Důležitá výhra nad kvalitním Jabloncem

Důležitá výhra nad kvalitním Jabloncem

Poslední letošní vystoupení Bocy v ledečské hale přineslo potřebné tři body, vítězství s velmi kvalitním soupeřem se ovšem nerodilo příliš lehce.

Na venkovní vítězství v Turnově jsme chtěli navázat ziskem dalších tří bodů v domácím utkání s nováčkem z Jablonce, který se před touto sezónnou spojil s naším tradičním neoblíbeným soupeřem z Liberce, což pro nás nevěstilo nic dobrého. A svou kvalitu začali hosté potvrzovat hned od úvodních minut, kdy byli častěji v držení míče a nebezpečnými průniky se jim dařilo dostávat na dostřel naší branky. Boca ovšem tento pátek vytáhla z kapsy velký trumf, kterým byla forma branku hájícího Tomáše Bence. Ten doslova přitahoval míč v nebezpečných šancích Jablonce a především v první polovině utkání tak svými zásahy dokázal udržet Boce čisté konto. I Boca byla v prvním dějství nebezpečná a hned z první možné vážnější příležitosti se ujala ve 3.minutě vedení. To po pravé straně hřiště "ulétl" Pavel Klimeš a jeho přihrávka před brankou nalezla Miloše Moravce, který otevřel skóre utkání. Na chlup stejná akce se opakovala o 10 minut později, tentokráte únik rychlíku "č.7 Pavel Klimeš" ze stanice vlastní pokutové území do stanice pokutové uzemí soupeře zakončoval skluzující Štěpán Duda. K rozhodujícímu trháku vykročila Boca slepenými brankami v 18. a 19.minutě, kdy se nejdříve po rozehraném trestném kopu trefil Jirka Kratochvíl a vzápětí narušil rozehrávku soupeře Martin Odvářka a svůj únik zužitkoval svou letošní premiérovou brankou. Velkou část druhého poločasu se Jablonec pokoušel o power-play se svým brankářem, ve 25.minutě je za to ovšem dalším průnikem přes celé hřiště potrestal Pavel Klimeš. Ve 30.minutě hosté vykombinovali při power-play bránící čtyřku Bocy a vstřelili do prázdné zaslouženě alespoň čestnou branku, další dva zásahy však už přidala opět Boca. Nejdříve se přes téměř celé hřiště trefil Dušan Čapek po rychlém rozehrání Tomáše Bence a ve 35.minutě proměnil přečíslení soupeře Martin Odvářka.

Utkání s dynamickým i individuálně kvalitním soupeřem zvládla Boca na jedničku. S dobrou defenzivní hrou a po týmovém výkonu korunovaném výtečným výkonem Tomáše Bence si připsala do tabulky svou třetí výhru. O další bodový zisk se A tým pokusí příští týden v neděli 9.11., kdy zajíždí na palubovku domácího Písku.

6. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ

FK Boca Chotěboř - FK GMM Jablonec nad Nisou 7:1 (4:0)

Sestava: Tomáš Benc - Dušan Čapek, Jirka Kratochvíl, Ondřej Staněk, Štěpán Duda, Miloš Moravec, Radek Odvářka, Pavel Klimeš, Martin Odvářka a Michal Čapek.

Branky Boca: 3.min. 1:0 Miloš Moravec (Pavel Klimeš), 13.min. 2:0 Štěpán Duda (Pavel Klimeš), 18.min. 3:0 Jirka Kratochvíl (Ondřej Staněk), 19.min. 4:0 Martin Odvářka, 25.min. 5:0 Pavel Klimeš, 34.min. 6:1 Dušan Čapek (Tomáš Benc), 35.min. 7:1 Martin Odvářka (Ondřej Staněk).

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
The actual refined hublot replica sale hyperlinks, satin-finished external hyperlinks using the refined sides tend to be fairly near to excellence. To not overlook, the actual Oysterlock foldable security hold as well as Easylink 5mm expansion hyperlink tend to be rolex replica sale because actually. The actual acquainted overhead appears classic, but rolex replica is actually installed using the Triplock multiple waterproofness program. It's going to mess lower combined with the rolex replica uk pushers flanking this upon possibly aspect associated with it's overhead safeguard. As the replica watches sale took the actual display, both call choices from the brand new 2016 Rolex Cosmograph Daytona create a large effect on the entire appears. The actual whitened call using its replica watches sale appearance may appear to be the greater apparent option for a lot of, however the dark call edition ended up being a genuine stunner within the steel.