V poháru z kola ven

V poháru z kola ven

Je to bohužel stále stejná písnička - Boca v jarní části zvládne úspěšně vyhrát krajskou část poháru FAČR, v podzimním pokračování v podobě celostátního osmifinále ale ihned vypadává...

A nejinak tomu bylo i v letošním roce. Ve středu 19.10. zavítala Boca do daleké Ostravy k odehrání pohárového osmifinále proti účastníku druhé ligy východ VŠB Ostrava a po prohře 7:3 se jí opět nepodařilo proklouznout mezi osmičku nejlepších. Utkání přitom začalo první brankou na straně Bocy, když se v 5.minutě při přečíslení 2 na 1 prosadil Tomáš Novotný. Bohužel hned o minutu později bylo srovnáno, když se domácí také z rychlého brejku prosadili nekompromisní dělovkou "pod víko". V 15.minutě rozehrávají domácí signál, který jim zřejmě sice nevyšel úplně dle představ, bohužel díky tomu ale nešťastně zamířil míč do branky Bocy. Třetí trefu přidávají hráči VŠB těsně před odchodem do kabin z dalšího rychlého brejku. Po změně stran se nejprve trefuje Radek Odvářka do tyče, vzápětí ale ve 22.minutě navyšují domácí borci vedení na 4:1. Ve 24.minutě z nekompromisní dorážky koriguje stav utkání svou druhou brankou Tomáš Novotný, další střelecký zářez ale přidávají hráči ostravského celku, když potrestali náš nedůraz na vlastní polovině. Ve 32.minutě Honza Novotný ranou ze střední vzdálenosti vykřesává další naději pro Bocu na lepší výsledek, která ale ve 38.minutě definitivně uhasíná po tvrdé ráně do šibenice z trestného kopu. Boca i přes pokračující power-play další branku nepřidává, naopak ještě jednou inkasuje.

Boca tentokrát narazila na důrazného a lepšího soupeře, přestože se až do závěru utkání snažila se soupeřem držet krok a bojovat o své první osmifinálové vítězství. Doufejme, že v příštím pohárovém ročníku budeme úspěšnější :-)

Osmifinále poháru FAČR
VŠB TU Ostrava - FK Boca Chotěboř 7:3 (3:1)
Branky Boca: 5.min. 0:1 Tomáš Novotný (Honza Novotný), 24.min. 4:2 Tomáš Novotný (Radek Odvářka), 32.min. 5:3 Honza Novotný (Pavel Klimeš).
ŽK: Jirka Kratochvíl, Michal Čapek

Sestava: Tomáš Benc – Miloš Moravec, Michal Čapek, Radek Odvářka, Tomáš Novotný, Jan Novotný, Pavel Klimeš a Jiří Kratochvíl.

Komentáře rss


, the smallest amount odpovědět
I anticipate the alleged value, is that Rolex has a about ample trading market, if you wish to buy out the table will be about easy, but aswell because of rolex replica Rolex's Models are absurd to change, about can advertise a little expensive. But like the annual one hundred thousand to buy aback the Rolex, cutting two years, would like to advertise one hundred thousand, it is absurd to estimate, because For the use of replica watch the process, the movement will abrasion and tear, the artefact will be damaged. If the adored metal table may be better. In fact, the apple in accession to their own, there is no East West is to bottle the bulk of the house, and now looks actual admired but aswell a lot of rolex replica appreciation, but actually bulk it? To our next generation, a child's easily are a few sets Room, it is estimated that the bulk will be the bulk of cabbage. So, wish to buy a table if you buy it, do not accede the bulk of the matter. If you actually wish to hedge, buy a large Gold armlet on duke to solve.
, yaryy@yahoo.com odpovědět
Every detail of these Breitling Replica Watches is imitated with high technology so that it's hardly to tell a tag heuer replica from an original one. To add their accessories makes copied watches worthy. Buying a rolex replica sale can definitely delight your life because when you own one of these watches, your high-class status and elegant replica watches can be perfectly shown in the modern society. It's no secret that girls like jewellery. They are die hard fans of diamond, pearls, and gold. But most of the breitling replica sale their precious jewellery stays locked in jewellery boxes; they only wear rolex replica uk for special occasions. Wrist watches on the other hand are something we wear every day. No wonder that any touch of fashion and rolex replica sale to the wrist watch gives a high to all the ladies.