První utkání nové sezóny je za 3 body

První utkání nové sezóny je za 3 body

V uplynulém soutěžním ročníku se Boca ve venkovním zápase s Benešovem musela smířit s pořážkou, letos se jí ale podařila odveta.

Úvodní utkání sezóny bylo velmi ovlivněno samotným začátkem druholigové soutěže, když na obou mužstvech byla znát jejich nerozehranost, a tak se přítomní fanoušci příliš futsalové parády nedočkali. Domácí přiznivci si tak alespoň mohli zakřičet při úvodní brance utkání ve 12.minutě, která padla po rychlé narážečce a individuálním průniku domácího hráče až do našeho brankoviště a následném skórování do prázdné branky. Naštěstí se nám po minutě hry podařilo pohotovou střelou Pavla Klimeše vyrovnat a o dvě minuty později jít i do vedení, když se prosadil Miloš Moravec. Ve druhé polovině utkání se nám během dvou minut podařilo skóre navýšit, když si nejprve ve 26.minutě pro nás šťastně srazil domácí hráč do branky nahrávku Ondry Staňka po rychlém brejku a chvíli poté se tvrdou ranou prosadit opět Pavel Klimeš, který tak zužitkoval bleskový výhoz Tomáše Bence. Korekce domácích přišla tentokrát po pro nás nešťastné teči při stříleném trestném kopu ve 36.minutě a další dramatický okamžik následoval chvíli poté, kdy domácím chytil penaltu po šestém akumulovaném faulu Tomáš Benc.

V utkání se omlazený domácí tým prezentoval většinovým držením míče, Boca se však nenechala tentokrát svým soupeřem dostat pod výrazný tlak a příliš nepouštěla domácí do blízkosti vlastní branky. Po tradičním začátku soutěžního ročníku, tj. bez jediného tréninku či přípravného zápasu, jsme tak získali první tři body do tabulky, které budeme chtít potvrdit v domácím zápase proti Jablonci tento pátek 9.10. ve 20h v Ledči n/S.

 

1. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
FC Arsenal Benešov – FK Boca Chotěboř 2:4 (1:2)
Branky: na 1:1 Pavel Klimeš (David Hospodka), na 1:2 Miloš Moravec (Ondřej Staněk), na 1:3 Ondřej Staněk (Dušan Čapek) a na 1:4 Pavel Klimeš (Tomáš Benc)
ŽK: Pavel Klimeš
Sestava: Tomáš Benc - Miloš Moravec, Michal Čapek, Dušan Čapek, David Hospodka, Ondřej Staněk, Tomáš Novotný a Pavel Klimeš

Komentáře rss


, rolex replica odpovědět
Center city famous global luxury Swiss watch brand Parmigiani swiss replica watches Palma Jonny founded in 1996 in Switzerland Valdet Lavelle. replica watches uk Where the soul of the brand is located, it is the special technology of its antique clock and watch / mechanical repair and fully independent manufacturing capability. rolex replica Brands focus on independent production capacity, the pursuit of the superb technology, creativity and quality. Today, Jonny Nirupama has developed into one of the very few completely independent manufacturing top Swiss watch brand.
odpověděl(a)
In both men and women, I think Hermes handbags and the Rolex Watches are used more interchangeably than watches for men and women.It is particularly common to see women wearing men'sLuxury Breitling Watches. Me, for example, I wear Original Omega Watches Must 21 of my boyfriend with the black rubber strap.There are many legitimate
1:1 IWC online retailers that sell new certified watches.?At their lower prices, Cartier watches become watches at discounted prices and that's a good thing!Rolex Submariner Watches have splendid styles and designs giving the product a unique style.