Boce B se vstup do Divize D nepodařil

Rezerva Bocy má na svém kontě již 5 odehraných urkání v Divizi D, ale ani v jednom souboji se jí nepodařilo získat body.

1. kolo, neděle 11.11.2012 * SH Heřmanův Městec
FK Boca Chotěboř "B" - AC Zeppelin Hradec Králové 1:4 (0:3)
První utkání v Divizi D začalo z obou stran velice optrně. Boca dřžela sice více míč, ale Hradec využíval své šance. Do poločasu se mu to povedlo hned 3x. Boca ve druhém poločase přidala, ale soupeř velice dobře bránil. Čestný úspěch zaznamenal ke konci Michal Čáp.

FK Boca Chotěboř "B" - FC Hespro Hradec Králové 0:5 (0:0)
Druhé utkání bylo v první půli dost vyrovnané a tak se týmy rozešly bez branek. Do druhé půle lépe vstoupili hosté a podařilo se jim dát 5 branek. Z toho hned čtyři zaznamenal hradecký kanonýr Marek Veis. Tento zápas ještě poznamenalo zbytečné vyloučení Ďoubala, který tak nemohl do 3. utkání nastoupit.

FK Boca Chotěboř "B" - FK Peliny Choceň 2:6 (1:3)
Další utkání začla Boca lépe a po trefě Michala Čápa se ujala vedení. Choceň však ještě do poločasu zabrala a otočila skóre na 1:3. Ve druhé půli běžel sám na gólmana Čáp, ale nedal. Hosté navyšovali svoje vedení a Boce se podařilo v závěru už jen snížit Bělouškem na konečných 2:6.

Sestava: Petr Chalupa - Miloš Moravec, Radek Odvářka, Petr Ďoubal, Tomáš Dostálek - Martin Běloušek, Michal Čáp, Pavel Kafka, David Hospodka.

2. kolo, neděle 18.11.2012 * SH Skuteč
Real Hlinsko - FK Boca Chotěboř "B" 6:3 (2:1)
Jako první se do střelecké listiny zapsali hráči Realu, když překonali v brance nováčka v Bocáckém dresu Petra Chalupu. První poločas nabídl ještě několik brankových situací, kromě nich se však ani jedno z mužstev do šancí příliš nedostávalo. Konec prvního a druhý poločas byl již pro přítomné diváky zajímavější, bohužel však padaly branky většinou do sítě Bocy, když se domácím podařilo utéci několika brankami až na 6:2. Boce se sice dařilo hrát vyrovnanou partii, Real byl však ve svých šancích velmi efektivní, takže výsledek je z tohoto pohledu zasloužený. Boce se totiž nepodařilo proměnit ani dva pokutové kopy nařizené za ruku domácího hráče a za faul.

Hlinečtí Orli - FK Boca Chotěboř "B" 3:2 (1:1)
Ve druhém utkání nastoupila Boca proti běhavému a důraznému soupeři a podařilo se jí jít i do vedení, které však netrvalo příliš dlouho. Soupeři se podařilo skóre v utkání otočit až na 1:3, za Bocu snižoval svou druhou brankou v utkání Martin Somerauer.

Boca na turnaj odcestovala v 7 hráčích do pole a v její sestavě se oproti loňskému ročníku představili tři nové tváře nadějných mladíků - v brance Petr Chalupa a v poli Marek Somerauer a Tomáš Kohout.

Sestava: Petr Chalupa - Radek Odvářka, Michal Čapek, Marek Somerauer, Martin Somerauer, Tomáš Kohout, Martin Běloušek, Michal Čáp.

Další divizní utkání čekají na rezervu Bocy v sobotu 1.12., kdy se v Předměřicích utká s týmy Flamengo Hradec Králové (od 17:00) a Salamandr Hradec Králové "B" (od 18:40).