Boca vyhrála i poslední utkání sezóny

Boca zajížděla ke svému poslednímu soutěžnímu zápasu v této sezóně do Náchoda, kde svá domácí utkání hraje tým SK Goll Běloves. Boce se zápas vydařil a vítězstvím 6:3 udělala pěknou tečku za vydařenou sezónou.

Hosté vstoupili do utkání aktivněji a vytvořili si několik gólových příležitostí, ale byli neefektivní v koncovce. V desáté minutě se jí konečně podařilo vstřelit branku, když Pavel Klimeš dobře rozehrál rohový kop a Ondra Staněk vstřelil první branku utkání- 0:1. Domácí poté ale přidali a v druhé části prvního poločasu byli lepším týmem, do jeho stihli otočit skóre na 2:1. Povedl se jim rychlý brejk a také střela z dálky, která zapadla přímo k tyči. Boce se v té chvíli nedařilo účinně bránit hostujícího pivota a špatně zachytávala následné náběhy hráčů Bělovsi, což vedlo k dalším šancím domácích.

Do druhého poločasu nastoupil P. Novotný a hru Bocy výrazně oživil. Na 2:2 srovnal právě P. Novotný z trestného kopu a na 3:2 se trefil Doležal po přesné přihrávce stejného hráče. Na tuto branku se podařilo domácím ještě zareagovat a ve 33. minutě srovnali na 3:3. Běloves navíc nadále hrozila rychlým přechodem do útoku i individuálních akcí. Gólman Bocy Petr Pátek měl však dobře postavené tyče, které domácí několikrát nastřelili. Stejně tak hosté si vytvořili řadu šancí, které však končily nepřesným zakončením nebo skvělými zákroky gólmana. Asi rozhodujícím gólem na 4:3 tak musel ukázat svojí kvalitu Staněk, který chytrým přehozením překonal gólmana domácích. Další gól přidal ve 38. minutě Martin Doležal po rychlém brejku a v poslední minutě Pavel Novotný vystihl rozehrávku domácího zadáka a postupoval na branku. Rychlým náběhem ho stihl v útočné akci doplnit Michal Čáp, který po přesné nahrávce zakončoval do prázdné branky.

Chotěboř tak zvítězila i v posledním zápase sezóny a se ziskem 43 bodů se umístila na krásném 4. místě!

SK Goll Běloves 3:6 (2:1) Boca Chotěboř
góly: 2x Martin Doležal, 2x Ondra Staněk, Pavel Novotný, Michal Čáp
sestava: P.Pátek- M.Čáp, R.Odvářka, T.Dostálek, M.Moravec – M.Doležal, D. Čapek, P.Klimeš, P.Novotný, O.Staněk