Boca "B" získala čtyři body

Boca "B" získala čtyři body

Ve dvou velmi slušně odehraných zápasech rezerva Bocy bodovala.

Boca "B" odehrála svůj osmý turnaj sezóny a z haly ve Skutči se tentokráte vracela se čtyřmi body.

Prvním soupeřem rezervy Bocy byl tým Flamenga HK, který se v tabulce pohyboval na podobných pozicích a tak se dal čekat vyrovnaný zápas. Do vedení se jako první dostal tým z Hradce Králové, když v sedmé minutě zakončoval přesně Kulhánek- 0:1. O čtyři minuty později se však první čtyřka Bocy dostala do tlaku, soupeře chvíli uzavřela poblíž jeho brankoviště a jejím výsledkem byla střela M.Čapka, kterou gólman vyrazil pouze před sebe, odkud míč do brány vrátil Kafka- 1:1. Během prvního poločasu už přes šance na obou stranách další góly nepadly.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hráči Flamenga, Bocu však v důležitých chvílích dobrými zákroky podržel gólman Vymetal a jelikož přesně v polovině druhého poločasu zakončil rychlý brejk přesně D.Čapek, šla Boca do vedení 2:1. To ji ovšem vydrželo pouze tři minuty, pak obrana chotěbořských špatně zareagovala na rozehrávku autu a zakončující Jindra měl dost času a prostoru na přesnou střelu- 2:2. Tři minuty před koncem zápasu zahrávalo Flamengo roh, jehož výsledkem byl ovšem pouze další rychlý brejk na druhou stranu, do kterého se zapojila celá čtyřka a na jehož konci mířil M.Čapek do prázdné brány hostů- 3:2. Hosté zareagovali oddechovým časem po kterém začali okamžitě hrát bez gólmana. Minutu či dvě drželi míč na svých kopačkách a výsledkem jejich snahy byl diagonálně nastřelený míč, který se od ramene dobíhajícího útočníka na zadní tyči odrazil přesně do brány- 3:3.

Do konce zápasů pak měli Hradečtí po menších zmatcích v obraně ještě dvě či tři dobré šance na to, překlopit zápas na svou stranu, to se jim však naštěstí již nepovedlo a zápas tak skončil asi zaslouženou remízou. Flamengo mělo víc šancí, ale Boca hrála velmi efektivně a neudržela těsně před koncem zápasu jednogólové vedení.

Druhým soupeřem Bocy byla rezerva ligového Salamandru, a po oboustranně opatrné oťukávací první pětiminutovce přišla gólová smršť Bocy, která rychle rozhodla zápas ve svůj prospěch. V šesté minutě Kafka nevěděl co s míčem a tak ho ze střední vzdálenosti poslal bodlem přes stínícího obránce na bránu hostí- výsledkem byly jesle gólmana a vedení Bocy 1:0. O minutu později krásně zakombinovala druhá čtyřka Bocy a na jejím konci zakončoval přesně Hospodka- 2:0. Neuplynula ani další minuta a vedení Bocy bylo již třígólové- opět se prosadila druhá čtyřka, a šťastným střelcem byl tentokráte "Kůča" P.Veselý- 3:0. Stejný hráč přidal po zmatcích v obraně hradeckých ve dvanácté minutě další gól- 4:0 a když minutu před koncem poločasu zakončil přesně Dušan Čapek na 5:0, bylo v podstatě po zápase. Otřesení hosté se snažili se zápasem ještě aspoň něco udělat, ale pět sekund před koncem poločasu Kafka bodlem tentokráte z levé kopačky nasadil gólmanovi hostí jesle podruhé a dokonal tak zmar obrany Salamandru na poločasových 6:0.

Ve druhém poločase hosté začali okamžitě hrát v pěti lidech, takže se Boca stáhla do obranné ulity a nechávala hosty tvořit hru. Výsledkem této "tvorby" byl další gól v jejich síti, když se po přihrávce od gólmana Vymetala přes celé hřiště krásně trefil Hromádka- 7:0. Hosté si při pokračující power-play přeci jenom vypracovali několik šancí, ale proměnit dokázali pouze jednu jedinou, kdy deset minut před koncem snižoval na 7:1 M.Neppl. Poslední gól zápasu si ovšem opět připsala Boca, když D.Čapek vybojoval míč a v akrobatické pozici ho z úhlu poslal opět do prázdné brány hostů- 8:1.

Boca "B" si tak v jednom z nejvíce povedených zápasů sezóny razantně vylepšila skóre, v tabulce divizní skupiny "D" ji však dva turnaje před koncem patří až desáté místo s poměrně značným odstupem na týmy, které jsou v tabulce výše...

FK Boca Chotěboř "B" 3:3 Flamengo HK (1:1)
branky: Čapek Michal, Kafka Pavel, Čapek Dušan - Bartoš Milan, Kulhánek Martin, Jindra Miroslav;
rozhodčí: Schmeiser Kamil, Bouška František
ŽK: Čapek Michal- 0

FK Boca Chotěboř 8:1 Salamandr HK (6:0) 
branky: Kafka Pavel 2, Veselý Petr 2, Čapek Dušan 2, Hospodka David, Hromádka Tomáš - Neppl Michal
rozhodčí: Schmeiser Kamil, Kovárník Ctibor
ŽK: Kučera Patrik - Bůžek Lukáš, Hrabík Petr 

sestava: T.Vymetal- M.Čapek, T.Hromádka, D.Čapek, P.Kafka- Marek Somerauer, P.Kučera, P.Veselý, D.Hospodka
vedoucí mužstva: R.Odvářka, zdravotnice: K.Čermáková 

aktuální tabulka: ZDE
 

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
This replica watches sale possess a price-range which is appropriate in order to everyone. The expenses differ depending on the characteristics inside each and every watch. Nevertheless not one of many fake watches have a tendency to be over-priced and also the prices focus on just about all of the prospects. Firetrap Watches tend to be confirmed to marketplace high-class and tag heuer replica worldwide of folks by way of virtually all regions. These folks market breitling replica which are really created, cheap along with way more functions Firetrap Watches a well-known business, which has been advancing similar to none other in the market linked with watch-making. These are the replica watches sale mixture of design as well as technologies, a number of breitling replica sale so the shoppers will probably possess a mixture of to choose from, depending on their demands.