Prohra na závěr sezóny

Prohra na závěr sezóny

V posledním utkání tohoto soutěžního ročníku jsme odcestovali do Ústí nad Labem a zdejší Combix byl tentokrát nad naše síly, přestože jsme podali dobrý výkon.

Předzvěstí nezdaru v našem posledním utkání byla eskapáda jednoho z aut Bocy, které místo k utkání s Combixem dorazilo omylem do sousední haly k utkání s jiným místním týmem :-) V utkání samotném se ujali vedení domácí, když již ve 2.minutě dokázali roztáhnout obranný blok Bocy a skórovat téměř do prázdné branky. O vyrovnání se v 5.minutě postaral Dušan Čapek, který využil signál po trestném kopu. Asistence Jirky Kratochvíla byla stou nahrávkou Bocy v kanadském bodování v rámci tohoto soutěžního ročníku :-) O minutu později již domácí ale opět vedli, když po nešťastné teči míč doslova "proklouzl" po rukama Petra Pátka do naší branky. Ještě v šesté minutě ale Boca opět vyrovnala, tentokrát se z pozice pivota prosadil při svém prvním letošním startu Tomáš Novotný. Další branka padla až v minutě šestnácté a opět se jí podařilo se štěstím vstřelit domácímu hráči. O dvoubrankové manko se postaral Combix střelou ze středu hřiště po rychlém brejku v 18.minutě a stanovil tím poločasový výsledek na nepříznivých 4:2 pro Ústí. V prvních deseti minutách druhého poločasu Boca svého soupeře doslova přikovala na jeho polovině, odměnou jí bylo snížení v podání Dušana Čapka v 31.minutě. Boca i nadále "tlačila", ve druhých deseti minutách se ale Combix snažil o aktivnější hru a byl i nebezpečný z brejků. Při jednom z nich zachránila Bocu tyč a o chvíli později dokonce chytil Tomáš Benc domácímu hráčí prodlouženou penaltu. Ve 37.minutě se Boca odhodlala ke hře bez brankáře, zaplatila za to ale brankou Combixu přes celé hřiště. I nadále jsme ale pokračovali v power-play a na začátku 39.minuty se prosadil opět Dušan Čapek. Další branku se nám již ale vstřelit nepodařilo, naopak 7 vteřin před koncem utkání se domácí opět trefili do prázdné.

Boca své poslední letošní vystoupení nezvládla a přes velmi slušný výkon odcestovala domů k debatám nad svým vystoupením s prázdnou. Během dubna by měla odehrát ještě finále krajského poháru, k dalším mistrovským utkání nastoupí opět až na podzim.

22. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ

COMBIX Ústí nad Labem - FK Boca Chotěboř 6:4 (4:2)

Sestava: Petr Pátek, Tomáš Benc - Dušan Čapek, Jirka Kratochvíl, Radek Odvářka, Michal Čapek, Ondřej Staněk, Martin Běloušek a Tomáš Novotný.

Branky Boca: 5.min. 1:1 Dušan Čapek (Jiří Kratochvíl), 6.min. 2:2 Tomáš Novotný (Dušan Čapek), 31.min. 3:4 Dušan Čapek (Ondřej Staněk), 39.min. 4:5 Dušan Čapek.

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
Not easy to rolex replica uk the problem. If you enlarge you can around the Rolex name and logo the marks. My opinion the inside of the Replica Rolex UK face had not been cleaned before assembly. I have never used this method of payment, please explain why you want to go cartier replica sale it. When I bought my present rolex replica sale through your website I paid using my debit card. I have looked at the Rolex Submarines on your website I cannot find a replica watches is a black face and a brushed stainless steel strap with a glide lock clasp. The one I have as a polished and brushed strap. Do you have this watch. The alternative tag heuer replica uk you suggest are not suitable. Could you give me an idea of how long it would be to get the replica watches sale as ordered into your stock. I may be prepared to wait as we really like those watches.