Další turnaj béčka za 3 body

Další turnaj béčka za 3 body

Ve svém čtvrtém turnajovém vystoupení, tentokrát na palubovce ve Skutči, se podařilo Boce získat tři body.
FK Boca Chotěboř "B" - FC RIO Žamberk 1:4 (1:2)
V prvním utkání se Boca utkala s doposud vedoucím týmem tabulky a přestože nepodala horší výkon, body nevybojovala. Již od 3.minuty totiž prohrávala 1:0 a na druhou branku Žamberku odpověděl snížením na 1:2 v 18.min. Denis Zelinka. Přes snaživý výkon se Boce ale ztrátu soupeře dohnat nepodařilo. Ve 35.min, kdy již Boca připravovala začátek své power-play, inkasovala po třetí, a v následné početní převaze inkasovala i čtvrtou branku.

FK Boca Chotěboř "B" - Hattrick Svratka 1:0 (1:0)
Ve druhém utkání nastoupila Boca s cílem získání alespoň tří bodů z tohoto turnaje a s více defenzivní taktikou, která jí tyto body nakonec přinesla. V 10.minutě se po pěkné kombinaci prosadil Denis Zelinka a protože ve zbytku utkání byla Boca v obraně bezchybná, stejně jako její soupeř, skončilo utkání netradičním výsledkem 1:0.

Boca odehrála tento turnaj se čtyřmi letošními nováčky v její sestavě a herně nepropadla, doufejme ale, že v příštím turnaji vylepší svoji střeleckou potenci :-)

7.-8. kolo pardubického kraje

Sobota 16.12.2017
FK Boca Chotěboř "B" - FC RIO Žamberk 1:4 (1:2)
Branka Boca: 18.min. 1:2 Denis Zelinka (Martin Koutný).
ŽK: František Janda, Denis Zelinka.

FK Boca Chotěboř "B" - Hattrick Svratka 1:0 (1:0)
Branka Boca: 10.min. 1:0 Denis Zelinka (Jakub Rek).
ŽK: Petr Chalupa

Sestava: Petr Chalupa - Fanda Tůma, Michal Čapek, Zdeněk Frühbauer, Martin Koutný, Denis Zelinka, Jakub Rek, Lukáš Dočekal a Fanda Janda.

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, dasffaf@yahoo.com odpovědět
There are web sites that hold stock of some excellent value hublot replica available. It should be here you look to find yourself a great time piece for a reasonable price. Decide on the model by looking through the pictures and whether you prefer a real or rolex replica sale. You should be able to pick up yours for a fraction of the original price. If you doubt your senses then you can also refer to articles and rolex replica sale such as this one to gather knowledge before you buy. The word jewelry in itself has rolex replica uk that attracts women much as the actual product. Women of all ages, castes and creeds love to be gifted or to buy a piece of jewelry or two, and this takes them on top of the world. They rejoice boundlessly and jump with joy as and when they receive pieces of replica watches sale being presented to them from their loved ones.