Prohra na úvod

V posledním kolem uplynulé sezony si Boca přivezla z Litoměřic výhru, na ní ovšem v sezóně nové nenavázala...

Ve svém úvodním utkání sezóny 2014/2015 zajížděl A tým Bocy do Lovosic k utkání s Gardenline Litoměřice a domů se tentokrát vracel s prázdnou. Domácí hráči vymysleli v prvních jedenácti minutách utkání 3 brankové situace, s kterými si Boca nedokázala poradit. To ji ještě jednou zachránila tyč Bencovy branky, na druhé straně ovšem několik nadějných situací také "zavánělo" skórováním. To se poprvé podařilo Boce až ve 13. minutě, kdy se svého strážce zbavil Ondřej Staněk a následné přečíslení dokázala Boca vyřešit ve svou první branku. O pár vteřin později trefuje Pavel Novotný tyč a neproměňuje svůj solový únik, na druhé straně trefuje brankovou konstrukci neočekávanou hlavičkou i domácí hráč. Ve druhém poločase se Boca stále více tlačila dopředu a svou první velkou šanci na korekci skóre propásla ve 25.minutě, kdy se zaskvěl "magnetickým" zákrokem domácí brankář. Ve 29.minutě se Boce podařilo opět nastřelit brankovou konstrukci, na druhé straně naopak čaroval několikrát Tomáš Benc. Ve 35.minutě byl v brankovišti faulován Štěpán Duda, ale proměnit pokutový kop se Ondřeji Staňkovi nepodařilo, opět se blískl dobrým zákrokem domácí brankář. Ve 37.minutě se ve skluzu prosazuje Miloš Moravec a dává utkání nový náboj, který se snaží Boca přetavit ve vyrovnávací branku i v posledních dvou minutách utkání, kdy sahá k power-play. V ní své dvě nadějné příležitosti ovšem neproměnila, a tak se stejně jako minulý rok musela Boca na úvod soutěžního ročníku sklonit před svým soupeřem. Opět tak zřejmě "doplatila" na skutečnost, že ke svému prvnímu mistrovskému utkání nastoupila bez přípravného utkání nebo alespoň tréninku.

1. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
Gardenline Litoměřice – FK Boca Chotěboř 3:2 (3:1)
Branky: na 1:3 Ondřej Staněk (Michal Čapek), na 2:3 Miloš Moravec (Martin Běloušek)
ŽK: Pavel Novotný
Sestava: Tomáš Benc - Jiří Kratochvíl, Michal Čapek, Ondřej Staněk, Štěpán Duda - Radek Odvářka, Miloš Moravec, Pavel Novotný a Martin Běloušek