Po čtyřech porážkách konečně body

Čtyři porážky v řadě posunuly Bocu v tabulce do spodních pater, v zápase proti Mělníku se tak chtěla pokusit tuto černou sérii konečně prolomit a vrátit se na vítěznou vlnu.

Od úvodního hvizdu hosté ukazovali svoji sílu v držení míče, tentokrát se ale Boce dařila obranná hra, na kterou mělničtí jen ztěžka hledali recept. První branku utkání vstřelil po akci vedené středem hřiště Martin Odvářka a na 2:0 zvyšoval střelou do prázdné ze střední vzdálenosti Tomáš Hromádka, když využil prázdnou branku po souboji Dušana Čapka s hostujícím brankářem. Konečnou podobu prvního poločasu stanovil Pavel Novotný, který si poradil se svým samostatným únikem na výbornou a po kličce brankáři zvýšil ve 20.minutě již na 3:0 pro Bocu. Ve 23.minutě po rychlém přečíslení zvyšuje na 4:0 Ondřej Staněk, Mělník koriguje brankou na 4:1 o dvě minuty později. Ve 28.minutě po přihrávce Pavla Novotného skóruje do prázdné Michal Čapek a když se hostům nedaří ani následná power-play, je o osudu utkání rozhodnuto - jeho finální podobu totiž upravují střelami do prázdné branky ještě Ondřej Staněk a Dušan Čapek.

Boce se tentokrát utkání vydařilo a po týmovém výkonu porazila futsalově nejvyspělější tým soutěže jasně 7:1, když ještě velký počet šancí nevyužila. Na tuto výhru bude chtít navázat ve svém posledním utkání v tomto roce, ve kterém přivítá v neděli 20.12.2015 v 17:30 v Havlíčkově Brodě Arsenal Benešov.

11. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FK Boca Chotěboř - SK Olympik Mělník 7:1 (3:0)
Branky Boca: 5.min. 1:0 Martin Odvářka (Radek Odvářka), 16.min. 2:0 Tomáš Hromádka (Martin Odvářka), 20.min. 3:0 Pavel Novotný (Ondřej Staněk), 23.min. 4:0 Ondřej Staněk (Michal Čapek), 28.min. 5:1 Michal Čapek (Pavel Novotný), 37.min. 6:1 Ondřej Staněk (Pavel Novotný), 40.min. 7:1 Dušan Čapek.
Sestava: Tomáš Benc - Dušan Čapek, Tomáš Hromádka, Michal Čapek, Radek Odvářka, Martin Odvářka, Pavel Novotný, Ondřej Staněk, Martin Běloušek a Pavel Klimeš.
ŽK: Martin Odvářka, Radek Odvářka.