Dobřichovice si odvezli pořádnou vánoční nadílku

Dobřichovice si odvezli pořádnou vánoční nadílku

V posledním mistrovském utkání roku 2012, ve kterém se Boca utkala v havlíčkobrodské hale s prozatím posledním týmem tabulky v sobotu 15.12. netradičně již od 18h, sledovala letošní největší divácká návštěva. Vypravený autobus s dospělými i mladými fanoušky si utkání jistě náležitě užil, protože Boca svého soupeře vyprovodila se svým historicky nejvyšším druholigovým vítězstvím 15:3.

Již v první minutě se po přihrávce Martina Doležala střelecky prosadil Martin Odvářka a odstartoval tak nebývalou kanonádu. V páté minutě skóroval tvrdou ranou Martin Somerauer a když o minutu později přidal třetí branku Bocy Miloš Moravec, bylo o osudu utkání již prakticky rozhodnuto. Boca tentokráte na soupeře vyrukovala s velmi aktivním presinkem a dařila se jí i kombinace, čehož důkazem byla i krásná čtvrtá branka Martina Doležala po přiťuknutí Martina Odvářky. Další tři branky přišli v rozmezí 14-16 minuty a poslední střelecký úspěch před přestávkou zařídil ve 20.minutě Martin Odvářka, takže v poločase nakonec na ukazateli skóre svítilo krásných 8:0. Během dvou minut druhé části hry dosáhla Boca i na svoji premiérovou desátou branku, v dalších minutách pak ovšem ze své koncentrace polevila, čehož dokázal snížením využít i hostující tým, který ve zbytku utkání přidal i další dvě branky. To již ale Boca pokračovala ve svých střeleckých hodech okořeněných další nádhernou brankou, tentokráte Pavla Novotného, který dokázal zády k hostující brance překonat brankáře lehkou tečí míče „nahozeného“ do brankoviště. Poslední brankovou tečku přidal ve 40.minutě Martin Somerauer, po níž následovala společné focení s mladými fanoušky, kteří přispěli ke krásné zápasové atmosféře.

Boca tentokráte podala kvalitní týmový výkon, jemuž ve statistikách dominovali Martin Odvářka (5+3) a Pavel Novotný (4+3).

FK Boca Chotěboř - Sokol Dobřichovice 15:3 (8:0)
Branky: Martin Odvářka 5x, Pavel Novotný 4x, Martin Doležal 2x, Martin Somerauer 2x, Tomáš Hromádka, Miloš Moravec - Kolman 2x, Štědronský.

Sestava: Tomáš Benc, Tomáš Hromádka, Radek Odvářka, Martin Odvářka, Martin Doležal, Martin Somerauer, Miloš Moravec, Pavel Klimeš, Pavel Novotný, Petr Pátek, Tomáš Novotný, Michal Čapek a Ondřej Staněk.

Komentáře rss


, fd odpovědět
The coincidence is that the replica watches uk founder of the Tudor table is the founder of replica watches the Rolex watch Hans Wellsdorf. So Tudor table in the production process continues Rolex has always been good quality, from the |uk replica watches beginning of the birth of many people recognized. "Tudor" the name from the British Tudor dynasty, and swiss replica watches each series are named after the royal family. To reflect the high elegance, generations of respect for the watchmaking tradition, as well as the supreme superior to replica watches the watchmaking technology.