Předvánoční loučení výhrou

V posledním zápase tohoto roku jsme nastoupili proti aktuálně poslednímu týmu tabulky a po zásluze jsme si do tabulky připsali další tři body.

Hosté dorazili k utkání s pouze šesti hráči do pole, na jejich hře se to ovšem vůbec neprojevilo a byli Boce důstojným soupeřem. Poprvé inkasovali až v 7.minutě po střele Ondry Staňka a druhou skulinu v jejich obraně střelecky využil v 11.minutě Pavel Klimeš. Tentýž hráč zvyšuje o dvě minuty později na rozdíl tří branek a gólovou tečku za prvním poločasem stanovil ve 20.minutě Martin Běloušek. Hned v prvním střídání druhého poločasu se hostům podařilo snížit na 4:1 a když v dalším průběhu přidali ještě jednu branku, začínala se Boca pomalu bát o výsledek. Herní rytmus jí na chvíli vrátila pátá branka, o kterou se zasloužil ve 33.minutě opět Pavel Klimeš. Následné snížení Benešova potrestal ve 36.minutě na zadní tyči číhající Martin Odvářka a zlomil tím tak definitivně soupeřův odpor. Ve 37.minutě zvyšuje na 7:3 Pavel Klimeš a ve 40.minutě se mezi střelce zapsal i Michal Čáp.

Utkání zvládla Boca výsledkově a v prvním poločase i herně. Ve druhé půli vypadla na dlouhou dobu z role jasně vedoucího mužstva, ale ve správné chvíli opět zapla a i ve druhém měření sil v tomto soutěžním ročníku Benešov porazila. V utkání se střelecky dařilo Pavlovi Klimešovi, který vstítil dokonce 4 branky. K dalšímu soutěžnímu utkání pocestuje Boca k druhému týmu tabulky z Jablonce, kde utkání začíná v pátek 8.1.2016 ve 20:30h.

12. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FK Boca Chotěboř - FC Arsenal Benešov 8:3 (4:0)
Branky Boca: 7.min. 1:0 Ondřej Staněk (Tomáš Hromádka), 11.min. 2:0 Pavel Klimeš (Martin Odvářka), 13.min. 3:0 Pavel Klimeš (Michal Čáp), 20.min. 4:0 Martin Běloušek (Michal Čáp), 33.min. 5:2 Pavel Klimeš (Tomáš Hromádka), 36.min. 6:3 Martin Odvářka (Pavel Klimeš), 37.min. 7:3 Pavel Klimeš (Ondřej Staněk), 40.min. 8:3 Michal Čáp (Pavel Novotný).

Sestava: Tomáš Benc - Dušan Čapek, Tomáš Hromádka, Michal Čáp, Pavel Novotný, Martin Odvářka, Ondřej Staněk, Martin Běloušek, Pavel Klimeš a Michal Čapek.