Ve 13 minutě však domácí využili svoji převahu a po rozehrání rohového kopu se povedlo domácímu hráči otevřít skóre utkání (1:0). Boca dokázala odpovědět vzápětí, když se ve 14 minutě prosadil Pavel Klimeš a prostřelil domácího gólmana téměř z nulového úhlu. Zbytek poločasu se střídaly šance na obou stranách, ale gól již nepadl.

Ve druhé půli se Boca více osmělila a začala více útočit, což se projevilo na změně skóre hned v úvodu, když se po nahrávce Ondry Staňka prosadil Martin Doležal (1:2). O 6 minut později se hosté radovali znovu, když se dokázal uvolnit Pavel Novotný a přesnou střelou do horního růžku zvýšil vedení na 3:1. Ve 30 minutě utkání přidal další gól Radek Odvářka po nahrávce Tomáše Novotného (1:4). Brandýsek reagoval na nepříznivý stav utkání odvoláním brankáře a začal hrát s pěti hráči v poli. Zprvu se Boce dařilo domácí hráče bránit a nepustit je do vážnější šance, ale v 36 minutě našli domácí recept na hostující obrané rozestavení a během 20 sekund dokázali vstřelit hned 2 góly po krásných kombinačních akcích (3:4). Boca však body odevzdat nechtěla a v 37. minutě odskočila opět do dvoubrankového vedení, když využila chyby útočících domácích. Přesně se trefil Ondra Staněk, kterému přihrával Martin Doležal (3:5). Brandýsek však pokračoval ve svém tlaku a vzápětí dokázal opět snížit na rozdíl jediné branky (4:5). Konečné skóre zápasu uzavřel Ondra Staněk střelou z půlky do odkryté branky (4:6). Po napínavém závěru utkání si nakonec Boca 3 body odvezla.

FK Brandýsek - FK Boca Chotěboř 4:6 (1:1)
Branky: Pavel Klimeš 1:1, Martin Doležal (as. Ondra Staněk) 1:2, Pavel Novotný 1:3, Radek Odvářka (as. Tomáš Novotný) 1:4, Ondra Staněk (as. Martin Doležal) 3:5, Ondra Staněk 4:6
Sestava: Petr Pátek - Miloš Moravec, Radek Odvářka, Ondra Staněk, Pavel Klimeš, Pavel Novotný, Tomáš Novotný, Martin Doležal

Komentáře rss


, nanxiangwe odpovědět
To work out whether a keep an eye on is normally substantial, a fabulous fake or even Replica Panerai watches high class keep an eye on, determine the positioning for the make,They are notice fine transformations on the type of the Replica Panerai watches or Valentino handbags possibly different shades that the majority most people cannot really.so the Replica Panerai watches can emit great green light in dark place, very strong like the genuine,These would not be my first choice of the Panerai watches , but the bold colors and beautiful detailing simply got me curious about wearing them.
, some may say a watch odpovědět
Many times, you would have wished that there was a specific brand you could rely on rolex replica you set on hunt for a trendy model of wristwatch. Check out the wide collection of replica watches out in the market and you are sure find a model that suits your requirement. Established in 1989, Skagen started to rolex replica with an aim to produce top-quality and feature-rich timepieces at a price that was replica watches sale to the common man. The brand is known for their simple designs and high-grade craftsmanship. Whether you are a watch connoisseur or a design enthusiast, the collection of replica watches is never going to disappoint you. If you are a fashion lover, you would not be breitling replica to know that Skagen manufactures beautiful jewelries as well.