Prohra v osmifinále poháru

Ani ve svém dalším pokusu se Boce nepodařilo projít osmifinálovým kláním poháru FAČR úspěšně, když se tentokrát musela sklonit před prvoligovým Nejzbachem Vysoké Mýto.

V osmifinále poháru jsme narazili na účastníka nejvyšší futsalové soutěže a na hřišti to bylo od úvodního hvizdu rozhodčího znát. Hráči Vysokého Mýta měli většinu hry balón ve svém držení a dobývali branku Bocy, která odolávala až do 7.minuty, kdy hosté proměnili svůj sólový únik. Ve 12.minutě zvyšují po přečíslení na rozdíl dvou branek a v minutě 14. po sevření Bocy v jejím obraném pásmu přidávají třetí branku. O minutu později se nám podařilo po rychlé narážečce snížit Martinem Odvářkou na 1:3 a s tímto výsledkem také skončil první poločas utkání. Do druhého poločasu jsme vstoupili více odvážně a snažili se Vysokému Mýtu utkání zkomplikovat, bohužel se nám nepodařilo některé vyložené šance proměnit, stejně tak pohořeli střelci hostí na Tomáši Bencovi. Ten tak kapituloval až ve 36.minutě a poslední brankovou tečkou za utkáním byla střela hostujícího hráče ve 37.minutě do prázdné branky při naší power-play.

Přestože hosté postoupili do dalšího kola poháru FAČR zcela zaslouženě, podala Boca proti svému prvoligovému soupeři dobrý výkon, který by ráda zopakovala při svém dalším soutěžním utkání.