Další turnaj béčka bez bodu

K dalšímu dvojzápasu odcestovala Boca B opět do Heřmanova Městce, odkud se narozdíl od minulého týdne vrátila s nepořízenou.

FK Boca Chotěboř "B" - FC Butterfly Litomyšl - 3:5 (1:0)
V posledním měření sil podlehla Boca Litomyšli o jednu branku a ani tentokrát se jí nevedlo lépe, když na konci střetnutí svítil na světelné tabuli nelichotivý výsledek 3:5. Úvod utkání nezdaru ovšem nenasvědčoval, protože se v 9.min. ujala Boca zásluhou Dušana Čapka vedení. Hubený náskok vydržel až do 24.minuty, kdy se hostům podařilo vyrovnat na 1:1, a následnými třemi brankami v rozmezí 27.-31.minuty jít až do rozhodujícího tříbrankového vedení. Boca sice ve 36.minutě při powerplay snižuje na 2:4 Davidem Hospodkou, ale vzápětí ve 37.minutě při hře 4 na 4 opět inkasuje. O minutu později využívá powerplay ke skórování i Martin Běloušek, další změna skóre již však nepřišla a Boca ani napodruhé Litomyšl neporazila.

FK Boca Chotěboř "B"  - FS Sádek 0:4 (0:1)
Stejný osud potkal Bocu i ve druhém turnajovém utkání proti již téměř jistému vítězi letošního soutěžního ročníku Sádku. V prvním měření podlehla Boca svému soupeři 2:3 a tentokrát se jí nepodařilo vstřelit dokonce ani jednu branku. Sádek se ujal vedení již ve 2.minutě a přes snahu na obou stranách již do konce poločasu žádná branka nepadla. Ve druhém dějství se soupeři podařilo odskočit na tříbrankový rozdíl góly ve 24. a 32.minutě, poslední tečku za bodově nepovedeným turnajem zasadil Boce Sádek ve 39.minutě opět po vyšachování obrany zakončením do prázdné.

Boca na tomto turnaji postrádala "jiskru" a bez kompletních dvou "formací" díky početné marodce a souběžně hranému utkání áčka nezískala tentokrát ani bod. Pochvalu tentokrát zaslouží Martin Běloušek coby největší tahoun ofenzivních snah Bocy.

15. a 16. kolo pardubického kraje

FK Boca Chotěboř "B" - FC Butterfly Litomyšl 3:5 (1:0)
Branky Boca: 9.min. 1:0 Dušan Čapek (Martin Běloušek), 36.min. 2:4 David Hospodka (Kamil Štukhejl), 38.min. 3:5 Martin Běloušek (Michal Čapek)

Turnajová sestava: Petr Chalupa - David Hospodka, Michal Čapek, Míra Plíšek, Dušan Čapek, Kamil Štukhejl, Ondřej Bělovský a Martin Běloušek.