Boca "B"- I druhý turnaj v roce 2013 přinesl šest bodů

Boca "B"- I druhý turnaj v roce 2013 přinesl šest bodů

Rezervní tým Bocy se zřejmě po novoročních oslavách probral do skvělé formy, protože v dalším odehraném turnaji vyválčil plný počet bodů. Hrálo se tentokrát v hale v Předměřicích v sobotu 12.ledna navečer a ani tentokrát nebyl začátek bez komplikací.

V prvním utkání totiž nastoupila Boca proti Zeppelinu Hradec Králové do hry v poli s pouze 6 muži, neboť Pavel Kafka s budoucím „hrdinu dne“ Ondrou Staňkem dorazili z hradeckého vlakového nádraží až pět minut před koncem prvního poločasu. Ten byl přes několik nadějných šancí na obou stranách střelecky poněkud nezáživný, protože v něm nepadla ani jedna branka. Co se nestihlo ale v poločase prvním, stačilo se dohnat po změně stran. Již kompletní dvě čtyřky Bocy převzaly otěže zápasu do svých rukou a brzy po přestávce začaly padat i branky. První po přihrávce Ondry Staňka vstřelil Pavel Kafka (zřejmě zafungovala předzápasová domluva z auta) a vzápětí se prosadil i Michal Čáp po narážečce s Markem Somerauerem. Třetí branka Ondry Staňka padla po chytře rozehraném přímém kopu a čtvrtý gól přidal dorážkou do prázdné branky Tomáš Dostálek. Snížení soupeře na 4:1 příšlo při jeho následné power-play, když do sítě Bocy prošla střela přes houf bránících hráčů. Další obléhání branky Bocy se však už soupeři příliš nedařilo, protože ho dvakrát střelou přes celé hřiště do prázdné branky potrestali nejprve Tomáš Dostálek a poté i Pavel Klimeš. Poslední branku utkání pak vstřelil opět Pavel Klimeš, který proměnil svůj samostatný únik po vypíchnutí balonu Ondrou Staňkem.

Ve druhém utkání změřila Boca síly s Hesprem Hradec Králové, které v prvním vzájemném měření sil vyprovodilo Bocu debaklem 5:0. Již ve 3.minutě vybojoval míč Pavel Klimeš a poslal Bocu do vedení, o pět minut později se ale soupeři podařilo vyrovnat. V 10.minutě se po rohu prosadil levačkou kapitán Michal Čapek(2:1) a protože více branek již v prvním dějství nepadlo, dalším zapsaným ve střelecké listině byl až ve 23. minutě Miloš Moravec, který skóroval dalekonosnou dělovkou až téměř z půlky hřiště. Hespro o dvě minuty později sice korigovalo na 3:2, ale vzápět přišel trhák Bocy, o který se postupně zasloužili Marek Somerauer po přiťuknutí Ondry Staňka ve 27.minutě, Pavel Klimeš po individuální akci ve 30.minutě a Michal Čáp, který soupeři vypíchl míč ihned po rozehrávce po pátém gólu Bocy a do prázdné branky potrestal power-play soupeře. To se povedlo i Pavlu Kafkovi ve 35.minutě, a na tabuli svítil v tu dobu stav 7:2 pro Bocu. Rozhodnuté utkání pak Hespro dokázalo kosmeticky upravit třemi brankami v rozmezí 37. až 40.minuty.

Svou premiérovou účast za "B" tým ozdobil Ondra Staněk jednou brankou a sedmi asistencemi, bez jeho zásluhy a důležitých zákroků Petra Chalupy v klíčových okamžicích zápasu, stejně tak ovšem jako vyrovnaného výkonu obou čtyřek by Boca na body dosáhla jen stěží.


AC Zeppelin Hradec Králové 1:7 Boca Chotěboř "B" (0:0)
góly: 2x T.Dostálek, 2x P.Klimeš, P.Kafka, M.Čáp, O.Staněk, asistence: 4x O.Staněk, M.Somerauer, M.Čapek

Hespro Hradec Králové 5:7 FK Boca Chotěboř "B" (1:2)
góly: 2x P.Klimeš, M.Čapek, M.Moravec, M.Somerauer, M.Čáp, P.Kafka, asistence: 3x O.Staněk, P.Kafka, M.Čapek

sestava: Petr Chalupa – Pavel Kafka, Marek Somerauer, Miloš Moravec, Michal Čáp – Tomáš Dostálek, Michal Čapek, Ondra Staněk, Pavel Klimeš

aktuální statistiky:

k nalezení tady

Komentáře rss


, dfgdfgoii@yahoo.com odpovědět
So it may be a fitting thing to start a second career. Good luck with that. The reason why audemars piguet replica items as mentioned in the breitling replica uk are sought after is due to the fragility of bakelite in said applications, in no way is it because it is a superior material. It is basically pretty bad plastic, before rolex submariner replica were industrialised as an alternative. The use on this watch is nostalgic and odd. Not only is it a spectacular way to tell the world that you make poor purchasing decisions, but it also simultaneously a unique conversation starter provided that conversation revolves around terrible rolex replica. And very often, after several minutes of watching, I tell myself that the film negative of what I am watching should never seen light. Probably preferred by people who have a lot of swiss replica watches to spend on a dress watch, and want one from brand that everyone will recognise.
1