Po dvou ztrátách Boca bodovala naplno

Po dvou ztrátách Boca bodovala naplno

Po dvou prohraných zápasech chtěli hráči Bocy znovu naplno bodovat, ale nečekalo je jednoduché utkání. Zavítali na palubovku do Neveklova, kde hraje svá domácí utkání FC Arsenal Benešov a v minulém utkání jen těsně podlehl Olympiku Mělník.

Domácí futsalisté vstoupili do utkání aktivněji, lépe se pohybovali a vytvářeli si řadu šancí. Jednu z nich po pěkné kombinaci zakončil v 5. minutě Křemen, kterému asistoval J. Pohorský – 1:0. Boca se do tempa dostávala pozvolna a v první části poločasu si moc příležitostí nevytvořila. Skóre se změnilo až v 10. minutě, když po přihrávce Jirky Kratochvíla vstřelil svůj premiérový gól Štěpán Duda – 1:1. Druhá desetiminutovka byla ve znamení zahazování šancí na obou stranách. Postupně se do ložených situací dostali z hostů Michal Čáp, Martin Somerauer a Miloš Moravec a na straně domácích Křemen, Šimáček, Hampešt, Žáček. Na konci poločasu přihrál Ondra Staněk míč Petru Hanouskovi, který se kličkou dostal před domácího brankáře a ten ho fauloval. Z nařízené penalty se kapitán Bocy Martin Somerauer nemýlil 2:1.

Do druhého poločasu vstoupila Boca lépe, zlepšila hru směrem do zadu a v útočné fázi byla daleko přesnější než v prvním poločase. Ve 23. minutě se prosadil Ondra Staněk, který zužitkoval přihrávku Štěpána Dudy 3:1. Domácím se ale podařilo rychle vrátit do zápasu, když využili špatné rozehry brankáře a Žáček po přihrávce V. Pohorského snížil na 3:2. V 30 minutě se zranil domácí brankář a v zápětí se ještě nechal vyloučit J. Pohorský. Nabídnutou šanci využila Boca téměř okamžitě, když se z bezprostřední blízkosti prosadil Ondra Staněk 4:2. O 2 minuty později zvýšil skóre Petr Hanousek na 5:2 a minutu před koncem uzavřel konečný výsledek svým druhým gólem Štěpán Duda po asistenci Ondry Staňka. Chotěboř tak přivezla cenné 3 body.

Komentáře rss


, baja odpovědět
tidak tahu) bagaimana hidup dengan benar, tetapi unini ke 13
pabrik astm a283 c
pabrik pipa boiler
pabrik plat abrex 400
pabrik plat asme516 grade70
pabrik plat astm516 70
pabrik plat boiler
pabrik plat hb 400
pabrik plat high tensile sm490 yb
pabrik plat high tensile sm490ya
pabrik plat kapal
Distributor besi Wf Baja
undangan pernikahan bahasa inggris islam
Distributor Besi H beam
Toko Besi Beton
Supplier pipa besi
Toko Wiremesh Besi
Toko Wiremesh Besi
Pabrik wiremesh
Distributor bondek
undangan pernikahan amplop surat
Distributor Besi Beton
Jual Besi Beton
Toko pipa besi
Jual besi beton Sni Ulir Polos polos ulir
Agen Wiremesh Besi
Agen Wiremesh Besi
Pabrik besi unp
Distributor wiremesh
undangan pernikahan unik dan murah
www.sentrabesibaja.com
Harga Besi Beton
Agen pipa besi
Jual besi beton sii
Pabrik Wiremesh Besi
Pabrik Wiremesh Besi
Pabrik besi cnp
Distributor pipa besi baja sch 40 sch 80
undangan pernikahan elegan
Jual Welded Beam T beam King Queen Cross Castellated Beam
Pabrik Besi Beton
Pabrik pipa besi
Jual besi beton psi Ulir Polos
Distributor Atap Spandek
Distributor Atap Spandek
Pabrik besi hollow
Distributor besi hollow
undangan pernikahan animasi
Jual Bondek Cor
Distributor Besi Wf Baja
Distributor sch 40
Jual besi beton perwira
Harga Atap Spandek
Harga Atap Spandek
Pabrik besi beton Sni Ulir Polos
Distributor besi beton Sni Ulir Polos
undangan pernikahan lucu
Jual Atap Spandek Sni
Supplier Besi Wf Baja
Harga sch 40
Jual besi beton PAS
Jual Atap Spandek
Jual Atap Spandek
ironsteelcenter.com
Distributor besi wf baja
undangan pernikahan kalender
Jual Plat Bordes Kembang
Agen Besi Wf Baja
Jual sch 40
Jual besi beton master steel ms
Supplier Atap Spandek
Supplier Atap Spandek
Distributor stainless steel
Distributor besi unp
undangan pernikahan ala india
Jual Plat Besi Hitam
Toko Besi Wf Baja
Supplier sch 40
Jual besi beton ksty
, dasffaf@yahoo.com odpovědět
I thought the hublot replica uk was the best so that's why I bought it. I like the watch and would like to have it fixed. So sorry but my son does not like that watch, so if we can not get the original watch we ordered then can we have our money back. It did say they were in rolex replica uk when we ordered it. My son likes the blue dial and rubber strap Rolex 30th anniversary chronograph with blue dial and strap. I have ordered a replica watches from you which was out of stock. For replica watches uk you have taken the money from my account and told me you can send me a Rolex number 29502 which is only 78.00 pounds but I would be satisfied with. But I have arrived home today to find a Rolex oyster number 25902 which is not what I want. This is a birthday present for my brothers birthday and he wants a fake watches with the stainless and rubber strap so can you email me back please and tell me how I go about sending this one back to you.
odpověděl(a)
To work out whether a keep an eye on is normally substantial, a fabulous fake or even Replica Panerai watches high class keep an eye on, determine the positioning for the make,They are notice fine transformations on the type of the Replica Panerai watches or Valentino handbags possibly different shades that the majority most people cannot really.so the Replica Panerai watches can emit great green light in dark place, very strong like the genuine,These would not be my first choice of the Panerai watches , but the bold colors and beautiful detailing simply got me curious about wearing them.