Na předposledním turnaji sezóny získala Boca "B" tři body

Na předposledním turnaji sezóny získala Boca "B" tři body

Boca "B" i s pouhými pěti lidmi do pole přivezla tři body.

Na svém předposledním turnaji v tomto soutěžním ročníku se rezerva druholigového týmu musela od začátku potýkat s podstatnými překážkami. Na utkání se po večerních peripetiích a zejména proběhnuvší plesové události podařilo dostavit jen pěti hráčům do pole, kteří navíc při samotné cestě museli zdolávat nepříjemné sněhové překážky na místních komunikacích a také se vypořádat s rozměrově menší halou. Idea třetí nejvyšší futsalové soutěže hrané v přibyslavské pidihale, která rozhodně nemá oficiální parametry, se od jejího zveřejnění zdála ideou minimálně podivnou, tentokráte ale možná Boce přinesla při minimálním počtu lidí do pole výhodu možnosti hrát zhuštěnou obranu.

V prvním utkání se světelským S.U.D.em se Boce podařilo jít brzy do vedení, když se ve druhé minutě prosadil Pavel Klimeš. V jedenácté minutě se míč v brankovišti Bocy odráží k hostujícímu útočníkovi, kterým nebyl nikdo jiný než dobře postavený Křikava a bylo to 1:1. Hlušší pasaž ze strany Bocy využil posléze soupeř ke vstřelení dvou slepených branek ve 14. a 15. minutě a v poslední minutě prvního poločasu zvýšil již na 1:4. V druhé půli Boca změnila rozestavění i styl hry, a hra "na pivota" ji vychází ve 24. minutě, kdy snížil na rozdíl dvou branek Petr Ďoubal. Ve zbytku utkání už ovšem další branka nepadla a tak se Boce nepodařilo v tomto utkání získat ani bod.

Ve druhém zápase se Boca utkala s pořádajícím Hesovem a příznivce domácích poprvé rozesmutnil Pavel Klimeš. Minutu před přestávkou se domácím podařilo vyrovnat, ale protože ve 24. minutě skóroval z levé strany Michal Čapek a vzápětí Ondřej Bělovský, hrálo se Boce opět lépe a s vědomím dvougólového vedení 3:1. Na snížení domácích odpověděl rychle ve 34. minutě další krásnou brankou opět Ondřej Bělovský a domácí se vzápětí odhodlali ke hře bez brankáře, která jim přinesla jeden úspěch ve 36.minutě. Ve zbytku utkání již ale Boca "B" další branku Hesovu nepovolila a získala tak další důležité tři body v záchranářských bojích.

 

Za povedený výkon v obou zápasech zaslouží pochvalu především branku hájící Petr Chalupa, který to neměl za pouhou pěticí statečných v poli jednoduché a pomáhal držet naděje Bocy na bodové zisky, i když to nakonec vyšlo jen ve druhém zápase.

 

FK Boca Chotěboř "B" - S.U.D. Světlá n. Sázavou 2:4 (1:4)
góly Boca: 1:0 Pavel Klimeš, 2:4 Petr Ďoubal

Boca B - 1.FC Pribina Hesov 4:3 (1:1)
statistiky: 1:0 Pavel Klimeš, 2:1 Michal Čapek, 3:1 Ondřej Bělovský, 4:2 Ondřej Bělovský

sestava: Petr Chalupa - Petr Ďoubal, Michal Čapek, Pavel Klimeš, Patrik Kučera a Ondřej Bělovský

 

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
A large quantity of replica watches sale are created each year that is to the watch organizations to develop watches which they honestly feel are probably to industry. Each and every single perform is truly place in to ensure the replica watches uk is truly as very and visible as it is possible to, amalgamating elegant colours and extra functions in each item designed. The actual prettier the replica watches sale could be to our eyes, the a lot extra likely it definitely is which someone will surely purchase this. There exists absolutely no rolex replica sale inside stating consumers favor to purchase rather watches, still appears are not enough. Each and every rolex replica has to be brand within the greatest lighting feasible. Businesses attempt to develop their pretty swiss replica watches name together with as you possibly can, making a effective picture along with reputation which shoppers might possibly have an understanding of.