Boca přivezla další tři body z Písku

Boca přivezla další tři body z Písku

7. kolo 2. futsalové ligy západ odehráli hráči z Chotěboře na písecké palubovce. Futsalisté Bocy dokázali navázat na předešlé zápasy a z jihu Čech odvést plný bodový zisk za výhru 6:3.

Do zápasu lépe vstoupili chotěbořští hráči a na začátku 3. minuty mohl otevřít skóre Martin Doležal, který se ocitl sám před píseckým brankářem, ale nedokázal přesně zakončit. Skóre se změnilo o minutu později, když Ondra Staněk našel přesnou křížnou přihrávkou Martina Bělouška, který uklidil míč do odkryté branky – 0:1. Za další minutu přidal další branku Radek Odvářka, když prostřelil domácího gólmana Mareše – 0:2. Domácí se rychle oklepali a po rohu Ulrycha Nováček trefil tyč. V následujících minutách se šance střídaly na obou stranách. Ve 12 minutě přidal další branku Chotěboře Miloš Moravec po přihrávce Martina Doležala, když přesnou střelou k tyči rozvlnil domácí síť. Ve 14. minutě měl na noze první gól písku Nováček, ale míč netrefil ideálně a ten prosvištěl těsně kolem levé tyče. V 17. minutě zazdil tutovku Michal Čáp, když z ideální pozice přestřelil odkrytou branku. V samém závěru poločasu nejprve Petr Pátek zneškodnil Háčkovu šanci a rychle rozehrál na Ondru Staňka a ten završil poločasový výsledek na 0:4.

 

Do druhého poločasu vstoupili lépe písečtí futsalisté. Ve 22. minutě snížili, když se po Hačkově křížné přihrávce přesně trefil do odkryté branky Šimon Ulrych 1:4. O minutu později se do samostatného úniku dostal Miloš Moravec, ale nedokázal prostřelit dobře postaveného gólmana Mareše. V 25. minutě faulovali domácí na hranici pokutového území a z následného trestného kopu přidal pátou branku Chotěboře Pavel Klimeš, když prostřelil vše,co mu stálo v cestě. Ve 28 minutě si vypracovali nadějnou šanci domácí, ale Ulrych nedokázal překonat Petra Pátka. O další změnu skóre se postaral svým druhým gólem Pavel Klimeš, kterému asistoval Martin Doležal 1:6. Ve 34. minutě přidali druhý gól domácí, když se dokázal prosadit přes dvojici bránících hráčů Milan Horák - 2:6. Slabší chvíli si vybrali hráči Bocy i tři minuty později. Strnad přihrál na střed Janu Nováčkovi a ten zamířil přesně k pravé tyči – 3:6. Písečtí futsalisté si vytvořili závěrečný tlak, ale další branku už nedokázali přidat. Boca si tak z jihu Čech odvezla všechny 3 body.

7. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ

TEX-COLOR Písek - FK Boca Chotěboř 3:6 (0:4)

Sestava: Petr Pátek - Miloš Moravec, Radek Odvářka, Ondřej Staněk, Martin Běloušek, Štěpán Duda, Dušan Čapek, Michal Čáp, Jirka Kratochvíl, Pavel Klimeš a Martin Doležal.

Branky Boca: 3.min. 0:1 Martin Běloušek (Ondra Staněk), 4.min. 0:2 Radek Odvářka, 12.min. 0:3 Miloš Moravec (Martin Doležal), 20.min. 0:4 Ondra Staněk(Petr Pátek), 25.min. 1:5 Pavel Klimeš, 32.min. 1:6 Pavel Klimeš (Martin Doležal)

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
To the actual calibre 4130, whenever hublot replica uk created this these people these people focused upon decreasing the amount of elements within the chronograph perform, helping improve rolex replica sale. The actual chronograph is actually triggered as well as totally reset while using rolex replica uk pushers, that will connect to the actual movement's line steering wheel as well as up and down clutch system systems adding to an exact as well as instant begin. The actual chronograph is actually precise in order to rolex replica sale 1/8th of the 2nd, if you want which type precision. Oddly enough, between your replica watches uk guns from the call all of us nevertheless possess four steps, which means you cannot truly study which 1/8th precision. The actual calibre 4130's oscillator includes a Rolex trademarked azure replica watches hairspring produced in the amazing metal.