První utkání áčka v novém roce nerozhodně

První utkání áčka v novém roce nerozhodně

Po vánočních svátcích se opět rozběhla druhá futsalová liga. Pro Bocu Chotěboř znamenalo 13. kolo měření sil s velmi ambiciózním a kvalitním týmem GMM Jablonec. Zápas byl duelem mezi druhým a čtvrtým týmem tabulky. Jablonečtí byli mírným favoritem, jelikož vyhráli poslední dva zápasy a navíc se jim na domácí palubovce velmi daří, dosud zde v této sezóně ještě neprohráli. První vzájemný zápas však zvládla lépe Boca poměrem 7:2, takže jí měl Jablonec určitě co vracet.

Utkání začalo ve 20:30 (pátek 8.1.) před slušnou diváckou kulisou, která po celý zápas podporovala domácí futsalisty. Už ve 2. minutě Boca inkasovala po nedorozumění v obraně, chybu potrestal Krasnický, který překonal bezmocného Vymetala. V 9. minutě bylo srovnáno. Pěknou kombinační akci Čápa s Novotným zakončil první jmenovaný přesným lobem přes padajícího Vykoukala. Za nedlouho si oba své role vyměnili, Novotný tvrdou ranou orazítkoval obě tyče Vykoukalovy svatyně, ale branka z toho nebyla. V 18. minutě dostal Bernát přesný pas, otočil se kolem obránce a trefil se přesně – 2:1. Během prvního poločasu bylo ještě několik šancí na obou stranách. Do druhého poločasu nastoupila Boca s jednoznačným cílem, hrát aktivně, disciplinovaně, pokusit se domácí dostat pod tlak, vstřelit nějaké branky a zápas otočit. Paradoxně hned při prvním střídání Boca nepokryla jablonecké hráče, Bláha nabil Bernátovi, jeho střelu Vymetal vyrazil k volnému Beníškovi, kterému se podařilo doklepnout balon do sítě. Přibližně v polovině druhé půle Hromádka přistrčil míč do běhu Staňkovi, ten udělal rychlou kličku obránci a pak vstřelil kontaktní gól střelou mezi nohy domácího brankáře. V této chvíli již Chotěboř diktovala tempo utkání a domácí se začali strachovat o výsledek. Pět minut před koncem jablonečtí dobře vyřešili situaci s přispěním nedůrazu hostujících obránců, Beníšek skóroval a bylo to zase o dvě branky – 4:2. Boca ihned zareagovala hrou bez brankáře a zatlačila domácí borce na jejich polovinu. Při perfektně sehrané power-play našel Novotný skulinku mezi beky a nahrál přesně Čápovi, který už neměl problém dopravit míč do sítě. Chotěbořští nechtěli odjet z Jablonce s prázdnou a pokračovali v pěti v poli. Další gólovka přišla, Hromádka trefil tyč a za několik okamžiků si vše vynahradil. Ondra Staněk přesně našel osamoceného Hromádku a ten nekompromisně zavěsil pod břevno a Boca se dočkala zcela zaslouženého vyrovnání ve 38. minutě.

Byl to skvělý zápas pro oko diváka. Boca byla více než vyrovnaným soupeřem domácím a veze si z Jablonce cenný bod. Pochvalu by zasloužili všichni hráči. Další dobrá zpráva je, že se po dlouhodobějším zranění vrátil na palubovku Jiří Kratochvíl. Navázat na toto povedené herní vystoupení bude chtít Boca v sobotu 16.1.2016, kdy na domácí palubovce v Havlíčkově Brodě vyzve od 17:30 lídra soutěže Gardenline Litoměřice.

13. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FK GMM Jablonec nad Nisou - FK Boca Chotěboř 4:4 (2:1)
Branky Boca: 9min. 1:1 Michal Čáp (Pavel Novotný), 28.min. 2:3 Ondřej Staněk (Tomáš Hromádka), 36.min. 3:4 Michal Čáp (Pavel Novotný), 38.min. 4:4 Tomáš Hromádka (Ondřej Staněk).
Sestava: Tomáš Vymetal - Dušan Čapek, Michal Čáp, Ondřej Staněk, Pavel Klimeš, Tomáš Hromádka, Radek Odvářka, Pavel Novotný a Jirka Kratochvíl.

Autor článku: Michal Čáp

Komentáře rss


, fdfd@qq.com odpovědět
<a href="http://www.acornpc.co.uk">replica watches uk</a>

uk replica watches

http://www.mmwatches.co.uk
, - odpovědět
at all! What Swiss Replica Watches have done with this new wave of Harmony replica watches, released to celebrate 260 years of non-strop production, is to place the emphasis on sculpture, to Fendi handbags draw our attention to the many shapes within shapes that can be seen on this watch. The case looks small and slim, but Burberry handbags it is in fact a mid-size piece, sufficient for packing a serious mechanical punch.
, Rolex watches odpovědět
These Rolex Watches Replica based on the color of its charming dial, with the same material or satin leather strap bracelet for Meaningful case better. The detachment front Ladymatic Breitling Watches Replica are decorated with black, white, brown, how IWC Replica's work, why are Rolex’s so expensive and the latest Omega Watches Replica.Louis Vuitton Handbags soul while being constantly adding new elements to be re-interpreted, and still did not forget the traditional classical Hermes Handbag Replica inheritance;?

Louis Vuitton Handbags

IWC Replica

Breitling Watches Replica

Hermes Handbag Replica

Rolex Watches Replica

Omega Watches Replica