První domácí výhra

První domácí výhra

V ledečské hale se Boca představila v prvním domácím utkání s Jabloncem a proti kvalitnímu soupeři nakonec vyválčila všechny tři body.

Úvod utkání ale naznačil, že to Boca se svým soupeřem nebude mít vůbec jednoduché. Jablonec se ukázal jako velmi silný v držení míče a i z obav ze střelecké kanonády, kterou Jablonec spustit v minulém kole proti nováčkovi z Kadaně, jsme tak začali hrát z hodně zabezpečené obrany. Soupeře se nám tak úspěšně dařilo držet v dostatečné vzdálenosti od naší branky a z našich útočných akcí ho i trestat za skulinky v jeho obraně. Poprvé se to podařilo již ve 3.minutě Tomáši Novotnému a o minutu později při situaci 2 na 2 umístěnou střelou i Ondrovi Staňkovi. Vybudovaný minináskok jsme ještě navýšili v 10.minutě, kdy se po nezištném přiťuknutí Pavla Novotného trefuje do prázdné branky Dušan Čapek. I Jablonci se podařilo v prvním poločase vstřelit branku, když se v 16.minutě prosadil hostující útočník z pozice pivota. Ve druhém poločase se dlouho čekalo na další branku, naštěstí spadla do té správné sítě. Ve 28.minutě se po sehraném rohu trefuje Tomáš Hromádka a dává tak impuls Jablonci ke hře s pěti hráči v poli. Hostujícímu brankáři se v 31.minutě při power-play dokonce podařilo branku vstřelit, naštěstí pro nás to bylo po nešťastně zahrané přihrávce do vlastní branky a tak jsme vedli již 5:1. Ve 35.minutě po šestém faulu Jablonce proměňuje akumulovanou penaltu Dušan Čapek a ještě v téže minutě využívá Jablonec svou pokračující power-play snížením do prázdné na 6:2. I přes další šance Jablonce při jeho pokračující power-play přidává poslední branku Ondřej Staněk střelou do prázdné a stanovuje tak konečný výsledek zápasu na 7:2.

Boca se oproti prvnímu utkání sezóny v Benešově prezentovala výrazně zlepšeným výkonem a také dobrou hrou v defenzívě, která tentokrát přinesla ovoce a zisk dalších tří bodů do tabulky. O jejich další rozmnožení se budeme snažit příští pátek 16.10. ve venkovním zápase s Gardenline Litoměřice, se kterým se nám v loňském ročníku příliš nedařilo (porážky 2:3 a 5:9).

2. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FK Boca Chotěboř - FK GMM Jablonec 7:2 (3:1)
Branky Boca: 1:0 Tomáš Novotný (Pavel Novotný), 2:0 Ondřej Staněk (Michal Čapek), 3:0 Dušan Čapek (Pavel Novotný), 4:1 Tomáš Hromádka (Pavel Klimeš), 5:1 vlastní, 6:1 Dušan Čapek, 7:2 Ondřej Staněk (Michal Čapek).
Sestava: Tomáš Vymetal - Radek Odvářka, Michal Čapek, Dušan Čapek, Tomáš Hromádka, Ondřej Staněk, Pavel Klimeš, Tomáš Novotný a Pavel Novotný.

Komentáře rss


, baja odpovědět
mengatakannya sendiri.Percakapan ini meninggalkan rasa yang tidak menyenini ke 17
Pabrik sch 40
Pabrik sch 40
Supplier Plat besi
Supplier besi siku
undangan pernikahan ala india
Pabrik Besi H beam
Pabrik Besi Unp Baja
Pabrik besi wf
Distributor besi beton psi Ulir Polos
Distributor besi Pipa sch 80 baja
Distributor besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi h beam
Supplier Plat besi plat kapal
Pabrik Besi Beton
Distributor Besi Cnp Baja
Distributor Besi Beton
Distributor besi beton perwira
Harga besi Pipa sch 80 baja
Harga besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi wf
Supplier besi h beam baja
undangan pernikahan simple
www.sentrabesibaja.com
Supplier Besi Cnp Baja
Harga Besi Beton
Distributor besi beton PAS
Jual besi Pipa sch 80 baja
Jual besi Pipa sch 80 baja
Supplier wiremesh
Supplier besi cnp
undangan pernikahan bermanfaat
Distributor Welded Beam T beam King Queen Cross Castellated Beam
Agen Besi Cnp Baja
Jual Besi Beton
Distributor besi beton master steel ms
Supplier besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi unp
www.gudangbesibaja.com
undangan pernikahan islami
Distributor Bondek Cor
Toko Besi Cnp Baja
Supplier Besi Beton
Distributor besi beton ksty
Toko besi Pipa sch 80 baja
Toko besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi cnp
Pabrik besi Wf Baja
undangan pernikahan amplop surat
Distributor Atap Spandek Sni
Jual Besi Cnp Baja
Toko Besi Beton
Distributor besi beton krakatau steel
Agen besi Pipa sch 80 baja
Agen besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi hollow
Pabrik bondek
undangan pernikahan bentuk dompet
Distributor Plat Bordes Kembang
Harga Besi Cnp Baja
Agen Besi Beton
Distributor besi beton jcac
Pabrik besi Pipa sch 80 baja
Pabrik besi Pipa sch 80 baja
Supplier besi beton Sni Ulir Polos
Pabrik wiremesh
undangan pernikahan chinese
Distributor Plat Besi Hitam
Pabrik Besi Cnp Baja
, IIII@yahoo.com odpovědět
Most professional who wear these Vacheron Constantin tag heuer replica uk have confessed that they have found a new image of themselves after they have started wearing these breitling replica uk. So what are you waiting for? Get one of the countless models of the Vacheron Constantin Replica watches and see your life change immediately. Not only will the replica watches sale at the party shower all their affection on you, you can be rest assured that even your boss will pay special attention at you. Vacheron Constantin rolex replica uk perform these wonders and lots more. But you must pay attention to the suppliers for these replica watches sale. Maybe will be a good choice. It specializes in the field of rolex replica uk for many years.