První porážka v sezóně

Ke svému druhému venkovnímu utkání jsme se v tomto soutěžním ročníku vydali do Lovosic k utkání s Gardenline Litoměřice a tento soupeř byl tentokrát nad naše síly.

Úvodní minuty utkání se odvíjeli od obranné hry obou týmů, zřejmě s ohledem na plný bodový zisk jak náš, tak litoměřických z dosavadních dvou zápasů. Čekání na branku bohužel prolomili domácí v 9.minutě a když po rozehrané standardní situaci skóroval v 15.minutě skluzem další domácí hráč, svítilo na ukazateli skóre 2:0. O další jeho změnu se postaral chvíli po začátku druhého poločasu tečovanou střelou Ondřej Staněk, který si o dvě minuty později na druhé straně hřiště i nešťastně srazil míč do vlastní branky. Ještě stále ve 23.minutě přidávají domácí další branku, když se prosazují po ztrátě míče při naší rozehrávce z přečíslení 2 na 1. Čtvrtý gól v síti Bocy jakoby rozhodl o celém osudu utkání, protože s chutí hrající domácí nám vzápětí nasázeli v rozmezí 25. a 35. minuty další čtyři branky. Po osmé inkasované brance se nám v 35.minutě podařilo jen pár vteřin po rozehrávce z bleskové akce snížit na 8:2 Dušanem Čapkem a o minutu později opět skórujícím Ondrou Staňkem na 8:3, poslední slovo ale měli opět domácí, kteří proměnili akumulovanou penaltu po našem šestém faulu.

Boca tentokrát působila poněkud unaveným dojmem a s pouhými 2 útočníky v sestavě svou hrou navázala na svůj nevýrazný výkon z utkání v Benešově. V dalším zápase bychom rádi navázali na kvalitnější výkon z utkání s Jabloncem, a to v měření sil s nováčkem Herd Hradiště (23.10. ve 20h v Ledči n/S).

3. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
Gardenline Litoměřice - FK Boca Chotěboř 9:3 (2:0)
Branky Boca: na 2:1 Ondřej Staněk (Radek Odvářka), 8:2 Dušan Čapek (Ondřej Staněk), 8:3 Ondřej Staněk (Miloš Moravec)
ŽK: Pavel Klimeš
Sestava: Tomáš Benc - Miloš Moravec, Michal Čapek, Dušan Čapek, David Hospodka, Radek Odvářka, Ondřej Staněk a Pavel Klimeš