Boca přejela Kadaň a konečně slaví domácí výhru

Až na čtvrtý pokus se Boce podařilo prolomit neúspěšnou sérii a vyhrát konečně i v domácím prostředí, když se letos poprvé představila v hale v Havlíčkově Brodě.

Vývoj skore utkání však výhře nenasvědčoval, již ve 3. minutě se hosté ujali vedení, které o šest minut později navýšili na rozdíl dvou branek. Vyrovnat se Boce podařilo během necelé minuty v minutě šestnácté, když nejprve proměnil svůj únik Martin Odvářka a vzápětí po jeho přihrávce skóroval i Martin Doležal. Již do té doby zazdila domácí první formace tři jasné gólové šance, nebezpečnými situacemi se ale prezentovali i hosté. Rozdílový gól v utkání vstřelil ihned po přestávce po 19 sekundách hry opět Martin Doležal, který v dalším průběhu utkání zkompletoval hattrick a společně s dvougólovými Martinem Odvářkou a Pavlem Klimešem se postarali o výhru 7:2.

Na první domácí výhru se Boca pokusí navázat tento týden zápasem s Dalmachem Turnov na jeho palubovce, utkání se hraje v neděli 25.11. od 19h.

FK Boca Chotěboř - Betis Kadaň 7:2 (2:2)
Branky: 1:2 Martin Odvářka (Martin Doležal), 2:2 Martin Doležal (Martin Odvářka), 3:2 Martin Doležal, 4:2 Pavel Klimeš (Tomáš Hromádka), 5:2 Martin Doležal (Martin Odvářka), 6:2 Pavel Klimeš, 7:2 Martin Odvářka (Martin Somerauer)
Sestava: Benc Tomáš (Petr Chalupa) - Somerauer Martin, Hromádka Tomáš, Odvářka Martin, Doležal Martin - Moravec Miloš, Čapek Michal (Odvářka Radek), Klimeš Pavel, Novotný Pavel