Boca přejela v poháru Skuhrov

Boca přejela v poháru Skuhrov

Své první pohárové utkání v tomto soutěžním ročníku jsme sehráli v hale chotěbořského gymnázia v neděli 3.3.proti týmu Skuhrova, který v aktuálně probíhající sezóně hraje v krajském přeboru. V utkání se projevila naše větší herní vyzrálost a kvalita a s přehledem jsme dokráčeli k postupu do dalšího kola, když jsme svého soupeře deklasovali 15 brankami.

V úvodu utkání se prezentovali několika ošemetnými situacemi před naší brankou skuhrovští, ale Petr Chalupa nás několika jistými zákroky podržel a zadělal si na svého premiérového pohárového "shotouta".

Skóre utkání otevřel v 10. minutě Tomáš Hromádka, který využil přihrávku Dušana Čapka a odstartoval tak brankostroj. Druhou branku přidal Petr Veselý, který dokončil akci Marka Somerauera (v utkání si Marek připsal 3 finální přihrávky). Na 3:0 zvyšoval po rozehraném autu Tomáš Dostálek a na 4:0 tečí dalekonosného nahození Martina Somerauera Dušan Čapek. Do poločasu ještě upravil skóre Petr Veselý, který využil chybnou rozehrávku Skuhrova.

V páté minutě 2. poločasu to již bylo 7:0, kdy se o branky postarali Pavel Novotný a Petr Veselý, který dovršil hattrick. Na obě branky přihrával Marek Somerauer. Osmou branku přidal Pavel Novotný, který využil přihrávky, velmi aktivně hrajícího, Petra Veselého (v utkání zaznamenal 3 branky a stejný počet přihrávek). Na 9:0 upravil Dušana Čapek a jubilejní desátou branku tentokrát zaznamenal po samostatném úniku Michal Čáp. Skóre narůstalo dál, když se postupně trefili Pavel Novotný, Martin Somerauer, Tomáš Hromádka, Marek Somerauer a na konečných 15:0 upravil svojí 4. brankou v zápase Pavel Novotný.

Boca se tímto vítězstvím dostala do finále Poháru FAČR pro kraj Vysočina.

Skuhrov - FK BOCA Chotěboř 0:15 (0:5)
Branky: Pavel Novotný 4x, Petr Veselý 3x, Tomáš Hromádka 2x, Dušan Čapek 2x, Tomáš Dostálek, Michal Čáp, Martin Somerauer, Marek Somerauer.

Sestava: Petr Chalupa - Miloš Moravec, Tomáš Dostálek, Martin Somerauer, Marek Somerauer, Tomáš Hromádka, Petr Veselý, Dušan Čapek, Pavel Novotný, Michal Čáp.

Komentáře rss


, rfgdf odpovědět
To measure a man's taste, replica rolex watches are undoubtedly one of the best rulers. In addition to the wedding ring, rolex replica watch men might have the most acceptable accessories. Choose a delicate replica watches, for a successful man is understandable. On the table, true love, there is an almost like love to watch the totem worship, man's poise, fortitude, punctuality, can be reflected in the fine between time of replica watches uk movement.