4 body ze dvou zápasů béčka

Na svůj třetí turnaj odcestovala rezerva Bocy v neděli 27.listopadu opět s nekompletními čtyřkami, přesto se jí ale povedlo vydolovat v hale v Heřmanově Městci do tabulky 4 body.

FK Boca Chotěboř "B" - FK Becherovka Přívrat 5:1 (2:0)
V prvním utkání se na úvodní branku čekalo až do 15.minuty, kdy se prosadil Honza Novotný, minutu před poločasovou přestávkou přidal druhou branku Bocy Franta Tůma. Hned po změně stran se ve 22.min. prosadil i Pavel Klimeš, ale přestože se soupeři podařilo ve 24.min. snížit na 3:1, Boca neznervózněla a dovedla utkání do vítězného konce po dalších brankách Ondřeje Bělovského a Pavla Klimeše.

FK Boca Chotěboř "B" - FC Butterly Litomyšl 5:5 (1:4)
V následně hraném utkání se hosté ujali vedení již ve 3.minutě, Boce se podařilo vyrovnat až v minutě 12., kdy zamířil do černého Honza Novotný. Třemi brankami mezi 14.-20.min. v síti Petra Chalupy se ale podařilo hostům vybudovat komfortní poločasové vedení. Ve 21.minutě snížil na 2:4 Ondra Bělovský a když o dvě minuty později snížil na rozdíl jediné branky Honza Novotný, byla Boca "na koni". Vyrovnání na sebe nechalo čekat do 27.min. a postaral se o něj Franta Tůma. V následných minutách mohla jít Boca dokonce do vedení, průnik Dušana Čapka ale díky neposkytnuté výhodě skončil místo brankou Bocy pouze faulem hostujícího hráče. Ve 33.minutě neudržel Petr Chalupa střelu hostující hráče a Boca opět prohrávala, a protože se jí nedařilo vyrovnávající branku vsítit v běžné hře 4 na 4, sáhla ke hře bez brankáře. V ní se tentokrát podařilo Boce skórovat, když se po delším obléhání podařilo připravit branku pro Ondru Bělovského, který střílel do prázdné z bezprostřední blízkosti branky. Stanovil tím tak konečný výsledek tohoto zápasu 5:5.

Boca odehrála turnaj opět v rozdílném složení oproti předchozím turnajům, se 4 získanými body se nyní usadila uprostřed tabulky pardubického kraje.

5.-6. kolo pardubického kraje

Branky Boca: 15.min. 1:0 Honza Novotný (Fanda Tůma), 19.min. 2:0 Fanda Tůma (Dušan Čapek), 22.min. 3:0 Pavel Klimeš (Honza Novotný), 33.min. 4:1 Ondřej Bělovský (Dušan Čapek), 39.min. 5:1 Pavel Klimeš.

Branky Boca: 12.min. 1:1 Honza Novotný (Ondřej Bělovský), 21.min. 2:4 Ondřej Bělovský (Dušan Čapek), 23.min. 3:4 Honza Novotný (Ondřej Bělovský), 27.min. 4:4 Fanda Tůma (Dušan Čapek), 38.min. 5:5 Ondřej Bělovský (Pavel Klimeš).

Sestava: Petr Chalupa - Fanda Tůma, Dušan Čapek, Michal Čapek, Ondřej Bělovský, Honza Novotný a Pavel Klimeš.