Z výletu na západ opět bez bodů

Z výletu na západ opět bez bodů

Ve druhém venkovním utkání jsme navázali na výsledkový půst z prvního kola a vysokým rozdílem podlehli domácímu Hradišti.

Po roce a půl se v brance áčka opět představil Petr Chalupa a ani tentokrát jsme mu nedopřáli radovat se z druholigového vítězství. Domácí se ujali vedení již v páté minuté po sehraném autovém vhazování a ve 12.minutě po rychlém přechodu již zvyšovali na dvoubrankový rozdíl. V této fázi utkání už začala Boca více držet balón, ale bohužel se jí nedařilo i přes slibné šance skórovat. Ve 26.minutě byl ve vápně faulován Tomáš Hromádka, ale ani z pokutového kopu se Boce snížit nepodařilo. Naopak hned po rozehrání z rychlého brejku využili domácí nekoncetrovanost Bocy a zvýšili do prázdné branky na 3:0. Ve 29.minutě domácí přidávají další branku, na kterou vzápětí konečně odpověděla i Boca zásluhou Martina Bělouška střelou z bezprostřední blízkosti branky. O dvě minuty později přidává další branku Bocy Petr Popelka tvrdou ranou ze středu hriště a vykřesává tak ještě šanci na zvrat, který ale veme za své při závěrečné power-play našeho týmu. Nejprve v jednom z úseků 4 proti 4 skórují po rychlém kontru domácí a vzápětí přidávají i další dvě branky do prázdné přes celé hřiště, čímž stanovují konečný výsledek utkání na 7:2 pro Hradiště.

Boce se tentokrát nedařilo střelecky, když třikrát orazítkovala dyč domácích a také neproměnila pokutový kop. Doufejme tedy, že pro pohárové utkání (osmifinále poháru FAČR tuto středu 19.10. od 20h v Ostravě proti domácím VŠB TU) již střeleckou formu naladí :-)

3. kolo druhé futsalové ligy, skupina Západ
HERD Hradiště - FK Boca Chotěboř 7:2 (2:0)
Branky Boca: 29.min. 4:1 Martin Běloušek (Ondřej Staněk), 31.min. 4:2 Petr Popelka.

Sestava: Petr Chalupa – Petr Popelka, Dušan Čapek, Ondřej Staněk, Martin Běloušek, Miloš Moravec, Tomáš Hromádka a Michal Čapek.

Komentáře rss


, cheap pandora odpovědět
This is a story of the Pandora charm website pandora on sale
, reation odpovědět
Leading luxury watch brands exhibiting at Baselworld include Rolex, Omega, TAG Heuer, Breitling, Patek Philippe, and Breguet. Top jewelry and Breitling replica fashion houses with a strong presence in the world of Omega replica such as Chopard, Harry Winston, Hermès, Bulgari, Louis Vuitton, Chanel, Gucci replica breitling watch and Dior also show their latest creations.
, zhy651995859@163.com odpovědět
Gu Dongbiao aliment will be difficult, these tables will not accept a warranty, all aliment costs have to be borne by themselves. Secondly, due to the old age, a lot of replica watches accessories Also can not find, sometimes even the account centermost of the cast can not accommodate accessories, which is a actual alarming thing. So for the accepted friends, do not acclaim shots Too continued to watch, abnormally some baby brands, are not watch. Agenda aswell the aged table because it is harder to acquisition parts, so a lot of replica hub time The transformation is absolutely not aboriginal if your foreground duke or the duke of your foreground duke transform the accessories to accumulate running. For example, alteration the needle, axis surface, alteration table, for the Head, alter the movement of www.rolexreplicauk.co.uk the ball, ball, and so on, this is added common
, replica rolex odpovědět
Many apperceive the cast Tag Heuer, which has breitling replica some arising collectible examples. The added abnormal and colorful, the added absorption they get. This includes the Monaco model, although these models accept replica rolex already acquired abundant cachet to be on the top ancillary in agreement of amount if they accept accustomed able affliction and storage. Other brands with abeyant for beginning collectors are Ulysee-Nardin, Universal Genève and Longines if in excellent condition, all of replica watches which are featured in Haines book Vintage Wristwatches.