Ve krajském finále poháru Boca vyzve tým JAS Ledeč nad Sázavou

Ve krajském finále poháru Boca vyzve tým JAS Ledeč nad Sázavou

Ke svému letošnímu vyvrcholení míří kromě sezónních futsalových soutěží i krajská část futsalového poháru. Ve finále letošního ročníku se v polovině dubna střetnou týmy Bocy Chotěboř a JAS Ledeč nad Sázavou. Utkání bude odehráno v pátek 12.4.2013 ve 21h ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou.

Boca Chotěboř měla na své cestě do finále ve čtvrtfinále volný los, v semifinále pak jasně porazila tým Skuhrova výsledkem 15:0 (reportáž z utkání případně ZDE). Ledeč měla cestu do finále o jeden krok delší. Ve čtvrtfinále porazila tým Chánov Chotěboř 6:5, přičemž Chotěbořští v poločase vedli 3:1. V semifinále pak výsledkem 6:4 vyřadila celek Phiasco Třebíč.

Přehled výsledků letošní pohárové sezóny:

Pohár FAČR, SR 2012/13 - kraj Vysočina
čtvrtfinále: Futsal Skuhrov 9:8 (3:4) Dělo Modlíkov, Chánov Chotěboř 5:6 (3:1) JAS Ledeš n.S., Phiasco Třebíč 6:3 (3:2) Pramen Havl. Brod., Boca Chotěboř volný los
semifinále: Futsal Skuhrov 0:15 (0:5) Boca Chotěboř, JAS Ledeč nad Sázavou 6:4 (4:2) Phiasco Třebíč

Komentáře rss


, nanxiangwe odpovědět
When you buy a Luxury Breitling Watches, you do your part to stimulate the economy.An investment in a Rolex Watches is one that will stimulate the retail market while adding grace and beauty in your own life or the life of a loved one.Whether you choose a luxury Hermes handbags to add to your personal wardrobe or as a gift to someone else, this is a challenging choice with unlimited possibilities on brand of Original Omega Watches.if the a 1:1 IWC; is made of gold, then this also places in the category "jewelry watch".The Rolex Submariner Watchesare worth checking out, as they are unique in terms of style and fashion.
odpověděl(a)
Louis Vuitton Handbag

Swiss Movement Rolex

Rolex Replica Watch

Datejust Replica Watch

Valentino handbags
, rolex replica odpovědět
In a tab exquisite famous Ulysse Nardin Switzerland Athens, replica watches uk offering a "single form" time limit: ask, in a rolex replica fascinating. "As the theme, and gives the peacock vitality. replica watches uk A rose gold and platinum two styles, the limited edition of 28 pieces, two versions of the micro painted dial, and add the action figures to highlight the single timekeeping function.