Nepovedený turnaj Bocy B

Nepovedený turnaj Bocy B

Ve svém posledním "dvouzápasovém" turnaji nedokázala bohužel Boca na své soupeře vyzrát a po nepříliš povedených výkonech prohrála obě utkání.

FK Boca Chotěboř "B" - Amako Heřmanův Městec 1:5 (0:2)
V prvním utkání se Boca utkala s aspirantem na postup, kterého o posun do vyšší soutěže připravila výhrou na konci minulého ročníku, tentokrát ale na svého soupeře nestačila a jasně prohrála. Utkání mělo nerozhodný stav do 13.minuty, kdy se hosté ujali vedení, které v 18.minutě navýšili na rozdíl dvou branek. Po změně stran se sice nejprve ve 24.minutě podařilo Boce zásluhou proměněné penalty Milošem Moravcem snížit, v rozmezí 28.-29.minuty ale dvěma slepenými brankami odskočil Heřmanův Městec na průběžné skóre 1:4 a získal tím rozhodující náskok, který ještě navýšil další brankou ve 38.minutě.

FK Boca Chotěboř "B" - OK Interier Pardubice 2:6 (0:3)
Ve druhém utkání nastoupila Boca s cílem získání alespoň tří bodů z tohoto turnaje, ale ani tentokrát se jí to nepodařilo. Již ve 2.minutě se totiž hosté ujali vedení a ve 4.minutě to bylo již 0:2. Soupeř střídající pouze 5 hráčů do pole pak organizovanou defenzivní taktikou držel Bocu "na uzdě" a nebezpečnými rychlými protiútoky dělal starosti i obraně Bocy. V 10.minutě to bylo po "dvojitých" houslích po dalším brejku již 0:3 a nad Bocou se začalo smrákat. Ve 26. a 30.minutě přidaly Pardubice další dvě branky, ve 32.minutě pak na druhé straně zamířil do černého Ondřej Tichý. Po další brance na každé straně se konečné skóre zápasu zastavilo na výsledku 2:6 pro Pardubice.

Boca odehrála tento turnaj "ve formě" - v prvním utkání byl Heřmanův Městec lepším týmem, když dokázal účinně eliminovat útočné snahy Bocy, ve druhém zápase se snažila dobývat branku soupeře, který ji ovšem smrtícími kontry připravil o dobrý výsledek.

16.-17. kolo pardubického kraje

FK Boca Chotěboř "B" - Amako Heřmanův Městec 1:5 (0:2)
Branka Boca: 24.min. 1:2 Miloš Moravec.

FK Boca Chotěboř "B" - OK Interier Pardubice 2:6 (0:3)
Branky Boca: 32.min. 1:5 Ondřej Tichý (Dušan Čapek), 39.min 2:6 Ondřej Tichý (Michal Čapek).
ŽK: Petr Chalupa

Sestava: Petr Chalupa - Fanda Tůma, Dušan Čapek, Michal Čapek, Ondřej Bělovský, Zdeněk Frühbauer, Ondřej Tichý a Miloš Moravec.

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, lapik@gmail.com odpovědět
Saat ini terdapat berbagai macam alat bantu sex pria dan alat bantu sex wanita yang sangat membantu mereka yang kesepian untuk memuaskan hasrat mereka yang kesepian.

http://twitter.com/alatbantusextop
http://web.facebook.com/Distributror-alat-bantu-pria-dewasa-1752781158075640
http://id.pinterest.com/lapakdistributor/
http://www.linkedin.com/pulse/tentang-alat-bantu-sex-pria-dan-wanita-lapakdistributor-alatbantusex/
http://medium.com/@distributoralatbantu
http://lapakdistributor.com
http://medium.com/@distributoralatbantu/kegunaan-alat-bantu-sex-pria-wanita-334b6f67e0e3
http://htu.at/Main/LapakDistributor
http://www.s5themes.com/forums/topic/manfaat-alat-bantu-sex-untuk-pria-wanita-dewasa/
http://www.authorea.com/users/225775/articles/282752-manfaat-alat-bantu-sex-pria-wanita-yang-perlu-di-ketahui
https//www.sharedvalue.org/users/lapak-distributor
http//twiki.geoviqua.org/foswiki/bin/view/Main/LapakDistributor
https//tawk.to/alatbantusextermurah
, - odpovědět
at Breitling Replica Watches UK , worked on, and rethought – so much so that the Harmony collection actually is much more haute horlogerie than it is main collection, and both the quality of execution, as well as the price testify t Rolex Cellini Replica that; but let’s not get ahead of ourselves. The resulting product is a harmonious blend of Fendi handbags revered technique.The cushion-shaped cases of early 20th.
, ianc odpovědět
I numeri arabi, molto simili alle cifre rolex falsi Breguet, sono curvati e disegnati da Urban Jürgensen. Le tre sfere sono in imitazioni rolex oro bianco puro e tagliate a mano.
, thanks odpovědět
Happy to get this details from your post.Thanks for sharing.The blog covers all the performances details.Looks good.Please search on web for getting better and effective writing services and make your essay perfect. So you must include everything clearly and use perfect and simple language to make your essay. The introduction should be general and then make your essay the specific. Everything about essay body is clear.Visit https://essayguardian.com/ for more details for performing well at your school competitions.
odpověděl(a)
http://obatasamlambungtradisional.com/obat-herbal-untuk-tumit-sakit/
http://obatasamlambungtradisional.com/khasiat-walatra-g-sea-jelly/
http://obatasamlambungtradisional.com/promo-gratis-10-botol-qnc-jelly-gamat/