První domácí výhra

První domácí výhra

V ledečské hale se Boca představila v prvním domácím utkání s Jabloncem a proti kvalitnímu soupeři nakonec vyválčila všechny tři body.

Úvod utkání ale naznačil, že to Boca se svým soupeřem nebude mít vůbec jednoduché. Jablonec se ukázal jako velmi silný v držení míče a i z obav ze střelecké kanonády, kterou Jablonec spustit v minulém kole proti nováčkovi z Kadaně, jsme tak začali hrát z hodně zabezpečené obrany. Soupeře se nám tak úspěšně dařilo držet v dostatečné vzdálenosti od naší branky a z našich útočných akcí ho i trestat za skulinky v jeho obraně. Poprvé se to podařilo již ve 3.minutě Tomáši Novotnému a o minutu později při situaci 2 na 2 umístěnou střelou i Ondrovi Staňkovi. Vybudovaný minináskok jsme ještě navýšili v 10.minutě, kdy se po nezištném přiťuknutí Pavla Novotného trefuje do prázdné branky Dušan Čapek. I Jablonci se podařilo v prvním poločase vstřelit branku, když se v 16.minutě prosadil hostující útočník z pozice pivota. Ve druhém poločase se dlouho čekalo na další branku, naštěstí spadla do té správné sítě. Ve 28.minutě se po sehraném rohu trefuje Tomáš Hromádka a dává tak impuls Jablonci ke hře s pěti hráči v poli. Hostujícímu brankáři se v 31.minutě při power-play dokonce podařilo branku vstřelit, naštěstí pro nás to bylo po nešťastně zahrané přihrávce do vlastní branky a tak jsme vedli již 5:1. Ve 35.minutě po šestém faulu Jablonce proměňuje akumulovanou penaltu Dušan Čapek a ještě v téže minutě využívá Jablonec svou pokračující power-play snížením do prázdné na 6:2. I přes další šance Jablonce při jeho pokračující power-play přidává poslední branku Ondřej Staněk střelou do prázdné a stanovuje tak konečný výsledek zápasu na 7:2.

Boca se oproti prvnímu utkání sezóny v Benešově prezentovala výrazně zlepšeným výkonem a také dobrou hrou v defenzívě, která tentokrát přinesla ovoce a zisk dalších tří bodů do tabulky. O jejich další rozmnožení se budeme snažit příští pátek 16.10. ve venkovním zápase s Gardenline Litoměřice, se kterým se nám v loňském ročníku příliš nedařilo (porážky 2:3 a 5:9).

2. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FK Boca Chotěboř - FK GMM Jablonec 7:2 (3:1)
Branky Boca: 1:0 Tomáš Novotný (Pavel Novotný), 2:0 Ondřej Staněk (Michal Čapek), 3:0 Dušan Čapek (Pavel Novotný), 4:1 Tomáš Hromádka (Pavel Klimeš), 5:1 vlastní, 6:1 Dušan Čapek, 7:2 Ondřej Staněk (Michal Čapek).
Sestava: Tomáš Vymetal - Radek Odvářka, Michal Čapek, Dušan Čapek, Tomáš Hromádka, Ondřej Staněk, Pavel Klimeš, Tomáš Novotný a Pavel Novotný.

Komentáře rss


, IIII@yahoo.com odpovědět
Most professional who wear these Vacheron Constantin tag heuer replica uk have confessed that they have found a new image of themselves after they have started wearing these breitling replica uk. So what are you waiting for? Get one of the countless models of the Vacheron Constantin Replica watches and see your life change immediately. Not only will the replica watches sale at the party shower all their affection on you, you can be rest assured that even your boss will pay special attention at you. Vacheron Constantin rolex replica uk perform these wonders and lots more. But you must pay attention to the suppliers for these replica watches sale. Maybe will be a good choice. It specializes in the field of rolex replica uk for many years.