Konec sezóny vítězně

Konec sezóny vítězně

Ve svém posledním vystoupení v aktuálním soutěžním ročníku rezerva Bocy hrála pouze jedno utkání a po zásluze v něm zvítězila.

FK Nebelvír Chrudim "B" - FK Boca Chotěboř "B" 2:7 (2:3)
Začátek utkání se Boce vyvedl náramně - i přes úvodní rozehrávku soupeře se Boce rychlým ziskem balónu a bleskovým výpadem podařilo již v 9.vteřině utkání jít do vedení zásluhou Michala Čapka. V 8.minutě stejný hráč po pěkně kombinační akci pohodlně do prázdné branky zvyšuje na rozdíl dvou branek, o který ale Boca vzápětí přijde - nejprve inkasuje v 9.min. po tvrdé přízemní střele a v 18.min. naopak po střele, která se otřela o břevno. O minutu později ale zkompletovat Michal Čapek hattrick po střele ze střední vzdálenosti, čímž stanovil poločasový výsledek. Druhý poločas byl až do 30.minuty bez branky, v ní se ale podařilo dvěma slepenými brankami Boce odskočit až na 2:5. Nejprve se v samostatném úniku prosadil Jindra Stránský a hned po něm i Ondra Bělovský. Ve 32.minutě se po další pěkné akci a sklepnutí Ondry Bělovského prosadil Ondřej Tichý a konečný výsledek zápasu stanovil Jindra Stránský.

Boca se v tomto soutěžním ročníku umístila nakonec na 8.místě (z 10), o lepší umístění ji připravila administrativní chyba na jednom z turnajů, která Bocu stála ztrátu všech získaných bodů na tomto turnaji a také odečet 6 bodů vrámci stanoveného trestu. Sestupovat do nižší soutěže by měly dle základního rozpisu dva poslední týmy, další možné sestupy jsou závislé na výsledcích vyšších soutěží. Věřme tedy, že se Boce krajskou soutěž podaří zachránit.

18. kolo pardubického kraje

FK Nebelvír Chrudim "B" - FK Boca Chotěboř "B" 2:7 (2:3)
Branky Boca: 1.min. 0:1 Michal Čapek (Ondra Bělovský), 8.min. 0:2 Michal Čapek (Ondra Tichý), 19.min. 2:3 Michal Čapek (Ondra Tichý), 30.min. 2:4 Jindra Stránský (Ondra Bělovský), 30.min. 2:5 Ondra Bělovský (Jindra Stránský), 32.min. 2:6 Ondra Tichý (Ondra Bělovský) a 36.min. 2:7 Jindra Stránský (Ondra Bělovský).

Sestava: Petr Chalupa - Tomáš Hromádka, Michal Čáp, Michal Čapek - Ondřej Bělovský, Ondřej Tichý a Jindřich Stránský.

Komentáře rss


, dada odpovědět
Historia av Pandora Pärlor;<a href="http://www.klockorvip.com/">replika klockor</a> njuta av en picknick på Keokea Beach Park. <a href="http://www.klockorvip.com/category/cartier/">Replika Cartier</a> Alla annonsintäkter som genereras av video delas sedan 50/50 betweenyou och Revver!
, cheap pandora odpovědět
This is a story of the Pandora charm website pandora on sale 2
, - odpovědět
come si può facilmente intuire dal repliche orologi di lusso quadrante cronografo, dal cinturino in acciaio inox e, soprattutto, dalle sub-sfere del bisello che imitazioni orologi richiamano le parti di una bicicletta (pignoni, cambio e ruote). Lancette e indici rolex replica sono luminescenti e il vetro minerale è caratterizzato da tre strati replica orologi svizzeri antiriflesso
, rolex replica odpovědět
In 2016, for the first time when the two yakedeluo concept used in its iconic watches: one of the big clock series. rolex replica This classic section with two to 8 minor synthetic digital shape eccentric dial, unlimited time show, "8 is a lucky number yakedeluo, a symbol of balance and success. replica watches uk For this particular brand to develop a new movement, the dial displays the local time, at the same time, the second disc eccentric 6 o'clock position based on an additional second time display panel to display the reference time.
odpověděl(a)
Both cheap and gorgeous fine imitation watches;Audemars replica filling your success style!
replica horloges nederland ervaringen Replica watch online.