Boce se dál doma nedaří. Hradec vyučoval v produktivitě

Boce se dál doma nedaří. Hradec vyučoval v produktivitě

V 6. kole přivítala Boca na "domácí" palubovce v Ledči nad Sázavou tým z Hradce Králové a po nepovedeném prvním poločase prohrála 5:7.

Boca měla výborný vstup do utkání, když hned v první minutě, po důrazné práci Tomáše Hromádky, otevřel skóre Pavel Novotný. První pohroma pro domácí přišla o minutu později, kdy po velice tvrdém zákroku byl zraněn Roman Vítek a zápas pro něj předčasně skončil. Ze střetu si odnesl výron v kotníku. Hosté poté drželi více míč a byli až neskutečně produktivní, když se jim podařilo po několika chybách v domácí obraně, otočit utkání až na rozdíl 1:4.

Do druhého poločasu vstoupila Boca mnohem více aktivně. Držela více míč, ale bohužel se nedařila finální část a slabé, nebo nepřesné střely z dálky spolehlivě pochytal hostující brankář. A tak přišel trest v podobě dalších 3 gólů v domácí síti. Hostům se dařily rychlé brejky a nekompromisně trestali hrubé chyby v obraně. Boca se však nevzdávala a bojovla dál a výsledkem bylo snížení. Postupně se trefili Miloš Moravec, kterého přesně našel Pavel Klimeš a o chvíli později se hezky uvolnil Tomáš Novotný a z hranice vápna prostřelil brankáře. Hosté vzápětí čelili 2 trestným kopům za 6. akumulovaný faul. První proměnil, paradní střelou do šibenice, Pavel Novotný a chvíli po něm propálil gólmana Miloš Morovec. Boca dál tlačila soupeře, bohužel už němela čas na to, aby přidala další branky a tak si 3 body vezou domů hosté z Hradce.

Boca po bleskovém startu prospala zbytek první půle a závěrečný tlak přišel bohužel pozdě. Trápení v koncovce a hrubé chyby v obraně stály Bocu další ztracené 3 body z domácího prostředí. Napravit domácí nezdar bude mít boca v pátek 9. listopadu, kdy zajíždí k dalšímu utkání na palubovku týmu FC Brandýsek. Utkání začíná ve 20:00 hodin.

FK Boca Chotěboř - UFA Salamander Hradec Králové 5:7 (1:4)
Branky: 1:0 Pavel Novotný (Tomáš Hromádka), 2:7 Miloš Moravec (Pavel Klimeš), 3:7 Tomáš Novotný, 4:7 Pavel Novotný (10m PK), 5:7 Miloš Moravec (10m PK)
Sestava: Tomáš Benc - Roman Vítek, Miloš Moravec, Tomáš Hromádka, Tomáš Dostálek, Petr Ďoubal - Pavel Novotný, Tomáš Novotný, Pavel Klimeš, Ondra Staněk.

Komentáře rss


, dfgoii@yahoo.com odpovědět
The actual custom Reproduction Hublot Wrist watches for sale tend to be the best options associated with buy replica watches on the web. Regardless of whether you are searching for the actual breitling replica sale you will discover the best view in the correct cost the following. Who denied that the replica watches sale contribution to the whole movement of the Swiss watch industry. From design to production, quality control, chanel replica the whole process control everything in good order and well arranged. Not only is the largest supplier of Swiss watch movement today, also let many small brands had the power to survive. So when Baorui table Group founder old Hayek says to stop foreign sales of ETA machine, the whole world is probably at least replica watches world was shaken up.