Prohra v souboji o druhou příčku

Prohra v souboji o druhou příčku

V neděli 13.3.2016 bylo ukončeno šlágrem mezi ISŠ Příbram a FK Boca Chotěboř 20. kolo druhé futsalové ligy skupina Západ. Střetly se mančafty z popředí tabulky a rozdaly si to přímo o druhé místo. Nováček z Příbrami je příjemným překvapením soutěže, před tímto zápasem byl s dvoubodovým náskokem na druhém místě před svým soupeřem.

Předzápasové ohlasy:
Jaroslav Černý, kouč ISŠ Příbram: „Čeká nás velmi kvalitní soupeř v přímém souboji o umístění na předních místech tabulky. Věřím, že budeme mít dobrou sestavu a soupeře potrápíme.“

Dušan Čapek, trenér gólmanů FK Boca Chotěboř: „Jsme si vědomi, že nás čeká venkovní zápas s těžkým soupeřem. Jedná se o souboj o druhou příčku tabulky a jistě půjde o pohledný a bojovný futsal. Po zvládnutém krajském kole poháru, chceme i zde stále bojovat o nejvyšší příčky a odvézt si na Vysočinu nejlépe všechny tři body.“

Zápas začal z obou stran velmi opatrně, čekalo se na chybu soupeře. Po čtyřech minutách se Boca dostala do vedení. Po rychlém přechodu do útočného pásma využil Klimeš po přihrávce Staňka přečíslení dva na jednoho – 0:1. Za nedlouho po vstřelené vedoucí brance bylo vyrovnáno. Laňka ze střední vzdálenosti dělovkou překonal Pátka – 1:1. V osmé minutě dostal více prostoru Pilík, rychlou kličkou se zbavil protihráče a zamířil přesně – 2:1. Na obou stranách bylo hodně šancí, které zůstaly neproměněny. Oba gólmani by zasloužili pochvalu za předvedený výkon. Na další branku čekali diváci do 14. minuty. Domácí vystihli nepřesnou rozehrávku Chotěboře a potrestali soupeře – 3:1. Poté ještě Hájek přidal čtvrtou branku a s hostujícími FK to vypadalo bledě – 4:1. Jiskřičku naděje vykřesal svojí druhou brankou v zápase Klimeš těsně před hvizdem znamenající odchod do šaten – 4:2. Druhý poločas začala aktivněji Chotěboř, snažila se hrát vyšší pressing se snahou znepříjemnit domácím rozehrávku. Z mírného tlaku vytěžili hosté snížení, Staněk přistrčil balon Čapkovi, který trefil přesně a zaskočil Holana – 4:3. Další nepřesnosti hostujících hráčů dostávaly domácí do hry, jednu z těchto chyb potrestal Květ a bylo to zase rozdílem dvou branek – 5:3. Ihned po rozehrání našel Staněk dobře naběhnutého Čápa, který dostal míč za záda bezmocného Holana počtvrté 5:4. Chotěbořští se nadechli k závěrečnému náporu hrou v power-play. Drželi míč, ale do nějakého vážnějšího zakončení se nedostali. Po jednom z brejků zvýšil Laňka na 6:4 a bylo rozhodnuto. Několik vteřin před koncem střetnutí ještě Novotný snížil, ale to bylo ze strany hostů vše - 6:5. Po dramatickém průběhu a mnoha šancích na obou stranách byli šťastnější domácí a upevnili si své postavení v tabulce.

V pátek 18. 3. 2016 od 20.00 hod. přivítá Boca na palubovce v Ledči nad Sázavou Malibu Mladou Boleslav. Chotěbořští potřebují bezpodmínečně zvítězit a udržet se na čele tabulky. Vysněné druhé místo se nám trošku vzdálilo, ale chceme se držet v popředí mezi nejlepšími kluby. Zveme vás na toto utkání, přijeďte podpořit klub na své poslední domácí představení v této sezóně.

20. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ

ISŠ Příbram – Fk Boca Chotěboř 6:5 (4:2)
Branky Boca: 4.min 0:1 Pavel Klimeš (Ondřej Staněk), 20.min 4:2 Pavel Klimeš (Ondřej Staněk), 27.min 4:3 Dušan Čapek (Ondřej Staněk), 31.min. 5:4 Michal Čáp (Ondřej Staněk), 40.min 6:5 Pavel Novotný (Miloš Moravec).
ŽK: Čáp Michal, Novotný Tomáš, Klimeš Pavel

Sestava: Petr Pátek – Michal Čáp, Tomáš Hromádka, Miloš Moravec, Dušan Čapek, Ondřej Staněk, Pavel Klimeš, Pavel Novotný a Tomáš Novotný.

Autor článku: Michal Čáp

Komentáře rss


, replica rolex odpovědět
Even if youre not affluent abundant to breitling replica allow a Patek Philippe for your collection, there are added automated watch brands aural the ability of added boilerplate collectors. In fact, the industry is seeing a swiss replica watches about-face in watch absorption to adolescent collectors. Yes, even those in their 20's and 30's who accept the agency are searching at alpha and furthering watch collections.Watch-wearing saw a replica watches uk abatement as adaptable phones became commonplace, but timepieces are now generally apparent as both a appearance account and a way to accurate individuality.
, Rolex watches odpovědět
These Rolex Watches Replica based on the color of its charming dial, with the same material or satin leather strap bracelet for Meaningful case better. The detachment front Ladymatic Breitling Watches Replica are decorated with black, white, brown, how IWC Replica's work, why are Rolex’s so expensive and the latest Omega Watches Replica.Louis Vuitton Handbags soul while being constantly adding new elements to be re-interpreted, and still did not forget the traditional classical Hermes Handbag Replica inheritance;?

Louis Vuitton Handbags

IWC Replica

Breitling Watches Replica

Hermes Handbag Replica

Rolex Watches Replica

Omega Watches Replica