Pozvánka na poslední letošní zápasy

Pozvánka na poslední letošní zápasy

Tým Bocy Chotěboř čekají v tomto kalendářním roce dva poslední druholigové zápasy, přičemž oba dva odehraje na domácím hřišti. Pro všechny hráče, trenéry, členy realizačního týmu atd. se též uskuteční tradiční vánoční besídka. Ještě dva turnaje odehraje letos i "B" tým Bocy.

"A" tým Bocy Chotěboř se po deseti odehraných kolech drží na čtvrtém místě druholigové tabulky a ve zbývajících zápasech letošního kalendářního roku bude chtít svou pozici ještě vylepšit.

V sobotu 7.12.2013 se od 20:00 utká v havlíčkobrodské hale s týmem Gardenline Litoměřice. Ten sice aktuálně uzavírá pořadí druholigové tabulky, ale v minulém kole doma porazil první tým Mělníka 3:2 a tak se dá čekat zajímavé utkání.

V sobotu 14.12.2013 se pak též na havlíčkobrodské palubovce odehraje poslední zápas letošního kalendářního roku, kterým bude utkání 12.kola druhé futsalové ligy- západ, soupeřem bude tým Betisu Kadaň.
Začátek utkání je v 20:00 a všichni fanoušci a příznivci jsou samozřejmě též zváni.

Vedení týmu (vlastník, předseda, ředitel, trenér a manažer v jedné osobě) zároveň zve všechny hráče, trenéry, členy realizačního týmu a další blízké přátelé oddílu na tradiční vánoční besídku, který se uskuteční hned po skončení zápasu s Kadaní na obvyklém místě, tj. v salónku restauračního zařízení či chcete-li hospůdky "U Pešků" v Chotěboři.

Ti, kteří se na zápas do Havlíčkova Brodu nepojedou podívat, mohou do salónku klidně přijít již okolo deváté hodiny večerní...

Dva turnaje čekají do konce roku i rezervní tým Bocy, která po pěti odehraných zápasech zatím vybojovala dva body.
V sobotu 7.12 zajíždí Boca "B" do Předměřic a jejími soupeři budou týmy FC Salamandr HK "B" a Flamengo HK.
Letošní program pak končí též v sobotu 14.12 v Heřmanově Městci, soupeři budou týmy 1.FC Pribina Hesov a S.U.D  Světlá nad Sázavou.

 

Kompletní harmonogram prosincového programu Bocy Chotěboř pro větší přehlednost zde:
7.12.2013- FK Boca Chotěboř "A" : Gardenline Litoměřice, 2.futsalová liga, začátek 20:00, sportovní hala Havlíčkův Brod
7.12.2013- FK Boca Chotěboř "B", turnaj futsalové Divize "D" v Předměřicích, zápasy- FC Salamandr HK "B" (začátek 16:30) a Flamengo HK (18:20)

14.12.2013- FK Boca Chotěboř "A" : Betis Kadaň, 2.futsalová liga, začátek 20:00, sportovní hala Havlíčkův Brod
14.12.2013- FK Boca Chotěboř "B" : turnaj futsalové divize "D" v Heřmanově Městci, zápasy- 1.FC Pribina Hesov (9:50)  a S.U.D  Světlá nad Sázavou (10:50).

14.12.2013- cca 22:30- Vánoční besídka FK Boca, Hospůdka U Pešků, Chotěboř (program obvyklý- kuchař na místě připraven na naše objednávky, pivo a limo nejspíše hrazené předsedou, zpívání koled, hromadné panákování a fotografování, pálení příležitostně se vyskytnuvších vánočních stromečků, cesta/necesta do dvacítky, Brooklynu a další podobné vánoční radosti a veselice :-o)

Komentáře rss


, gfhfghii@yahoo.com odpovědět
Luxury watch replicas are quality rolex replica sale that are made to resemble their significantly more expensive designer counterparts at a fraction of the price. For example, the average rolex replica sale Submariner, an extremely popular luxury watch, will set you back anywhere, depending on the condition of the replica rolex and which model you choose. The Rolex Submariner diving watch was initiated at watches store during 2017 which happened to coincide with the growth of self contained below the surface breathing apparatus, called scuba. In the year of replica watches Rolex had a couple of editions of the Submariner. These quality timepieces offer those who can afford the real thing the opportunity to accessorize their outfits with beautiful watches that look and operate just like the real thing. Because rolex replica sale are so affordable, most can afford to purchase more than one, giving them the opportunity to try many different looks and styles.