Další turnaj béčka bez bodu

Další turnaj béčka bez bodu

K dalšímu dvojzápasu odcestovala Boca B opět do Heřmanova Městce, odkud se narozdíl od minulého týdne vrátila s nepořízenou.

FK Boca Chotěboř "B" - FC Butterfly Litomyšl - 3:5 (1:0)
V posledním měření sil podlehla Boca Litomyšli o jednu branku a ani tentokrát se jí nevedlo lépe, když na konci střetnutí svítil na světelné tabuli nelichotivý výsledek 3:5. Úvod utkání nezdaru ovšem nenasvědčoval, protože se v 9.min. ujala Boca zásluhou Dušana Čapka vedení. Hubený náskok vydržel až do 24.minuty, kdy se hostům podařilo vyrovnat na 1:1, a následnými třemi brankami v rozmezí 27.-31.minuty jít až do rozhodujícího tříbrankového vedení. Boca sice ve 36.minutě při powerplay snižuje na 2:4 Davidem Hospodkou, ale vzápětí ve 37.minutě při hře 4 na 4 opět inkasuje. O minutu později využívá powerplay ke skórování i Martin Běloušek, další změna skóre již však nepřišla a Boca ani napodruhé Litomyšl neporazila.
 
FK Boca Chotěboř "B"  - FS Sádek 0:4 (0:1)
Stejný osud potkal Bocu i ve druhém turnajovém utkání proti již téměř jistému vítězi letošního soutěžního ročníku Sádku. V prvním měření podlehla Boca svému soupeři 2:3 a tentokrát se jí nepodařilo vstřelit dokonce ani jednu branku. Sádek se ujal vedení již ve 2.minutě a přes snahu na obou stranách již do konce poločasu žádná branka nepadla. Ve druhém dějství se soupeři podařilo odskočit na tříbrankový rozdíl góly ve 24. a 32.minutě, poslední tečku za bodově nepovedeným turnajem zasadil Boce Sádek ve 39.minutě opět po vyšachování obrany zakončením do prázdné.

Boca na tomto turnaji postrádala "jiskru" a bez kompletních dvou "formací" díky početné marodce a souběžně hranému utkání áčka nezískala tentokrát ani bod. Pochvalu tentokrát zaslouží Martin Běloušek coby největší tahoun ofenzivních snah Bocy.

15. a 16. kolo pardubického kraje

FK Boca Chotěboř "B" - FC Butterfly Litomyšl 3:5 (1:0)
Branky Boca: 9.min. 1:0 Dušan Čapek (Martin Běloušek), 36.min. 2:4 David Hospodka (Kamil Štukhejl), 38.min. 3:5 Martin Běloušek (Michal Čapek)


FK Boca Chotěboř "B"  - FS Sádek 0:4 (0:1)

Turnajová sestava: Petr Chalupa - David Hospodka, Michal Čapek, Míra Plíšek, Dušan Čapek, Kamil Štukhejl, Ondřej Bělovský a Martin Běloušek.

Komentáře rss


, watches odpovědět
The best luxury time in the world Replica watches time! If you want these luxury watches, would you like these watches? This happened but stopped at? Because their expensive price Replica omega watches , cheap IWC watch,Replica Watches Uk your steps, this is the most correct place for you. First of all, we should confirm this
, nanxiangwe odpovědět
Every people would travel to whatever stash to locate a Panerai watches , utilization of what really need to be noted. While using basically an identical good condition, it’s always improbable to find out a fabulous Replica Panerai watches right from a geniune productA fabulous allowed by the law Replica Panerai watches make should provide and additionally distribute goods by having a matching superior quality and additionally type,They are notice that Replica Panerai watches fine transformations on the type or possibly different shades that the majority most people cannot really.In order to find this out of Valentino handbags, you are going to have to do a little bit of research.
, fdfd@qq.com odpovědět
<a href="http://www.acornpc.co.uk">replica watches uk</a>

uk replica watches

http://www.mmwatches.co.uk
, If you go to buy a odpovědět
All these popular brands offer a wide variety of timepieces, each model designed to suit a specific class of rolex replica sale. Each of these brands is popular in offering a specific range of timepieces. For instance, the Casio G-Shock series offer high-graded rubber strap rolex replica uk that are designed to withstand tough conditions. These models are highly scratch and shock resistant and hence, they last for a very long period of replica watches. Fastrack and Timex are well known for their tremendous collections of sports models that have been endorsed by several sports celebrities. rolex replica sale, Skagen is known for replica watches uk that look great and come bundled with numerous useful functions. So, rather than picking the trendy timepiece that you first come across, go through the wide collections of timepieces offered by replica watches uk makers and choose one that perfectly suits you.