Nulový zisk béčka

K dalšímu dvouzápasu vyrazila v sobotu 29.11.2014 rezerva druholigové Bocy do Poličky a dopadla jako sedláci u Chlumce, nezískala totiž ani bod.

FC Butterfly Litomyšl - FK Boca Chotěboř "B" 3:2 (2:0)
Na třetí turnaj odcestovala Boca díky zdravotním a dalším komplikacím bez brankáře, a proto se ve svém úvodním utkání proti Litomyšli pokoušela hrát power-play během celého zápasu. Poprvé za to zaplatila v desáté minutě, když soupeř potrestal chybnou rozehrávku a proměnil samostatný nájezd na prázdnou branku Bocy. O minutu později vstřelil soupeř po dlouhém nákopu druhou branku, a vedení 2:0 udržel i přes trvalý tlak Bocy až do poločasu. Po změně stran pokračovala Boca i nadále s pěti hráči v poli a odměnou jí za to byla z úhlu doražená střela Mírou Plíškem ve 22.minutě. O dvě minuty později dorazil při dalším obléhání branky Litomyšle vyraženou střelu i Martin Koutný. I soupeři se podařilo několikrát vyrazit do nebezpečných brejků, ale s nimi si poradil na postu brankáře debutující Michal Čapek. Boce se bohužel nepodařilo dotlačit do branky několik zajímavých střel, a když už se jí podařilo soupeřova brankáře překonat, zastavil se do branky směřující míč na brankové čáře. "Nedáš dostaneš" platilo bohužel i v tomto případě, krátce poté totiž Boca nasbírala šestý akumulovaný faul a přestože se Michalu Čapkovi podařilo penaltu zlikvidovat, z následné dorážky po přihrávce exekutora penalty šla Litomyšl opět do vedení. Ve zbývající minutě utkání se již Boce vstřelit branku nepodařilo a tak se poprvé v letošní sezóně musela Boca sklonit před svým soupeřem.

FS Sádek - FK Boca Chotěboř "B" 3:2 (2:1)
Do druhého utkání nastoupila Boca v nepříliš futsalu nakloněné atmosféře, když kvůli zranění v předcházejícím utkání dvou jiných týmů musela v hale zasahovat záchranná služba. V brance si primiéru tentokrát odbyl Radek Odvářka a tentokrát se Boca rozhodla začít utkání bez power-play. V 5.minutě se poprvé prosadil náš soupeř a v 15.minutě i po druhé, když skóroval po sehraném rohovém kopu. V poslední minutě prvního poločasu Boca zásluhou Jakuba Fikara snížila, Sádku se ovšem ve 25.minutě podařilo jít opět do vedení o dvě branky. Ve 31.minutě snižuje opět Boca, když se trefuje Pavel Klimeš. Ve zbytku zápasu už se Boce branku vstřelit nepodařilo, naopak vedení mohl navýšit náš soupeř, ale po šestém akumulovaném faulu jeho penaltu vychytal Radek Odvářka.

Boca na tomto turnaji poprvé v této sezóně okusila hořkost porážky, a to hned v obou utkáních. Pozitivum je celozápasový trénink power-play v prvním utkání i kvalitní výkon obou "nebrankářů", v poli se dařilo Martinu Koutnému, žel bohu na bodový zisk to tentokrát nestačilo.

6. a 7. kolo pardubického kraje

Branky Boca: 22.min. 2:1 Miroslav Plíšek (Kamil Štukhejl), 24.min. 2:2 Martin Koutný (Pavel Klimeš)

Branky Boca: 20.min. 2:1 Jakub Fikar (Pavel Klimeš), 31.min. 3:2 Pavel Klimeš
ŽK: Martin Koutný

Turnajová sestava: Michal Čapek, Radek Odvářka - Patrik Kučera, Kamil Štukhejl, Jakub Fikar, Miroslav Plíšek - Pavel Klimeš, Martin Koutný a Ondřej Bělovský.