Prohra na úvod

Prohra na úvod

V posledním kolem uplynulé sezony si Boca přivezla z Litoměřic výhru, na ní ovšem v sezóně nové nenavázala...

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve svém úvodním utkání sezóny 2014/2015 zajížděl A tým Bocy do Lovosic k utkání s Gardenline Litoměřice a domů se tentokrát vracel s prázdnou. Domácí hráči vymysleli v prvních jedenácti minutách utkání 3 brankové situace, s kterými si Boca nedokázala poradit. To ji ještě jednou zachránila tyč Bencovy branky, na druhé straně ovšem několik nadějných situací také "zavánělo" skórováním. To se poprvé podařilo Boce až ve 13. minutě, kdy se svého strážce zbavil Ondřej Staněk a následné přečíslení dokázala Boca vyřešit ve svou první branku. O pár vteřin později trefuje Pavel Novotný tyč a neproměňuje svůj solový únik, na druhé straně trefuje brankovou konstrukci neočekávanou hlavičkou i domácí hráč. Ve druhém poločase se Boca stále více tlačila dopředu a svou první velkou šanci na korekci skóre propásla ve 25.minutě, kdy se zaskvěl "magnetickým" zákrokem domácí brankář. Ve 29.minutě se Boce podařilo opět nastřelit brankovou konstrukci, na druhé straně naopak čaroval několikrát Tomáš Benc. Ve 35.minutě byl v brankovišti faulován Štěpán Duda, ale proměnit pokutový kop se Ondřeji Staňkovi nepodařilo, opět se blískl dobrým zákrokem domácí brankář. Ve 37.minutě se ve skluzu prosazuje Miloš Moravec a dává utkání nový náboj, který se snaží Boca přetavit ve vyrovnávací branku i v posledních dvou minutách utkání, kdy sahá k power-play. V ní své dvě nadějné příležitosti ovšem neproměnila, a tak se stejně jako minulý rok musela Boca na úvod soutěžního ročníku sklonit před svým soupeřem. Opět tak zřejmě "doplatila" na skutečnost, že ke svému prvnímu mistrovskému utkání nastoupila bez přípravného utkání nebo alespoň tréninku.

1. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
Gardenline Litoměřice – FK Boca Chotěboř 3:2 (3:1)
Branky: na 1:3 Ondřej Staněk (Michal Čapek), na 2:3 Miloš Moravec (Martin Běloušek)
ŽK: Pavel Novotný
Sestava: Tomáš Benc - Jiří Kratochvíl, Michal Čapek, Ondřej Staněk, Štěpán Duda - Radek Odvářka, Miloš Moravec, Pavel Novotný a Martin Běloušek

Komentáře rss


, baja odpovědět
ra tentang kotanya. Di Bakhchisarai ada sangat sedikini ke 19
Pabrik Besi Beton
Distributor besi beton interworld steel is
Distributor Plat Bordes
Distributor Plat Bordes
ironsteelcenter.com
Pabrik pipa besi baja sch 40 sch 80
undangan pernikahan lucu
Distributor Plat Kapal Bki Krakatau Steel
Distributor Besi Hollow Baja
Distributor besi hollow
Distributor besi beton gunung garuda
Harga Plat Bordes
Harga Plat Bordes
Pabrik stainless steel
Pabrik besi hollow
undangan pernikahan bagus
Distributor Jual Besi Siku Baja
Supplier Besi Hollow Baja
Harga besi hollow
Distributor besi beton delcoprima
Jual Plat Bordes
Jual Plat Bordes
Pabrik atap spandek
Pabrik besi beton Sni Ulir Polos
undangan pernikahan bahasa inggris islam
Distributor Besi Unp Baja Profil Kanal
Agen Besi Hollow Baja
Jual besi hollow
Distributor besi beton cakra steel cs
Supplier Plat Bordes
Supplier Plat Bordes
Pabrik baja ringan
Pabrik besi wf baja
undangan pernikahan contoh
Distributor Besi Cnp Profil Baja Gording
Toko Besi Hollow Baja
Supplier besi hollow
Distributor besi beton bjku
Jual Jaket Parka
Jaket Parka
undangan pernikahan kalender
undangan pernikahan bahasa inggris islam
undangan pernikahan islami
undangan pernikahan unik dan murah
undangan pernikahan modern
undangan pernikahan online
undangan pernikahan
undangan pernikahan amplop surat
undangan pernikahan simple
undangan pernikahan murah
undangan pernikahan unik
undangan pernikahan artis
undangan pernikahan modern
undangan pernikahan artis
undangan pernikahan arab
undangan pernikahan
undangan pernikahan
, rolex replica odpovědět
Today, every year, thousands of pieces of Lange produced rolex replica on behalf of the highest quality gold or platinum watch 950. Fully equipped with an exclusive movement, carefully decorated and assembled by hand. Since 1994, Lange developed 54 watch replica rolex factory self movement, leadership and senior watch brand in the world. rolex replica The logo of the brand watches, such as in the general watch equipped with the first calendar display LANGE 1, with precise jumps for ZEITWERK, are Langer's representative.
, IIII@yahoo.com odpovědět
But you should be very careful buying Breitling replica over internet. There are many tag heuer replica which sell cheap and low-quality replicas. We hope you will get some reliable information and tips how to buy rolex replica sale and then make a right choice. Those who can buy rolex replica sale really should do this. However, the dream to possess a watch of this famous company can come true even if you cannot afford it. There are hublot replica watches which are perfect copies of famous watches. Breitling replica watches do not cost as much as watches produced by hublot replica company, but they are of such a high quality that almost no one can guess they are copies, though they are made of cheaper materials. What is more, possessing a breitling replica sale you will not to have to keep them in a safe. You will be able to wear them everywhere you wish and always look stylish, modern and active.