Boca po další výhře přečká zimní přestávku na 2. místě

V posledním zápase letošního roku přivítala Boca Chotěboř na své palubovce Betis Kadaň. Hráči Chotěboře chtěli navázat na výhru nad Litoměřicemi a v posledním zápase tohoto roku bodovat a udržet se v popředí 2. ligy západ. V prvním zápase tohoto roku Boca prohrála v Kadaňi 4:2, proto ji nečekal jednoduchý zápas.

Chotěbořští futsalisté vstoupili do utkání lépe a už ve třetí minutě se mohli radovat z gólu, když se po nahrávce Martina Bělouška prosadil Martin Odvářka – 1:0. Hostující hráči přidali na tempu a hra se vyrovnala. Oba celky si vytvořili řadu šancí, ale na další gól si diváci museli počkat až do 11. minuty, kdy se po přihrávce Dušana Čapka prosadil Michal Čáp – 2:0. O minutu později se domácí futsalisté radovali potřetí, když po přiťuknutí Martina Odvářky prostřelil hostujícího gólmana Martin Běloušek. Na konci prvního poločasu vytvořili chotěbořští hráči hrubku v obraně a kadaňští futsalisté toho dokázali beze zbytku využít. Ve 20 minutě se trefil Ladislav Škůrek po nahrávce Jakuba Süssmilcha – 3:1 a za tohoto stavu se odcházelo na poločasovou přestávku.

Na začátku druhého poločasu měla Boca výhodu pokutového kopu, když hostující gólman fauloval Martina Doležala. K pokutovému se postavil Martin Odvářka a nemýlil se – 4:1. O dvě minuty později přidali chotěbořští futsalisté další branku. Potřetí v zápase se trefil Martin Odvářka, kterému asistoval Martin Běloušek. V 27. minutě přidal šestou branku domácích Michal Čapek, když mu přihrával Martin Odvářka. Kadaňští futsalisté vstřelili branku ve 30. minutě, když se trefil Zdeněk Kopta po nahrávce Aleše Vernera. Hostující hráči se pokusili ještě o hru bez brankáře, ale branky už stříleli pouze domácí. V 36. minutě přidal další gól Dušan Čapek a zvýšil skóre na 7:2 a ve 40. minutě Martin Běloušek po nahrávce Ondry Staňka – 8:2. Díky této výhře a zaváhání Mělníku a Ústí nad Labem, přečká Boca zimní přestávku na 2. místě 2. ligy západ.