Boca "B" tentokráte nepřivezla ani bod

Boca "B" tentokráte nepřivezla ani bod

Rezerva Bocy odehrála o víkendu svůj třetí turnaj sezóny a z Předměřic u Hradce Králové se tentokráte vracela bez bodů.

So 7.12.2013

FK Boca Chotěboř B - FC Salamandr Hradec Králové B 3:5 (2:2)
Hned ve třetí minutě se nenápadnou střelou ze středu hřiště ujal Salamandr vedení, vyrovnávací brankou ho v 8.minutě smazal David Hospodka. Další vedení našeho soupeře z 15.minuty smazal minuty před koncem poločasu Patrik Kučera, na třetí branku Hradce ze 23.minuty už jsme ale zareagovat nedokázali. Ve 28.minutě jsme totiž v krátkém sledu obdrželi další dva góly, na které jsme dokázali zareagovat již jen snižující brankou Jakuba Fikara ve 30.minutě.

Statistiky: 1:1 David Hospodka (Pavel Klimeš), 2:2 Patrik Kučera (Jakub Fikar), 3:5 Jakub Fikar (Patrik Kučera)
ŽK: Martin Koutný

FK Boca Chotěboř B - Flamengo Hradec Králové 2:4 (0:3)
Zápas s doposud posledním týmem tabulky jsme bohužel také nezvládli. Soupeř bránící poctivě od poloviny hřiště nám toho v prvním poločase příliš nedovolil, naopak sám se ujal třígolového vedení brankami v 9., 16. a 19.minutě. Do druhého poločasu jsme tedy vstoupili s power-play a přikovali jsme Flamengo na jejich polovinu, střelecky se nám ovšem příliš nedařilo. Úspěch jsme tak až slavili ve 33.minutě, kdy vstřelil naší první branku Marek Somerauer, a také o dvě minuty později, kdy po pohledné kombinaci dorážel po bravurním zákroku brankáře soupeře do prázdné opět Marek Somerauer. Bohužel hned v další minutě chyboval "ala brankář Mělník" Tomáš Vymetal a Flamengo vedlo opět o dvě branky, a tento stav se i přes pokračující power-play již do konce utkání nezměnil.

Statistiky: 1:3 Marek Somerauer (Jakub Fikar), 2:3 Marek Somerauer (Patrik Kučera)
ŽK: Jakub Fikar

sestava: Tomáš Vymetal - David Hospodka, Marek Somerauer, Patrik Kučera, Michal Čapek, Pavel Klimeš, Jakub Fikar, Martin Koutný, Kamil Štukhejl

Stejně jako minulou sezonu jsme se krátce po zahájení soutěže usídlili na samém chvostu a ani tento turnaj tomu přes zlepšený herní projev nepomohl. V útoku se tentokrát dařilo Martinu Koutnému, přestože v kanadském bodování nezískal ani bod, a i celý tým, který se přes neabsolvování žádného tréninku velmi obstojně vypořádal se sehráním celopoločasové power-play ve svém druhém utkání.

Komentáře rss


, fd odpovědět
The coincidence is that the replica watches uk founder of the Tudor table is the founder of replica watches the Rolex watch Hans Wellsdorf. So Tudor table in the production process continues Rolex has always been good quality, from the |uk replica watches beginning of the birth of many people recognized. "Tudor" the name from the British Tudor dynasty, and swiss replica watches each series are named after the royal family. To reflect the high elegance, generations of respect for the watchmaking tradition, as well as the supreme superior to replica watches the watchmaking technology.
, sfsdfon@yahoo.com odpovědět
The bracelet does have a slight more polished finish but its still very replica watches in my eyes. Working chronographs on this rolex replica uk battery run movement. watches store should be a military hour I guess but its only market is a small ticking seconds hand, watches store is a stopwatch. The big replica watches hand has a more sweeping like motion compared to the small buy rolex watches chrono but it still ticks. Overall I think the dial looks good and very much Porsche Design like. Bracelet replica watches sale in a hidden clasp which I think should have been black plated too. Cant really see it but you know its there and its rolex replica sale plated stainless steel. Looks like a pretty fun everyday wear to me and my cousin is happy with it so thats where I get my replica watches on this piece. Check out some more pics and feel free to give me your thoughts on it.