Domácí drama FK Boca Chotěboř - FC Arsenal Benešov 4:3

Ve 4. kole druhé futsalové ligy-západ přivítala FK Boca Chotěboř na palubovce v Ledči nad Sázavou hráče Arsenalu Benešov.

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a od začátku určovali tempo hry. V 8. minutě se prosadil Martin Doležal po nahrávce Tomáše Dostálka a Boca šla do vedení 1:0. Druhý gól přidal Jirka Kratochvíl po nahrávce Martina Doležala a v tu chvíli měli domácí futsalisté zápas velice dobře rozehraný. Hostující hráči se dokázali oklepat a zlepšit hru a začali hrozit z brejků. Po jednom takovém přečíslení se dokázal uvolnit Kamarýt, který obešel i domácího gólmana Tomáše Bence, který ho fauloval mimo pokutové území a obdržel v 16. minutě červenou kartu. Do branky nastoupil jeden z hráčů a z následného trestného kopu snížil na 2:1 Kamarýt. Domácí hráče tato situace silně vykolejila a začali dělat chyby směrem dozadu, čehož hráči Benešova dokázali využít. Po nahrávce Pohorského vyrovnal v 19. minutě Burian. Domácí Boca však dokázala ještě do konce poločasu odpovědět, když se v rohu uvolnil Somerauer a přesnou přihrávkou našel Dostálka, který vrátil vedení na stranu Chotěboře 3:2.

Díky možnosti v pravidlech dopsat hráče do zápisu do začátku druhého poločasu mohla Boca využít náhradního gólmana Pavla Veselého, který utkání doposud přihlížel jen jako divák. Do začátku druhého poločasu vstoupili lépe domácí futsalisté, když v 25. minutě vstřelil druhý gól v zápase Martin Doležal po nahrávce Ondry Staňka – 4:2. V této fázi hry měla Boca několik šancí, které volaly po gólu, ale buď domácí trefili brankovou konstrukci, nebo branku netrefili vůbec. Po sérii zahozených šancí udeřil Arsenal a v 31. minutě snížil na 4:3 Šindelář po nahrávce Pohorského. Arsenal se brankou dostal do hry a brzy na to sáhnul ke hře bez brankáře a přikoval domácí hráče na jejich polovinu. Minutu před koncem měl soupeř vyrovnání na dosah, když Kamarýt trefil z deseti metrů břevno a míč se odrazil do prostoru brankové čáry. Rozhodčí posoudil, že míč brankovou čáru nepřešel a tak se skóre do konce zápasu již nezměnilo.