Dějiny přepsány, Boca napopáté porazila F.A.ZOLE

Dějiny přepsány, Boca napopáté porazila F.A.ZOLE

Páteční utkání desátého kola druhé futsalové ligy s domácími "Fazolemi" se zapíše do dějin Bocy Chotěboř minimálně stříbrným písmem, protože se chotěbořským na pátý pokus podařilo s tímto soupeřem získat nějaké body a odjet z utkání ve vítězné náladě po vítězství o čtyři branky. V předchozích ročnících se totiž ve všech zápasech radovali hráči České Lípy, kteří postupně zvítězili 6:5, 7:4, 6:3 a 7:6.

Samotný začátek utkání naznačil, že by Boce utkání tentokrát mohlo sednout. Již v desáté vteřina totiž přišla první šance, kdy si míč v samostatném nájezdu dvou hráču na brankáře ukopl Dušan Čapek. První branka padla ve třetí minutě, kdy se prosadil Martin Doležal a o pět minut později zvýšil rozdíl ve skóre Martin Běloušek- 2:0 z pohledu chotěbořských. Hned vzápětí ale domácí korigovali po tečované střele a v desáté minutě dokonce vyrovnali na 2:2. Utkání tak v té chvíli začínalo takříkajíc od nuly. Ve třinácté minutě se ovšem Boca opět dostala do vedení, po výhozu Petra Pátka přiťukl z první Ondra Staňek na sbíhajícího Martina Doležala a ten svůj únik dokázal proměnit. V šestnácté minutě nastává další zajímavý moment, když se gólman Petr Pátek vydává na výlet až k domácí svatyni, ovšem bez úspěchu. Po následném time-outu domácích se Chotěboři dvě minuty před koncem prvního poločasu podařilo odskočit opět do dvoubrankového vedení (4:2) po střele Dušana Čapka a s tímto výsledkem se i nastupovalo na palubovku do druhého poločasu.

Hodně gólů padalo i v poločase druhém. Ve 23. minutě nejprve zvýšil na 5:2 svou druhou brankou v utkání Martin Běloušek, domácí ovšem korigovali skóre po signálu z rohu na 5:3 ve 27. minutě. O šest minut později Boca ale opětovně pojistila svůj náskok, když se technickou střelou k tyči prosazuje Michal Čáp- 6:3. Tým z České Lípy ihned nasadil hru bez brankáře, s kterou si ale tentokrát hosté velmi dobře poradili a hned z první příležitosti naopak vytěžil Pavel Novotný sedmou branku střelou do prázdné brány- 7:3. Čtyři minuty před koncem zápasu přidal z bezprostřední blízkosti osmou branku Dušan Čapek a následoval další time-out domácích, který jim přeci jenom pomohl v samotném závěru přidat ještě jednu branku, kdy si před dotírajícím útočníkem vstřelil vlastní gól Pavel Novotný. Na konci zápasu tak na tabuli svítilo z pohledu hostí výborné skóre 8:4.

Vzhledem k průběhu celého utkání se dá řící, že Boca tentokrát zvítězila zaslouženě. Přes celkem pět žlutých karet (4x domácí, 1x hosté) se hrálo pěkné utkání v duchu fair-play, početná skupina diváků se tak měla na co dívat. V týmu Chotěboře se velmi dařilo Martinu Bělouškovi, za povedený zápas si ale zaslouží pochvalu celý tým.

 

10.kolo druhé futsalové ligy- západ
F.A. Zole Česká Lípa - FK Boca Chotěboř 4:8 (2:4)

statistiky: 0:1 Martin Doležal (Radek Odvářka), 0:2 Martin Běloušek (Jiří Kratochvíl), 2:3 Martin Doležal (Ondra Staněk), 2:4 Dušan Čapek (Michal Čáp), 2:5 Martin Běloušek (Pavel Novotný), 3:6 Michal Čáp (Pavel Novotný), 3:7 Pavel Novotný, 3:8 Dušan Čapek (Martin Doležal)

sestava: Petr Pátek - Jiří Kratochvíl, Michal Čáp, Radek Odvářka, Dušan Čapek, Michal Čapek, Pavel Novotný, Martin Běloušek, Martin Doležal a Ondra Staněk

ŽK: Radek OdvářkaKomentáře rss


, hiofo.com odpovědět
Although Rolex has been producing chronographs since at least the thirties, the replica watches history can actually be traced back to the fifties, when Rolex made a few chronographs which they at times rather unimaginatively titled. Rolex appears to hublot replica really want you to know much about these ousted models not one tag heuer replica chronograph is in their otherwise really quite detailed history page, nor is one in their fake rolex sale more detailed history page on their press only site. If you had the gold one it just meant you had more money to spend on it, but in replica watches sale enthusiast circles rocking a steel one to this day means you likely dedicated a lot of effort in hunting one of these down if it were to come from authorized sources. Because this does happen for a few logical reasons but their cumulative effect on the steel Daytona ownership experience are very much relevant here.