Boca „B“ se z Chocně vrátila opět se šesti body

Boca „B“ se z Chocně vrátila opět se šesti body

V prvním letošním turnaji čekaly na rezervu Bocy dva týmy z Hlinska a navrch i utkání s pořádajícím týmem z Chocně. Jelikož „A“ tým měl první novoroční víkend pauzu, využili jsme příležitosti a vzali s sebou hned tři posily z druholigové soupisky. Toto posilnění přišlo vhod i z toho důvodu, že bychom jinak z různých důvodů jen těžko dávali dvě čtyřky vůbec dohromady.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Hlineckým Orlům a ti se hned ve druhé minutě dostali po chybě naší obrany do vedení – 0:1. V patnácté minutě ovšem T.Dostálek vybídl ke skórování v podstatě do prázdné brány M.Odvářku a ten nezaváhal- 1:1. Ještě před přestávkou jsme však inkasovali po ztrátě míče ve středu hřiště podruhé a před přestávkou tak svítil na ukazateli stav 1:2 v náš neprospěch. Ve třiadvacáté minutě P.Novotný převzal míč v rohu hřiště, technicky se dostal přes dva protihráče a ke skórování podruhé vybídl M.Odvářku- 2:2. Rozhodující okamžiky pak přišly v rozmezí jednatřicáté až šestatřicáté minuty, kdy dalšími třemi góly v hlinecké síti zápas definitivně převážil na naši stranu opět M.Odvářka. Nejprve využil chytré rozehrávky přímého kopu T.Hromádky- 3:2, a posléze po přihrávce stejného hráče nezaváhal ani v situaci, kdy na gólmana hostí postupovat zcela sám- 4:2. Další gól přidal již do prázdné brány hostů- 5:2. A aby toho nebylo málo, zopakovala si ústřední dvojice prvního zápasu spolupráci v poslední minutě ještě jednou a byl z toho šestý gól v síti Orlů- 6:2. Jeho střelcem nebyl nikdo jiný než M.Odvářka, který tak završil své skvělé šestigólové představení.

Hned po skončení prvního zápasu jsme po krátké pauze nastoupili i proti druhému hlineckému týmu. Bylo vidět, že Real se v tabulce pohybuje přeci jenom výše než jejich hlinečtí kolegové a navíc měli příležitost si trochu „přečíst“ naší hru v předchozím zápase, takže se od začátku hrálo více odzadu a na jistotu. V podobných futsalových zápasech má velký vliv na další vývoj to, kdo dá první gól a to jsme naštěstí byli my. Ve dvanácté minutě jsme se po chybě hostí dostali do přečíslení tři na dva a po krásné kombinaci nemohl po přihrávce P.Novotného přesně zakončovat nikdo jiný než hlavní střelec nedělního odpoledne M.Odvářka- 1:0. O čtyři minuty později bylo z našeho pohledu ještě veseleji, neboť si P.Klimeš skvěle zaběhl za hostující obranu a po milimetrové přihrávce M.Odvářky zvýšil na 2:0. Celý tým Bocy dobře bránil a když už se hosté dostali k zakončení, podržel náš jistě chytající P.Chalupa. Ani ve druhém poločase se nehrál nikterak extra zajímavý futsal, my jsme spíše pozorně bránili a čekali na příležitost k brejkům, Real se zase jen velmi těžko prosazoval. Přesto se Hlinečtí dočkali snížení, to když se v osmadvacáté minutě probil jeden z jejich hráčů hned přes trojici obránců a dokázal míč protlačit až do brány Bocy- 2:1. V sedmatřicáté minutě tak musel svou střelou a zároveň druhým gólem v utkání rozhodnout P.Klimeš po přihrávce T.Hromádky- 3:1.

Ve třetím zápase na turnaji nás čekal protivník nejtěžší- domácí Peliny se nacházejí na třetím místě divizní tabulky a zejména v domácí hale moc často body neztrácejí. Do zápasu jsme ovšem vstoupili lépe my a po přihrávce P.Novotného se opět prosadil M.Odvářka- 1:0 v náš prospěch. Pak ovšem přišly rozhodující okamžiky zápasu a z nich vyšli vítězně domácí: ve třetí minutě po akci z levého křídla vyrovnali na 1:1, v šesté minutě přežili bez úhony velkou šanci P.Klimeše a o minutu později šli naopak sami do vedení po naší špatně rozehrané standardní situaci a následném brejku- 1:2. Ve dvanácté a třinácté minutě pak domácí odskočili do tříbrankového trháku po dvou skvěle umístěných střelách ze střední vzdálenosti- první zamířila přesně k právě tyči naší brány- 1:3 a druhá přímo do šibenice- 1:4. Po přestávce se nám sice podařilo rychle snížit na dvoubrankový rozdíl, to když si P.Novotný a M.Odvářka zopakovali spolupráci z prvního poločasu a po hezky sehrané kombinaci to bylo 2:4. Od té chvíle se hrálo poměrně vyrovnaně, bohužel se nám ale nedařilo proměňovat vyložené šance a to nás stálo body. V té největší z nich šel sám na gólmana pět minut před koncem P.Klimeš, ale brankář domácích je podržel a tak jsme pak tři minuty před koncem sáhnuli k power-play. „Odměnou“ nám byly dva góly v naší síti, když domácí potvrdili skvělou produktivitu a jejich obránce se nejprve trefil do opuštěné brány v krkolomné pozici a o chvíli později ho následoval i gólman, který skóroval přímo z výkopu. Zápas jsme neprohráli ani tak kvůli horšímu výkonu, ale zejména kvůli výborné gólové produktivitě Chocně.

Posily z A-týmu se prezentovali skvěle, devět gólů Martina Odvářky hovoří samo za sebe, stejně tak jako čtyři asistence Tomáše Hromádky a Pavla Novotného. Potvrdilo se, že takto posílený tým je schopen porážet i týmy z předních pozic tabulky, bez nich je bohužel získávání bodů o dost těžší. Za dobře odehraný turnaj ale zaslouží pochvalu celý tým, škoda posledního zápasu, aspoň na bod jsme herně určitě měli.

FK Boca Chotěboř "B" 6:2 Hlinečtí Orli (1:2)
góly: 6x M.Odvářka, asistence: 3x T.Hromádka, T.Dostálek, P.Novotný

FK Boca Chotěboř "B" 3:1 Real Hlinsko (2:0)
góly: 2x P.Klimeš, 1x M.Odvářka, asistence: P.Novotný, M.Odvářka, T.Hromádka

Peliny Choceň 6:2 FK Boca Chotěboř "B"
góly 2x M.Odvářka, asistence: 2x P.Novotný

sestava: gólman P.Chalupa- obránci T.Hromádka, P.Klimeš, T.Dostálek, Marek Somerauer, P.Kafka- útočníci M.Odvářka, P.Novotný, M.Běloušek, M.Čáp

Komentáře rss


, erefdesrf odpovědět
The G9200BW-1CR G-Shock watch is one of the most sold solar powered multi-purpose models of rolex replica sale. The watch features a black color resin case and a complementary resin strap secured with an adjustable buckle clasp. The rolex replica uk elegant blue dial sits under the mineral crystal window and features three digital windows. The stationary bezel of this replica watches is also made up of resin. The additional features of this replica watches uk include thermometer, barometer, altimeter, 12/24 hour formats, world time for 29 time zones, countdown timer, fake rolex sale, 5 daily alarm settings, hourly time signal and power-saving mode. This rolex replica uk is 200-meter water resistant and shock resistant. Almost everyone out there would have more than one wristwatch in their wardrobe to wear them for different occasions.