Prohra na Combixu

Po výborném rozjezdu soutěže se nám trochu zadřela kolečka a již po druhé v řadě jsme okusili hořkost porážky, tentokrát opět ve venkovním utkání v Ústí nad Labem proti domácímu Combixu.

K dalšímu venkovnímu utkání přicestovala Boca včas, ani to jí ale nebylo opět nic platné :-) Úvodní část utkání po vyrovnaném průběhu brankově završil jako první střelec utkání po rozehraném rohu Ondřej Staněk. V dalších minutách se ale Boca nechala domácími zatlačit a vůbec se jí nedařili útočné akce, domácím se proto podařilo obrátit skóre až na 3:1 ve svůj prospěch. V 19.minutě skóroval ze středu hřiště opět Ondřej Staněk a tak se šlo do druhého poločasu pouze s jednobrankovým mankem. To hned v prvním střídání smazal Pavel Novotný, který proměnil svůj sólový únik stylově houslemi. Bohužel hned vzápětí Boca znovu inkasovala, další branka Ondřeje Staňka ve 25.minutě znamenala tedy pouze další vyrovnání. Ještě v téže minutě jdou domácí po další standardní situaci hlavou opět do vedení, které mezi 26. a 33. minutou utkání navyšují až na hrozivých 4:8 z pohledu Bocy. Boca vzápětí sahá k power-play, v níž se jí tentokrát podařilo vstřelit tři branky, z toho jednu díky proměněné akumulované penaltě za šestý faul. Vyrovnat se jí v poslední minutě utkání nakonec již nepodařilo a tak po zlepšeném výkonu ve druhém poločase odjela z Ústí bez bodu.

Boca v tomto utkání doplatila na chyby při bránění standardních situací, z nichž obdržela nebývale mnoho branek. Za pozitivum lze ale označit výkon ve druhém poločase přes větší počet obdržených branek a také úspěšně hranou power-play. Navázat na výherní pohodu z úvodních kol soutěže budeme chtít v dalším utkání, pro změnu na domácí palubovce v Havlíčkově Brodě (sobota 28.11., 20:30), ve kterém přivítáme dalšího nováčka soutěže, tentokrát tým ISŠ Příbram.

8. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
Combix Ústí nad Labem - FK Boca Chotěboř 8:7 (3:2)
Branky Boca: 9.min. 1:0 Ondřej Staněk (Radek Odvářka), 19.min. 2:3 Ondřej Staněk (Pavel Klimeš), 21.min. 3:3 Pavel Novotný (Tomáš Novotný), 25.min. 4:4 Ondřej Staněk (Michal Čáp), 36.min. 5:8 Pavel Novotný (Ondřej Staněk), 38.min. 6:8 Dušan Čapek, 39.min. 7:8 Tomáš Novotný (Dušan Čapek).
ŽK: Dušan Čapek
Sestava: Petr Pátek - Dušan Čapek, Michal Čáp, Ondřej Staněk, Pavel Klimeš - Radek Odvářka, Michal Čapek, Pavel Novotný a Tomáš Novotný.