Boca po boji těsně podlehla Mělníku

Boca po boji těsně podlehla Mělníku

zdroj: efutsal.cz
Ve 3. kole 2. futsalové ligy, skupiny západ, zajížděla Boca na palubovku silného Mělníka. Utkání bylo dost vyrovnané, ale domácím se v závěru podařilo strhnout vítězství na svou stranu.

Olympik, v živé paměti minulé sezóny, kdy zápas s Chotěboří totálně nezvládl, začal opatrně, neriskoval, po ztrátě míče se rychle vracel do obranné pozice na vlastní půlce. Chotěboř je obrannou hrou známá, takže prvních cca 6.minut nepřineslo žádný vzruch. V 7. minutě se po kolmici Jurčovského objevil sám před brankářem Pokorný, ale jeho nevalné přehození ležícího brankáře skončilo vedle tyče. V další slibné příležitosti se ocitl Neuman, ale jeho střela z 8 m skončila také mimo bránu. Z následné akce hostí po lajně, se jejich útočník dokázal přes dva hráče protlačit až do brankoviště, kde ho zastavil včasným vyběhnutím domácí brankář Jenč. V 11.minutě byl faulován Němec a z následné standartky pálil k tyči Neuman, ale brankář vyškrábl na roh. S jeho rozehráním Jurčovský tak dlouho váhal, až napálil míč na přední tyč a ten skončil v síti, 1:0.

Ve 14. minutě se ve slibné příležitosti ocitli také hosté, ale křížná střela z levé strany, minula pravou tyč. O minutu později zvonila tyč domácí brány po střele z 12m a z následné dorážky trefil přesně pod víko hostující Doležal, 1:1. Ovšem stejně jako v Turnově, to s hráči Olympiku nikterak nezamávalo a mladá čtyřka rychlou kombinací ihned zatlačila hosty před bránu. Na přihrávku Šimandla ještě Lelek nedosáhl, ale vše si vynahradil o pár okamžiků později, kdy k tyči usměrnil přihrávku Gabča, 2:1. Chotěboř byla velice pasivní, do útočení se dostávala jen sporadicky, ale dokázala být, v 1. půli velice efektivní. V 19. minutě se ocitl sám před brankářem Němec, ale střelu z první prováhal a ta z druhé mu byla zblokována na roh. V posledních vteřinách nakopli hosté míč na hrot, střelu z otočky vyrazil Jenč nešťastně do dobíhajícího hráče a míč skončil za jeho zády v síti, 2:2.

Olympik vtrhnul do 2.půle s touhou rychle vsítit gól. Šimandl se po narážečce Gabča dostal před brankáře, ale střelu ze 7m nasměřoval přímo do něj. Ve 22. minutě se prezentovali střelou z dálky těsně vedle hosté. Z následné akce je napodobil Jurčovský, ale jeho střelu po zemi vytěsnil na roh brankář. Podobně jako Šimandl dopadl ve 24.minutě Pokorný. I jeho střela ze 7m skončila na břiše hostujícího brankáře. Ve 25. minutě se opět prezentoval šutér Jurčovský. Tentokrát jeho ránu zastavila tyč. Ve 26.těsně minul Gabčo, minutu na to se štěstím vyráží, ani nevěděl čím, hostující brankář střelu Neumana na roh. Ten domácí Němec rozehrál přímo do brejku 2 na 1, který ovšem pozičně zlikvidovali Jurčovský s brankářem Jenčem. Ten se bravurně vyznamenal ve 28. minutě, kdy zlikvidoval tutovku hostí z bezprostřední blízkosti. Ovšem herním pánem na palubovce byli domácí hráči a tlačili hosty stále blíže k brance. Chvílemi stálií v brankovišti i 3 hráči. Bylo těžké tento obranný val propálil a přehrát. Hodně střel bylo zblokováno, ještě více jich pochytal hostující brankář.

Ve 30. minutě střídá ve druhé čtyřce Pokorného Matějček a tlak domácích ještě více graduje. Ihned připravuje šanci Neumanovi, ale ten z hranice brankoviště místo střely nepochopitelně volí zpětnou kličku do hráče. Další tutovku si vypracovala první čtyřka. Lelkův nástřel na zadní tyč usměrňuje těsně vedle Šimandl. Druhou tutovku v zápase si však vytvořili i hosté. Po rozehrání autu na hrot a střele z otočky, Jenč vyráží míč před sebe a následnou tutovku vykopává špičkou nohy. Ve 37. minutě se domácí konečně dočkali. Gabčo se svým typickým způsobem uvolnil přes bránícího hráče a na jeho rychlou střelu po zemi nedokázal brankář včas reagovat, 3:2. Hosté se snažili o zvrat dlouhými výhozy brankáře, ale to si domácí v klidu pohlídali. V závěru měl ještě tutovku Jurčovský, který se ocitl sám přen brankou, ovšem jeho slabá střela skončila v náruči největší opory hostí.

Olympik Mělník - Boca Chotěboř 3:2 (2:2)
Branky: Jurčovský, Lelek, Gabčo - Doležal, Dostálek.
Sestava: Pátek - Čapek M., Dostálek, Hromádka, Somerauer - Novotný T., Doležal, Odvářka M., Staněk.

Komentáře rss


, nanxiangwe odpovědět
If I were to recommend any one of the cheap Panerai watches for someone who wants to look charming, I would definitely recommend this one. I’m not likely to buy one Replica Panerai watches right now. Take my advice; if you are looking for Replica Panerai watches for sale especially for a gift, Replica Panerai watchescan allow it to clear this really is merely a simulation. ,this makes an excellent choice.The trick to finding the best Valentino handbags available today is knowing the best outlets and sources for the products.
, some may say a watch odpovědět
Since these replica watches uk are made with high-quality materials and come with great water resistance properties, they even suit everyday uses. The classy-looking silver models from replica watches sale also deserve a mention is this context. There are full silver timepieces with both the dial and the bracelet coated in silver color and there are models that come with replica watches sale to leather straps of different shades. Sports watches are timepieces that come equipped with unique functions and features specially meant for people who are involved in replica watches uk. These timepieces have always been on demand and a lot of rolex replica sale to serve this increasing demand. However, it would not be a nice idea to pick any fake rolex sale that looks impressive, if you are buying it to support your sporting activity.