Béčko o víkendu vyválčilo v divizi jen bod

Béčko o víkendu vyválčilo v divizi jen bod

V sobotu 23. listopadu sehrála rezerva Bocy další dvě utkání v Divizi D. Soupeřem byly dva týmy, které mají název po velice slavných a úspěšných fotbalových týmem - Juventus a Real Hlinsko. Výsledkem byl zisk jednoho bodu.

DTJ Juventus Hlinsko - FK BOCA Chotěboř "B" 4:0 (0:0)

V prvním utkání na Bocu čekal nováček soutěže Juventus Hlinsko, který se prezentoval výbornou obranu a Boca se za první poločas nedostala do žádné vyložené šance. Juventus hrozil hlavně z brejkových situací, které v prvním poločase výborně zlikvidoval brankář Chalupa. Ve druhém poločase se podařilo Juventusu vstřelit první branku a Boca poté více otevřela hru. Navíc se jí zranil útočník Odvářka, který si poranil koleno. Poté bylo několi šancí na obou stranách, ale skóre se měnilo pouze na straně hlineckých futsalistů, kteří postupně přidali 3 branky a zvítězili jasně 4:0.

Sestava: Chalupa - Čapek Michal, Ďoubal, Hospodka, Kučera - Odvářka Martin, Bělovský, Fikar, Štukhejl


Real Hlinsko - FK BOCA Chotěboř "B" 2:2 (1:1)

Druhé utkání začlo z obou stran velice opatrně. Oba týmy velice dobře bránily a tak první branka padla až v polovině poločasu, kdy se mezi střelce zapsal přesnou ranou Kučera. Realu se podařilo vyrovnat 2 minuty před koncem poločasu, kdy po chybě v rozehrávce využili přečíslení a po řadě odrazů skončil míč v síti. Druhý poločas začala Boca velice špatně, když už po 44 vteřinách inkasovala druhý gól. Boca měla poté několik šancí na vyrovnání, které však zůstaly nevyužity. Uspěl až 4 minuty před koncem Hospodka, který dorazil do branky střelu Fikara. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

Branky: Kučera, Hospodka
Sestava:
Chalupa - Čapek Michal, Ďoubal, Hospodka, Kučera - Bělovský, Fikar, Štukhejl

Další utkání jsou na programu v sobotu 7. prosince, kdy Boca zajíždí do Předměřic. Soupeřem budou FC Salamandr Hradec Králové "B" (začátek v 16:30 hod.) a Flamengo Hradec Králové (začátek v 18:20 hod.).

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
Rolex created the initial Submariner within 1953 with this particular design rolex replica view. The actual Rolex Oyster Never ending Submariner might continue not to just turn out to be probably the most iconic fake watches on the planet, but additionally probably the most seriously emulated, preferred, as well as analyzed. The actual tag heuer replica uk had been the very first diver's view through Rolex as well as adopted the heritage which were only available in 1926 whenever rolex replica sale it's very first water-resistant view, the actual Oyster. Rolex truly started it's existence for making plungereplica watches sale along with Panerai. Accurate sufficient, earlier Panerai wrist watches include Rolex actions, as well as for some time within the 1930s, the actual Switzerland as well as Italian language businesses proved helpful collectively upon army plunge replica watches sale depending on Panerai requesting Rolex to assist this create wrist watches for that Italian language Navy blue.