Po dvou ztrátách Boca bodovala naplno

Po dvou prohraných zápasech chtěli hráči Bocy znovu naplno bodovat, ale nečekalo je jednoduché utkání. Zavítali na palubovku do Neveklova, kde hraje svá domácí utkání FC Arsenal Benešov a v minulém utkání jen těsně podlehl Olympiku Mělník.

Domácí futsalisté vstoupili do utkání aktivněji, lépe se pohybovali a vytvářeli si řadu šancí. Jednu z nich po pěkné kombinaci zakončil v 5. minutě Křemen, kterému asistoval J. Pohorský – 1:0. Boca se do tempa dostávala pozvolna a v první části poločasu si moc příležitostí nevytvořila. Skóre se změnilo až v 10. minutě, když po přihrávce Jirky Kratochvíla vstřelil svůj premiérový gól Štěpán Duda – 1:1. Druhá desetiminutovka byla ve znamení zahazování šancí na obou stranách. Postupně se do ložených situací dostali z hostů Michal Čáp, Martin Somerauer a Miloš Moravec a na straně domácích Křemen, Šimáček, Hampešt, Žáček. Na konci poločasu přihrál Ondra Staněk míč Petru Hanouskovi, který se kličkou dostal před domácího brankáře a ten ho fauloval. Z nařízené penalty se kapitán Bocy Martin Somerauer nemýlil 2:1.

Do druhého poločasu vstoupila Boca lépe, zlepšila hru směrem do zadu a v útočné fázi byla daleko přesnější než v prvním poločase. Ve 23. minutě se prosadil Ondra Staněk, který zužitkoval přihrávku Štěpána Dudy 3:1. Domácím se ale podařilo rychle vrátit do zápasu, když využili špatné rozehry brankáře a Žáček po přihrávce V. Pohorského snížil na 3:2. V 30 minutě se zranil domácí brankář a v zápětí se ještě nechal vyloučit J. Pohorský. Nabídnutou šanci využila Boca téměř okamžitě, když se z bezprostřední blízkosti prosadil Ondra Staněk 4:2. O 2 minuty později zvýšil skóre Petr Hanousek na 5:2 a minutu před koncem uzavřel konečný výsledek svým druhým gólem Štěpán Duda po asistenci Ondry Staňka. Chotěboř tak přivezla cenné 3 body.