Boca „B“ zabrala a vyválčila prvních šest bodů

Rezerva Bocy zabrala v pravý čas. K dalšímu turnaji zavítala na palubovku Chocně a přivezla si šest bodů za dvě vítězství.

V prvním zápase porazila Boca "B" po vyrovnaném průběhu tým S.U.D. Světlá n. Sázavou. Rezerva Bocy v něm byla prvních deset minut lepším týmem a do vedení se dostala po gólu Čápa, poté však světelští přepnuli na vyšší rychlost a Chotěboř podržel na hubeném náskoku několika skvělými zákroky gólman P.Chalupa. Boca se poté většinu zápasu spíše bránila a snažila se vyrážet do rychlých protiútoků, v nichž byla naštěstí velmi produktivní. Dostala se tak do vedení 2:0 po brance T.Kohouta. Hosté sice dokázali po sérii odrazů v brankovišti snížit na 2:1, ale zápas pak definitivně rozhodli střelami z téměř nulového úhlu P.Novotný a posléze opět i M.Čáp.

Ve druhém zápase se Boca potkala se soupeřem z Přibyslavi. Tým Hesova se snažil hrát více zezadu a Boce chvíli trvalo, než si na změněnou situaci na palubovce zvykla. Naštěstí to byli opět chotěbořští, kteří se dostali do vedení, když po pěkné kombinaci zakončoval do prázdné brány R.Odvářka. Na rozdíl dvou branek zvyšoval D.Hospodka, který překonal gólmana tvrdou ranou po rozehraném rohovém kopu. Když brankový rozdíl navýšil o další zářez na pažbě R.Odvářka, zdál se být vývoj zápasu jednoznačným, Hesov však dokázal ještě do poločasu snížit na 1:3. Na začátku druhé půle pak přišla špatná chvilka celého chotěbořského týmu, během které inkasoval dva góly, a na ukazateli skóre rázem svítilo remízových 3:3. Po pěti trošku opatrnějších minutách pak nejprve Kafka trefil břevno hostující branky a chvíli po něm opět překlopil misku vah na stranu chotěbořských P.Klimeš, který vstřelil po kombinaci rozdílový a vítězný gól na 4:3. Přibyslav ke konci zápasu zkusila i hru s pěti hráči v poli, výsledkem byla ale pouze branka na konečných 5:3, která padla opět z kopačky P.Klimeše.

Pochvalu za celý turnaj zaslouží zejména gólman Petr Chalupa, který tým podržel v klíčových okamžicích obou zápasů a také oba mladíci v dresu Bocy- jak Tomáš Kohout tak Marek Somerauer odehráli oba dva zápasy velmi dobře.

Boca Chotěboř „B“ - S.U.D. Světlá n. Sázavou 4:1
Branky: M.Čáp 2x, T.Kohout, P.Novotný

Boca Chotěboř „B“ - 1. FC Pribina Hesov 5:3
Branky: R.Odvářka 2x, P.Klimeš 2x, D.Hospodka

Sestava: P.Chalupa - R.Odvářka, D.Hospodka, P.Novotný, P.Klimeš - M.Somerauer, P.Kafka, M.Čáp, T.Kohout