Vyrovnané utkání s exibičním koncem

Vyrovnané utkání s exibičním koncem

18. kolo druhé futsalové ligy skupiny Západ nabídlo střetnutí týmů FK Boca Chotěboř a FC Betis Kadaň. Utkání se konalo 21.2.2016 v havlíčkobrodské sportovní hale v netradiční čas 13:30 hod. Domácí chtěli prodloužit vítěznou sérii na čtyři utkání a zároveň oplatit Kadani prohru z předchozího měření sil, ve kterém Kadaň zvítězila 6:4. Futsalisté z Kadaně v Chotěboři nikdy neuhráli ani bod a chtěli tuto skutečnost změnit v zisk nějakého bodu důležitého k boji o záchranu v soutěži.

Zápas začal ve slušném tempu a domácí FK zatlačili soupeře hned při prvním střídání. Staněk vyzkoušel tvrdou ranou pozornost brankáře Jandy, ten míč neudržel a Čáp pohotově doklepl míč do sítě – 1:0. Poté se osmělili i hosté, kteří podnikali nebezpečné brejky. Nejprve z nich vytěžil Gorol ve 4. minutě vyrovnávací branku a za dvě minuty Novák převážil misku vah na stranu hostů – 1:2. S postupem času se kupily šance domácích borců. Po dobrém napadání získal Klimeš míč, křižnou přihrávkou našel Koutného a ten už neměl problém se zakončením - 2:2. Ještě při stejném střídání druhá čtveřice domácích opět skórovala. Novotný si narazil se zády k brance stojícím Moravcem a zamířil do černého – 3:2. V 17. minutě domácí zadáci neuhlídali dobře naběhnutého Gorola, který potřetí prostřelil Vymetala a bylo zase srovnáno – 3:3. Chvíli před poločasovou pauzou vystihl Staněk rozehrávku soupeře a vzniklo přečíslení tři na jednoho. Po ose Staněk – Klimeš – Čáp – Klimeš dala Boca gól a šla do šatny s jednobrankovým náskokem. V průběhu 24. minuty Novotný rychle přenesl hru na Koutného, který z jedničky přihrál Moravcovi a ten nachytal střelou mezi nohy Jandu – 5:3. Betisu nezbylo nic jiného než sáhnout ke hře v pěti v poli. Boca byla na tuto variantu velmi dobře připravena a toho také využila. Po dobrém napadání Novotný získal míč a střelou do prázdné branky navýšil skóre – 6:3. Hosté zkoušeli dále power-play a doplatili na to podruhé. Za minutu se zmocnil balónu Koutný, přistrčil ho do běhu Novotnému a ten zkompletoval svůj hattrick – 7:3. V tuto chvíli se zápas začínal měnit v exhibici domácího celku a kadanští by se už nejraději viděli v kabině. 30. minuta přinesla další gól v síti Jandy. Po rychlém brejku Klimeš přihrál Čápovi, který našel na zadní tyči číhajícího Staňka – 8:3. Nejhezčí branka utkání padla ve 32. minutě. Staněk na své půlce vzal míč, nejprve si na jeden dotek narazil s Popelkou v zápětí s Klimešem a do odkryté kasy přidal devátý zářez – 9:3. A to už se z tribuny ozývalo “deset, deset, deset“. Na výzvu diváků nejlépe zareagoval nejméně ostřílený futsalista ve druhé lize v barvách domácích Koutný. Po pěkné kombinaci s Novotným dosáhl desáté branky v zápase pro Bocu – 10:3. Domácí dále bušili do kadaňské obrany a přidávali další góly. Ve 38. minutě vybídl Klimeš ke skórování Staňka – 11:3. Hned po rozehrávce přidal Popelka gól po přihrávce svého kolegy z obrany Čápa – 12:3. To už vypadalo na “ručník“ pro hráče z ústecka. Jenže domácím to bylo pořád málo. Koutný po přihrávce Novotného napodobil svého nahrávače a připsal si svůj třetí gól - 13:3. V úplném závěru se trefil ještě Radek Odvářka po přihrávce Novotného a uzavřel skóre utkání – 14:3.

Pro hostující tým je výsledek příliš krutý. Více jak polovinu zápasu byla Kadaň pro Bocu vyrovnaným soupeřem. Zisk tří bodů posunul chotěbořské svěřence hrajícího trenéra Moravce na třetí místo v tabulce. Na toto povedené herní představení budou chtít navázat příští týden 27.2.2016 opět na domácí palubovce v Havlíčkově Brodě, kde přivítají COMBIX Ústí nad Labem. Výkop bude ve 20:00. Tímto zveme všechny milovníky futsalu a fanoušky FK Boca Chotěboř na toto utkání.

18. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ

FK Boca Chotěboř - FC Dalmach Turnov 3:0 (2:0)
Branky Boca: 1.min. 1:0 Michal Čáp (Ondřej Staněk), 13.min. 2:2 Martin Koutný (Pavel Klimeš), 14.min. 3:2 Pavel Novotný (Miloš Moravec), 19.min. 4:3 Pavel Klimeš (Michal Čáp), 24.min. 5:3 Miloš Moravec (Martin Koutný), 27.min. 6:3 Pavel Novotný, 28.min. 7:3 Pavel Novotný (Martin Koutný), 30.min. 8:3 Ondřej Staněk (Michal Čáp), 32.min 9:3 Ondřej Staněk (Pavel Klimeš), 36.min 10:3 Martin Koutný (Pavel Novotný), 38.min. 11:3 Ondřej Staněk (Pavel Klimeš), 39.min. 12:3 Petr Popelka (Michal Čáp), 40.min 13:3 Martin Koutný (Radek Odvářka), 40.min. 14:3 Radek Odvářka (Pavel Novotný)

Sestava: Tomáš Vymetal - Michal Čáp, Petr Popelka, Miloš Moravec, Radek Odvářka, Ondra Staněk, Pavel Novotný, Pavel Klimeš a Martin Koutný.

Autor článku: Michal Čáp

Komentáře rss


, Rolex watches odpovědět
These Rolex Watches Replica based on the color of its charming dial, with the same material or satin leather strap bracelet for Meaningful case better. The detachment front Ladymatic Breitling Watches Replica are decorated with black, white, brown, how IWC Replica's work, why are Rolex’s so expensive and the latest Omega Watches Replica.Louis Vuitton Handbags soul while being constantly adding new elements to be re-interpreted, and still did not forget the traditional classical Hermes Handbag Replica inheritance;?

Louis Vuitton Handbags

IWC Replica

Breitling Watches Replica

Hermes Handbag Replica

Rolex Watches Replica

Omega Watches Replica
odpověděl(a)
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was reallyvaluable. thanks a lot.orologi replica
Repliche Orologi
Cheap Air Max
Nike Air Max