Další dva zápasy áčka

Další dva zápasy áčka

Tři body ze dvou utkání drží Bocu před posledním kolem letošního ročníku na bramborové příčce, kterou se bude snažit udržet před houfem pronásledovatelů v posledním utkání na hřišti Kladna.

Neděle 18.3.2018

Olympik Mělník "B" - FK Boca Chotěboř 8:6 (4:3)

V zápase proti Mělníku "B" tahala Boca od začátku za kratší konec - než se v utkání pořádně rozkoukala, prohrávala v páté minutě o dvě branky a v desáté minutě již 0:3. Dvě branky Miloše Moravce vrátili ale Bocu zpět do zápasu, a protože se následně podařilo oběma týmům vstřelit ještě po jedné brance, odcházela Boca na poločasovou přestávku do kabin s jednogólovým mankem. Hned v úvodní minutě domácí svůj náskok opět navýšili a brankou odpověděli i na snížení Dušana Čapka. Ve 35.minutě se Boce dvěma slepenými brankami podařilo vyrovnat na průběžných 6:6, bohužel vzápětí obdržela z brejku sedmou branku a v následné power-play i osmou, díky čemuž zůstaly tři body za výhru domácímu týmu, který se díky tomu udržel ve hře o záchranu.

Branky Boca: 12.min.1:3 Miloš Moravec (Pavel Klimeš), 14.min. 2:3 Miloš Moravec (Pavel Novotný), 18.min. 3:4 Pavel Klimeš (Dušan Čapek), 27.min. 4:5 Dušan Čapek (Miloš Moravec), 35.min. 5:6 Pavel Novotný, 35.min. 6:6 Pavel Klimeš (Miloš Moravec).

Sestava Boca: Tomáš Vymetal – Dušan Čapek, Michal Čapek, Miloš Moravec, Pavel Klimeš, Pavel Novotný, Jirka Kratochvíl a Ondra Bělovský.

 

Pátek 23.3.2018

FK Boca Chotěboř – GMM Jablonec 9:6 (3:4)

V dalším utkání se Boca v Ledči nad Sázavou utkala se silným Jabloncem, který na dálku bojoval o konečnou druhou příčku s Kladnem. Hosté k utkání dorazili pouze se šesti hráči do pole, přesto ale byli Boce vyrovnaným soupeřem. V prvním půli se Boca snažila hrát ze zabezpečené obrany, ale Jablonci se dařilo blok Bocy překonávat, a tak byla s pozměněnou taktikou ve druhém poločase k vidění více otevřená partie, která Boce pomohla využít svou hráčskou početní převahu a v konci zápasu ho rozhodnout ve svůj prospěch. Zasloužil se o to především Pavel Novotný, který vstřelil poslední tři branky utkání (přestože se mu nepodařilo vstřelit desátou branku, tak nemusíme být smutní, jeho branka na 9:6 byla 100. brankou, kterou Jablonec v tomto soutěžním ročníku obdržel, a to určitě za připomínku stojí) :-)

Branky Boca: 1.min.1:0 Pavel Klimeš (Dušan Čapek), 10.min. 2:2 Honza Novotný (Pavel Novotný), 18.min. 3:4 Dušan Čapek (Pavel Klimeš), 23.min. 4:4 Pavel Klimeš (Dušan Čapek), 24.min. 5:4 Pavel Novotný (Miloš Moravec), 27.min. 6:5 Pavel Klimeš (Tomáš Benc), 31.min. 7:6 Pavel Novotný, 34.min. 8:6 Pavel Novotný a 36.min. 9:6 Pavel Novotný (Miloš Moravec).

ŽK: Tomáš Benc

Sestava Boca: Tomáš Benc – Dušan Čapek, Michal Čáp, Ondra Tichý, Pavel Klimeš, Michal Čapek, Miloš Moravec, Pavel Novotný a Honza Novotný.

Komentáře rss


, foii@yahoo.com odpovědět
While the quality is all Rolex, the case is about as basic as replica watches can get away with compared to other more expensive timepieces produced by the Swiss brand. There is at least one, reason, someone likes the replica watches and the style and is an individual and free to make their own decisions without input from the peanut gallery. This is good news for those looking to buy a brand new, rolex replica sale that want any of the original four colors. But only if you would like hublot replica fun filled holiday break retreat all around 2018 replica watches which includes a little education performed all around, will probably invest each and every day and as well probably none although a couple traveling qualifications combined for the many museums already in the market. Regardless of whether you are searching for the actual 2018 replica watches you will discover the best view in the correct cost the following.