Důležitá venkovní výhra áčka

Důležitá venkovní výhra áčka

Ve svém předposledním venkovním utkání Boca zabrala a vrátila se z mladoboleslavské palubovky se všemi třemi body.

V dosud nenavštívené hale těsně sousedící s prvoligovým stánkem fotbalistů Mladé Boleslavi se Boce při svém sobotním zájezdu dařilo a za výrazné podpory svých fanoušků :-) jsme získali tři body. Utkání se pro nás nicméně nezačalo vyvíjet šťastně, když se domácí hned v úvodní minutě po první střele na branku Bocy ujali vedení. Boca i přes tuto komplikaci dokázala domácí přehrávat a ze svých šancí jako první využila v 7.minutě nastřelení Miloše Moravce do brankoviště, které uklidil do sítě Martin Doležal. Kapitál týmu tak symbolicky zaznamenal stou vstřelenou branku Bocy v této sezóně, na kterou o dvě minuty později navázal Štěpán Duda. Třetí branku Bocy přidal v 19.minutě Dušan Čapek, když pohodlně do prázdné branky dorazil odražený míč po sólu přes celé hřiště a následné střele Jirky Kratochvíla. Hned na začátku druhé půlky přidal čtvrtou branku Bocy opět Štěpán Duda, a tak jsme jistě směřovali k dalším třem bodům do tabulky. Obraz hry se nicméně ve druhém poločase výrazně změnil, protože cca od 25.minuty se domácí rozhodli začít hrát power-play. Obléhání branky Bocy využili ke snížení po deseti minutách, ale k další změně skóre již na žádné straně nedošlo, i když se domácím podařilo mimo jiné nastřelit tyč naší branky a Ondrovi Staňkovi na straně druhé z akumulované penalty břevno.

Náskok z prvního poločasu, ve kterém byla Boca lepším a nebezpečnějším týmem, nám tentokrát i přes dlouhotrvající hru domácích s brankářem v poli k získání tří bodů stačil. Do zbývajících třech kol vstupuje Boca s pětibodovým náskokem na sestupové příčky, o další body bude bojovat v sobotním domácím utkání s vedoucím Indossem Plzeň, kterému bod stačí k jistotě postupu do nejvyšší futsalové soutěže (zač. utkání v sobotu 14.3. je ve 20:30h v havlíčkobrodské sportovní hale).

20. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ

FC Malibu Mladá Boleslav - FK Boca Chotěboř 2:4 (1:3)

Sestava: Petr Pátek - Dušan Čapek, Miloš Moravec, Jirka Kratochvíl, Radek Odvářka, Martin Doležal, Ondřej Staněk, Štěpán Duda, Martin Běloušek a Michal Čapek.

Branky Boca: 7.min. 1:1 Martin Doležal (Miloš Moravec), 9.min. 2:1 Štěpán Duda (Ondřej Staněk), 19.min. 3:1 Dušan Čapek (Jiří Kratochvíl), 21.min. 4:1 Štěpán Duda (Jiří Kratochvíl).

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
Which score implies that the brand new rolex replica uk additionally sports activities the actual Rolex Superlative Chronometer Accreditation, rolex replica sale with which you'll study about the following. A brand new visual option I really like may be the dark snailed sub-dials about the whitened call design, as the additional replica watches sale edition within dark call offers grey snailed sub-dials. Right now, let us obtain the on the job this particular brand new rolex replica sale and find out exactly what this provides personally. These monobloc Cerachrom utilized in the actual rolex replica is really a materials produced by Rolex and it is changing the actual etched steel bezel about the outgoing Rolex Cosmograph Daytona. This hearkens towards the previous using the 1965 rolex replica sale which experienced the plexiglass dark bezel.