Prohra na výletu v Kadani

Prohra na výletu v Kadani

V pátek třináctého se už Boce příště hrát chtít nebude :-) Po cestovních peripetiích a jen díky vstřícnosti domácího týmu i arbitrů utkání při posunu začátku utkání se další mistrovské utkání Boce příliš nepovedlo a odjela po tradiční svačině domů s prázdnou.

Po kratičkém rozcvičení se na nás od začátku utkání domácí vrhli a hned na začátku druhé minuty slavili branku, když si rozehraný roh nešťastně srazil do vlastní branky Tomáš Novotný. Domácí branka povzbudila i do dalších minut, postupně se ale začala ozývat i Boca, bohužel se jí stejně jako domácím přes několik výborných šancí do poločasu skórovat nepodařilo. Hned na začátku druhé půle se u postranní čáry pěkně uvolnil domácí hráč a svou nahrávku do brankoviště dopravil ve změti těl jeho spoluhráč do naší sítě podruhé. Za tohoto stavu neproměnil Ondřej Staněk pokutový kop nařízený za ruku domácího hráče v brankovišti, a tak se další branky dočkali domácí a zvýšili již na 3:0. Na tuto branku jsme již odpověď našli, když právě Ondřej Staněk snížil po závaru na 3:1. Boca se ve druhém poločase dostala i ke hře bez brankáře, skórovat se jí ale dařilo vždy až krátce po brance domácích. Po zvýšení na 4:1 kontruje po rozebrání domácí obrany vzápětí dorážkou do prázdné Michal Čáp, po brance na 5:2 snižuje hned po rozehrávce Tomáš Novotný a po zvýšení domácích na 6:3 se vzápětí opět dorázkou do prázdné prosazuje Michal Čáp. V průběhu druhého poločasu se Boce bohužel nepodařilo také proměnit ani dvě akumulované penalty a minimálně pro příští soutěžní utkání přišla i o vyloučeného Tomáše Hromádku, konečný výsledek utkání tak byl 6:4 pro Betis.

Boca v tomto utkání nebyla příliš pohyblivá, svěží domácí tak zvládali z hlubokého bloku odolávat našim útočným snahám a být i nebezpeční ve svých protiakcích. Na nepovedený večer budeme chtít zapomenout příští pátek 20.11. od 20h, kdy zavítáme k dalším venkovnímu utkání s Combixem do Ústí nad Labem.

7. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FC Betis Kadaň - FK Boca Chotěboř 6:4 (1:0)
Branky Boca: 3:1 Ondřej Staněk (Michal Čapek), 4:2 Michal Čáp (Tomáš Hromádka), 5:3 Tomáš Novotný (Ondřej Staněk), 6:4 Michal Čáp (Pavel Novotný)
ŽK: Tomáš Novotný
ČK: Tomáš Hromádka
Sestava: Tomáš Vymetal - Tomáš Hromádka, Michal Čáp, Radek Odvářka, Michal Čapek, Ondřej Staněk, Pavel Novotný a Tomáš Novotný.

Komentáře rss


, - odpovědět
the center Rolex Cellini Replica , running seconds at 9, chronograph minutes at 3, and a power reserve indicator at 6. On the periphery of the dial is a “pulsometer” scale rendering the Vacheron Constantin Fendi handbags Harmony Chronograph a “doctor’s chronograph.”This manual wind, pulsometer chronograph utilises the calibre 3300, which is directly inspired by Breitling Replica Watches UK the 1928 model.
, - odpovědět
The resistance to leaving behind a serious investment and omega replica hobby is too great in comparison to the still-limited benefits of ditching your mechanical fake hublot watch in favor of a connected electronic one. That means the people who are typical buyers of luxury Swiss rolex replica sale watches probably aren't choosing to wear a smartwatch yet. In a few years from now, that might change as the replica watches sale smartwatch industry continues to offer more sophisticated options, and people will see the 18k gold omega replica uk as an item that was probably ahead of its time. Rather, if smartwatches are displacing Swiss rolex replica uk watches on people's wrists, they are the lower-cost ones such as those produced by Swatch.