V Litoměřicích se střílelo ostrými

V Litoměřicích se střílelo ostrými

zdroj: efutsal.cz
V zápase desátého kola druhé ligy se v Litoměřicích roztrhl mikulášský pytel s gólovou nadílkou, oba týmy se ale nakonec rozešly smírně.

Do utkání vstoupili domácí výborně, hned v první minutě po krásné kombinační akci první čtyřky zakončoval Jakub Grunert - 1:0. Ve 4. minutě bylo vyrovnáno, chybu v rozehrávce potrestal Martin Odvářka, který postupoval sám na brankáře Ekrta a nedal mu šanci - 1:1. Ve 4. minutě se kombinačně předvedla druhá radobýlská čtyřka, celou akci rozehrál Krejza a sám ji i po přiťuknutí Koláčka zakončil - 2:1. V 7. minutě bylo ale opět srovnáno, rozehraný volný přímý kop hostů nešťastně odehrál přímo na sálovky Romana Odvářky Kocman a ten se štěstím o tyč vyrovnal - 2:2.

O minutu později se už hosté dostali poprvé v zápase do vedení, když si hostující Staněk pohrál se dvěma obránci, poté přistrčil míč Novotnému a ten vymetl šibenici poloprázdné branky - 2:3. Hosté už v 8. minutě nasbírali 5 akumulovaných faulů a tak byla otázka času, kdy přijde šestý a bude nařízen 10 metrový přímý kop. Tento očekávaný faul přišel již v 10. minutě, a k míči se postavil Jakub Grunert a s přehledem proměnil - 3:3. Bohužel hosté rychle odpověděli, po rohovém kopu a zaváhání Krejzy, se míč odrazil nešťastně do naší branky - 3:4.

Ve 14. minutě hosté dostali také výhodu 10 metrového kopu, chotěbořský Someraurer trefil pouze tyč Ekrtovi branky. V 15. minutě přišlo dvoubrankové vedení hostů, když jsme několikrát po sobě špatně a pozdě dostoupili hostující hráče, míč se pak dostal k Čápovi a jeho střela mezi nohami jak obránce, tak brankáře Ekrta skončila v brance - 3:5.

Hosté ovšem záhy zase faulovali, tentokráte byl úspěšným exekutorem 10 metrového kopu Vacek - 4:5. V 16. minutě další desetimetrový kop na straně hostů, neúspěšný střelec Someraurer nesložil reperát, tentokrát mířil vedle. O minutu později se k míči ze značky 10 metrového kopu postavil Martin Odvářka a ten už Ekrta překonal - 4:6. Hosté tak po dramatickém průběhu prvního poločasu udrželi dvoubrankové vedení a mohli tak odcházet do kabiny spokojeni.

Po bouřce v kabině domácích, kdy si slova trenéra vzali hráči k srdci, nastoupil Radobýl odhodlán výsledek otočit. Po 26. vteřinách druhého poločasu bylo vyrovnáno, dvěma brankami se o to postaral Jakub Grunert, nejdříve využil secvičený signál po rohovém kopu a poté výborně přečetl rozehrávku hostů, kličkou se uvolnil do strany a mířil přesně na zadní tyč - 6:6. Pak jsme ale přestali hrát, iniciativu převzali hosté a Ekrt se musel v brance otáčet. V 25. minutě se uvolnil Staněk a střelou bodlem zamířil k tyči - 6:7. V 26. minutě prohrál osobní souboj Kocman, v kterém navíc upadl a Čáp v tváří v tvář Ekrtovi neselhal - 6:8. Úspěšnou pětiminutovku dovršil devátým gólem v naší brance Moravec, když využil brejkovou situaci - 6:9. Zbývalo deset minut do konce, a ve vší parádě se ukázalo, že míč je opravdu kulatý a ve sportu je vše možné.

V posledních čtyřech minutách, čtyři branky v hostující síti a otočení z 6:9 na 10:9 se zdálo neuvěřitelné. Nejdříve v 36. minutě vystihl špatnou zpětnou přihrávku Bergmann a ten se v samostatných únicích nemýlí - 7:9. V 38. minutě Kocman bodlem překonal nepozorného brankáře Pátka - 8:9. V 39. minutě bylo vyrovnáno, Jakub Grunert vypálil a s tečí obránce skončil míč v brance - 9:9. No a v čase 39:22 strhl vedení na naší stranu Kocman, na jeho dělovku z 15 metrů byl Pátek krátký - 10:9. Při power play měl na kopačce rozhodnutí Kocman, opuštěnou branku bohužel netrefil. Když už se zdálo, že nakonec všechny body zůstanou doma přišel důležitý osobní souboj, který bohužel Vacek prohrál, Kocman chtěl vše ve skluzu zachránit, ale byl také neúspěšný a nakonec se nejlépe zorientoval v brankovišti Novotný a v čase 39:54 rozhodl o tom, že zápas skončí remízou 10:10. Dramatický zápas s řadou krásných gólových akcí, změnou skóre jako na houpačce, tak skončil divokým výsledkem.

CF Radobýl Litoměřice - FK Boca Chotěboř 10:10 (4:6)
Branky: 1. Grunert J. (Vacek), 4. Krejza (Koláček), 10. Grunert J. z 10 m kopu, 15. Vacek z 10 m kopu, 21. Grunert J. (Vacek), 21. Grunert J., 36. Bergmann, 38. Kocman (Brožík), 39. Grunert J. (Vacek), 40. Kocman (Vacek) – 4. Odvářka M., 7. Odvářka R., 8. Novotný, 10. Novotný, 15. Čáp, 17. Odvářka M. z 10 m kopu, 25. Staněk, 26. Čáp, 30. Moravec, 40. Novotný.
Sestava: Pátek, Odvářka M., Odvářka R., Staněk, Moravec, Novotný, Hromádka, Somerauer, Čáp.

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
The s.Oliver is known as a leading good quality watch and are essentially designed for women and men. With this introduction the replica watches fad will develop into obsolete within a number of days time. The fake rolex sale are corrected to perfection. The induction of titanium is adequate to prove their good quality and their consistency. The replica watches sale are attainable in several designs and designs and have arrangements of about 400 separate styles. You will find six models which are out there in both regular and automatic modes replica watches. Every of these models has their own distinctive appearance, but all of them carry the replica watches sale appear as a prime top quality wrist watches. The wrist watch is an totally personal element and that has to be appropriate for the person who's wearing it and the way that performs. The rolex replica sale are absolutely appropriate for women and also the sturdy is for the gents.